Vile Best-in Cup III

A0/A1 tunnelid 1 (mini) A0/A1 tunnelid 2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 0 0.00 0.00 51.82
2 Janis, Armirelli Hot Date, Austraalia terjer Ingrid Sats 0 0.00 0.00 63.41
3 Astra, Oldywell Prima Astra, Jack russell terjer Natali Happonen 5 0.00 5.00 54.73
4 Bobby, Royal Fantasy Fascino Fortunato, Cavalier king charles spaniel AnniKa Mumm 5 0.00 105.00 42.66

A0/A1 tunnelid 1 (midi) A0/A1 tunnelid 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Juhan, Ability Black Jackpot, Shetlandi lambakoer Rauno Palmi 0 0.00 0.00 46.31
2 Jetta, Karolegotto Josetta, Romagna veekoer Karoliina Kansi 0 0.00 0.00 51.75
3 Nublu, Moxuma Complacent Brindle, Staffordshire Bull Terrier Rene Rosin 0 0.00 0.00 61.50
4 Perry, White Coastal Pepperita, Shetlandi lambakoer Käty Olup 0 0.00 0.00 63.28
5 La, Griselda L'impavida, Austraalia kelpie Mary Naber 0 0.00 100.00 21.88

A0/A1 tunnelid 1 (maksi) A0/A1 tunnelid 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Jessy, Amadea Bright Heavenly Love, Bordercollie Marge Mitt 0 0.00 0.00 44.28
2 Jemma, Wildfinn Carezzevole Bionda, Romagna veekoer Karoliina Kansi 0 0.00 0.00 48.87
3 Saara, Oldmansion Ambitious Brunette, Gordon setter Liisa Larm 0 0.00 0.00 52.16
4 Arishi, Sheeprockers Arishi, Bordercollie Kaisa Tamm 0 0.00 100.00 20.82
5 Basi, Hbasilisk des marais de saint gratien, Beauceron Berit Pähn 0 0.00 100.00 28.18

A0 hüpperada 1 (maksi) A0 hüpperada 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Arishi, Sheeprockers Arishi, Bordercollie Kaisa Tamm 0 0.00 0.00 26.88
2 Basi, Hbasilisk des marais de saint gratien, Beauceron Berit Pähn 5 0.00 5.00 30.69
3 Jessy, Amadea Bright Heavenly Love, Bordercollie Marge Mitt 10 0.00 110.00 16.64

A0 hüpperada 1 (mini) A0 hüpperada 2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Raamat 5 0.00 5.00 32.74
2 Janis, Armirelli Hot Date, Austraalia terjer Ingrid Sats 5 0.00 5.00 43.20
3 Bobby, Royal Fantasy Fascino Fortunato, Cavalier king charles spaniel AnniKa Mumm 5 0.00 5.00 46.29

A0 hüpperada 1 (midi) A0 hüpperada 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 La, Griselda L'impavida, Austraalia kelpie Mary Naber 0 0.00 0.00 27.72
2 Juhan, Ability Black Jackpot, Shetlandi lambakoer Rauno Palmi 0 0.00 0.00 27.79
3 Jetta, Karolegotto Josetta, Romagna veekoer Karoliina Kansi 0 0.00 0.00 31.47
4 Perry, White Coastal Pepperita, Shetlandi lambakoer Käty Olup 0 0.00 0.00 39.11
5 Nublu, Moxuma Complacent Brindle, Staffordshire Bull Terrier Rene Rosin 0 0.00 0.00 39.16

Open hüpperada (mini) Open agility 1 (mini) Open agility 2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 5 0.00 5.00 86.60
2 Mirka , Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 15 0.00 15.00 101.43
3 Freddy, Royal Fantasy Bello Fresco, Cavalier king charles spaniel Stefani Jakuš 15 7.86 22.86 119.14
4 Fernando, Neibades Midsummer Miguel Fernando, Väike brabandi grifoon Laura Kõiv 20 32.44 52.44 148.04
5 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 100.00 57.71
6 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 0 0.53 100.53 74.53
7 Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Aila Laht 10 0.00 110.00 61.81
8 Iiris, Airis, Tõuta Anzelika Hanson 20 66.05 186.05 138.05
Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Hetty Nõmmann 0 0.00 300.00
Luna , Summer Dream Oberfidž, Kääbussnautser Fred-Mattias Kosseson 0 0.00 300.00

Open hüpperada (midi) Open agility 1 (midi) Open agility 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 10 0.00 10.00 88.84
2 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 20 0.00 20.00 86.68
3 Bibi, Dalylove Exclusive Essense, manchesteri terjer Aleksander Andre 0 0.00 200.00 25.16

Open hüpperada (maksi) Open agility 1 (maksi) Open agility 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Kert Laht 0 0.00 0.00 102.78
2 Kessu, Meringa's Iminyé, Austraalia kelpie Mary Naber 20 0.00 20.00 105.12
3 Paris, Sentikki Propwash Trip To Paris, Austraalia lambakoer Keida Tirmaste 15 8.75 23.75 122.38
4 Saara, Oldmansion Ambitious Brunette, Gordon setter Liisa Larm 10 1.59 111.59 72.72
5 Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 5 12.70 117.70 84.70
6 Hacker, Flying Paws Sniff My Dust, Bordercollie Sirje Tammsalu 5 0.00 205.00 34.88
Pippin, Peak River Magical Love, Austraalia lambakoer Triin Jaaniste 0 0.00 300.00
Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 0 0.00 300.00
Lindy, Maeglin Lindy, Bordercollie Margareta Telliskivi 0 0.00 300.00