Viljandi 12.05.2012

V9 - A0 Hüpperada (mini) V10 - A0 Hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 0.00
2 Odri, , Jack russell terjer 0 0.00 0.00
3 Sakura, , Kääbussnautser 0 0.00 0.00
4 Rabarber, Soulcorker Lovely Momentum, Welsh Corgi Pembroke Laura Linntamm 5 0.00 5.00
5 Ruudi, , Jack russell terjer 5 0.00 5.00
6 Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Stefi Praakli 15 0.00 15.00
7 Emil, Emilien Juros Sypsenele, Kääbuspinšer Sandra Leppik 0 0.00 50.00

V9 - A0 Hüpperada (midi) V10 - A0 Hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Sheiki, , Kääbuspuudel 0 0.00 50.00
2 Franz, , Inglise kokkerspanjel 0 0.00 50.00

V9 - A0 Hüpperada (maksi) V10 - A0 Hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 0 0.00 200.00
2 Liinu, Riliis Rambo Liini, Airedale'i terjer Indrek Tirmaste 10 0.00 10.00
3 Jemma, , Romagna veekoer 20 0.00 20.00

V1 - A1 Hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Bella, Lohusalu Arukas Arabella, jack russell'i terjer Epp Keevallik 0 0.00 0.00
2 Wintston, Royal Fantasy Heart Stealer, Cavalier king charles spaniel 0 0.00 50.00

V1 - A1 Hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Kenny, Love Legacy Ideal Image, beagle Maimu Prans 10 0.00 10.00
2 Anuu, Anubis Amalia, Tõuta Kati Saard 0 15.21 15.21
3 Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 0 0.00 50.00
4 Rich, Landlake Mibah Ovner of Bris, Staffordshire Bull Terrier Juri Lunjov 0 0.00 50.00

V1 - A1 Hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
Fiona, , Tõuta 0 0.00 100.00
2 Ro, Esaber Controle voor Wanda, Hollandi lambakoer Keida Tirmaste 5 0.00 5.00
3 Kessu, Meringa's Iminyé, Austraalia kelpie Mary Naber 5 0.00 5.00
4 Kira, Shellkit Saga of Disa, Airedale'i terjer Asja Kremljakova 5 1.06 6.06
5 Morgan, , Tõuta 0 7.59 7.59
6 Yuki, Yuki, Tõuta Saara Vällik 15 0.00 15.00
7 John, Pilgrimage Imperal John, Samojeedi koer Tiiu Eesmaa 5 20.33 25.33
8 Sarah, Eye Candy Cinnamon Queen, Briard Kai Pitk 25 2.41 27.41
9 Doora, Doora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 30 0.00 30.00
10 Isabel, Dark´Unś Isabel-Hartje, Hollandi lambakoer Tiia Ariko 0 0.00 50.00
11 Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 0 0.00 50.00
12 Paula, Paula, Tõuta Elisabeth Heinrich 0 0.00 50.00

V2 - A1 Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Wintston, Royal Fantasy Heart Stealer, Cavalier king charles spaniel 10 18.50 28.50
2 Bella, Lohusalu Arukas Arabella, jack russell'i terjer Epp Keevallik 0 0.00 50.00

V2 - A1 Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Rich, Landlake Mibah Ovner of Bris, Staffordshire Bull Terrier Juri Lunjov 5 0.00 5.00
2 Anuu, Anubis Amalia, Tõuta Kati Saard 0 5.57 5.57
3 Kenny, Love Legacy Ideal Image, beagle Maimu Prans 0 0.00 50.00
4 Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 0 0.00 50.00

V2 - A1 Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
Fiona, , Tõuta 0 0.00 100.00
2 Kessu, Meringa's Iminyé, Austraalia kelpie Mary Naber 5 0.00 5.00
3 Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 15 0.00 15.00
4 Paula, Paula, Tõuta Elisabeth Heinrich 10 18.38 28.38
5 John, Pilgrimage Imperal John, Samojeedi koer Tiiu Eesmaa 10 19.79 29.79
6 Doora, Doora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 35 0.00 35.00
7 Morgan, , Tõuta 20 15.58 35.58
8 Isabel, Dark´Unś Isabel-Hartje, Hollandi lambakoer Tiia Ariko 0 0.00 50.00
9 Kira, Shellkit Saga of Disa, Airedale'i terjer Asja Kremljakova 0 0.00 50.00
10 Sarah, Eye Candy Cinnamon Queen, Briard Kai Pitk 0 0.00 50.00
11 Yuki, Yuki, Tõuta Saara Vällik 0 0.00 50.00

V3 - A2 Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Runa, Volfrad Saga's Ode To Sehmeth, Väike brabandi grifoon Jelena Marzaljuk 10 2.57 12.57
2 Nefi, Nefredite Harmonia Popsik, tõutu Olaf Räim 10 3.64 13.64
3 Olli, Olli, Tõuta Natali Happonen 20 0.00 20.00
4 Coco, Ridon Hennet A William Jackson, Jack russell terjer Eneli Toodu 0 0.00 50.00
5 Minku, Flyland Running Squirrel, Shetlandi lambakoer Maarja Haljasmäe 0 0.00 50.00

V3 - A2 Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

V3 - A2 Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Hera, D´Hera Des Crocs de L'Olympe, hollandi lambakoer, lühikarvaline Silver Matiisen 0 0.00 0.00
2 Clara, Clara Dynamic Quest, Bordercollie Kadi Saviauk 15 0.00 15.00
3 Ripi, Aurelius Emmet Ripi, Kuldne retriiver Anneli Lepik 10 6.11 16.11
4 Candy, Maijk Xena, Kuldne retriiver Anneli Lepik 15 3.18 18.18
5 Mac, Magnat-Bonus Fine Star, Bullterjer Ave Zäuram 15 3.90 18.90
6 Azart, Incognito Sekmes Formule, Bordercollie Olga Duduša 20 0.00 20.00
7 Uuri, Kiosan's Orion, Belgia lambakoer malinois Stefi Praakli 10 10.49 20.49
8 Henry, PILGRIMAGE IMPERAL HENRY, Samojeedi koer Terje Vilberg 15 10.15 25.15
9 Alvin, Alvin Brian, Tai ridgeback Andrei Vanderflit 0 0.00 50.00
10 Scooby, Scooby Doo vom Springer-Clan, Inglise springerspanjel Edgar Lepik 0 0.00 50.00
11 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 50.00

V4 - A2 Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Nefi, Nefredite Harmonia Popsik, tõutu Olaf Räim 0 0.99 0.99
2 Runa, Volfrad Saga's Ode To Sehmeth, Väike brabandi grifoon Jelena Marzaljuk 10 3.10 13.10
3 Olli, Olli, Tõuta Natali Happonen 20 0.00 20.00
4 Coco, Ridon Hennet A William Jackson, Jack russell terjer Eneli Toodu 25 2.90 27.90
5 Minku, Flyland Running Squirrel, Shetlandi lambakoer Maarja Haljasmäe 0 0.00 50.00

V4 - A2 Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

V4 - A2 Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Uuri, Kiosan's Orion, Belgia lambakoer malinois Stefi Praakli 0 0.00 0.00
2 Mac, Magnat-Bonus Fine Star, Bullterjer Ave Zäuram 10 0.00 10.00
3 Scooby, Scooby Doo vom Springer-Clan, Inglise springerspanjel Edgar Lepik 5 6.26 11.26
4 Clara, Clara Dynamic Quest, Bordercollie Kadi Saviauk 15 0.00 15.00
5 Candy, Maijk Xena, Kuldne retriiver Anneli Lepik 15 2.05 17.05
6 Azart, Incognito Sekmes Formule, Bordercollie Olga Duduša 25 0.00 25.00
7 Ripi, Aurelius Emmet Ripi, Kuldne retriiver Anneli Lepik 20 6.90 26.90
8 Alvin, Alvin Brian, Tai ridgeback Andrei Vanderflit 0 0.00 50.00
9 Henry, PILGRIMAGE IMPERAL HENRY, Samojeedi koer Terje Vilberg 0 0.00 50.00
10 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 50.00

V5 - A2 Hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Nefi, Nefredite Harmonia Popsik, tõutu Olaf Räim 0 0.00 0.00
2 Minku, Flyland Running Squirrel, Shetlandi lambakoer Maarja Haljasmäe 5 0.00 5.00
3 Runa, Volfrad Saga's Ode To Sehmeth, Väike brabandi grifoon Jelena Marzaljuk 5 0.00 5.00
4 Coco, Ridon Hennet A William Jackson, Jack russell terjer Eneli Toodu 5 0.00 5.00
5 Olli, Olli, Tõuta Natali Happonen 10 0.00 10.00

V5 - A2 Hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

V5 - A2 Hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Azart, Incognito Sekmes Formule, Bordercollie Olga Duduša 0 0.00 0.00
2 Henry, PILGRIMAGE IMPERAL HENRY, Samojeedi koer Terje Vilberg 5 0.00 5.00
3 Scooby, Scooby Doo vom Springer-Clan, Inglise springerspanjel Edgar Lepik 5 2.26 7.26
4 Alvin, Alvin Brian, Tai ridgeback Andrei Vanderflit 0 0.00 50.00
5 Clara, Clara Dynamic Quest, Bordercollie Kadi Saviauk 0 0.00 50.00
6 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 50.00

V6 - A3 Hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Bibi, Dalylove Exclusive Essense, manchesteri terjer Aleksander Andre 0 0.00 0.00
2 Fidel, Catella Noel, Väike puudel Eva-Liis Loogväli 0 0.11 0.11
3 Piko, Nevskaja Zhemchuzhina Piccolo, Väike puudel Liivika Pärg 0 2.00 2.00
4 Džoker1, Excellent Choice The Power Of Three 1, Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 5 0.00 5.00
5 Mesh, Marshmallous English Marvel, Shetlandi lambakoer 5 0.00 5.00
6 Lota, Spotty, beagle Katrin Ametmaa 5 3.09 8.09
7 Thor, Mooncraft's As You Like, staffordshire'i bullterjer Jelena Marzaljuk 10 4.55 14.55
8 Tika, Soft and Flurry Kamilla, Saksa jahiterjer Natalja Garastsenko 0 0.00 50.00

V6 - A3 Hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Greta, , Tõuta 5 9.27 14.27
2 Piter, Senikki Paesano, Austraalia karjakoer 10 10.93 20.93
3 Jeti, Dark'Un's Hartelijk-Blij, hollandi lambakoer, lühikarvaline Keida Tirmaste 20 1.41 21.41
4 Emmi, Argovian Irresistible Emotions, vana-inglise lambakoer Keida Tirmaste 20 7.21 27.21
5 Uzzie, Bogaloo's Uniq Temptation, Inglise springerspanjel Kaisa Tsäro 10 17.27 27.27
6 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 0 0.00 50.00
7 Carrie, Bimbiks Carrie, Inglise springerspanjel Aet Leemet 0 0.00 50.00
8 Crispin, Crispin Castor de Ruwe Kempenaer, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 0 0.00 50.00
9 Lili, Bonvivant Yvre, Belgia lambakoer malinois Tiia Täht 0 0.00 50.00
10 Rica, Melin Lee Dinryan Merell, Belgia lambakoer tervueren Marilin Janson 0 0.00 50.00
11 Robi, Cheddarhill Berth Balthasar, Welshi Springerspanjel Tuuli Vaino 0 0.00 50.00
12 Hera, D´Hera Des Crocs de L'Olympe, hollandi lambakoer, lühikarvaline Silver Matiisen 0 0.00 50.00

V6 - A3 Hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 5 0.00 5.00
2 Smilla, Marvitholl Passionata, Shetlandi lambakoer 10 0.00 10.00
3 Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 5 6.14 11.14
4 Viking, Viking, Jack russell terjer Natalja Sazonova 5 9.97 14.97
5 Nupi, Siimline`s How Do u Like Me Now, Toypuudel Jane Tüksammel 5 11.08 16.08
6 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 10 6.48 16.48
7 Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 0 0.00 50.00
8 Femmie, Royal Fantasy Femme Fatale, Cavalier king charles spaniel Maarja Haljasmäe 0 0.00 50.00
9 Liisu, Royal Fantasy French Rose, Cavalier king charles spaniel Jana Kima 0 0.00 50.00
10 Phoebe, Helandros Key to My Heart, Cavalier king charles spaniel Piret Reinsalu 0 0.00 50.00
11 Relly, Metunai Relly, Kääbuspuudel Stefi Praakli 0 0.00 50.00

V7 - A3 Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 0 4.01 4.01
2 Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 5 3.45 8.45
3 Smilla, Marvitholl Passionata, Shetlandi lambakoer 10 0.00 10.00
4 Femmie, Royal Fantasy Femme Fatale, Cavalier king charles spaniel Maarja Haljasmäe 5 5.61 10.61
5 Kribu, Kribu, Tõuta Jane Tüksammel 0 0.00 50.00
6 Liisu, Royal Fantasy French Rose, Cavalier king charles spaniel Jana Kima 0 0.00 50.00
7 Phoebe, Helandros Key to My Heart, Cavalier king charles spaniel Piret Reinsalu 0 0.00 50.00
8 Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 0 0.00 50.00
9 Relly, Metunai Relly, Kääbuspuudel Stefi Praakli 0 0.00 50.00
10 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 0 0.00 50.00
11 Viking, Viking, Jack russell terjer Natalja Sazonova 0 0.00 50.00
12 Nupi, Siimline`s How Do u Like Me Now, Toypuudel Jane Tüksammel 0 0.00 50.00

V7 - A3 Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Tika, Soft and Flurry Kamilla, Saksa jahiterjer Natalja Garastsenko 5 4.92 9.92
2 Džoker1, Excellent Choice The Power Of Three 1, Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 10 0.00 10.00
3 Fidel, Catella Noel, Väike puudel Eva-Liis Loogväli 10 0.62 10.62
4 Bibi, Dalylove Exclusive Essense, manchesteri terjer Aleksander Andre 15 0.00 15.00
5 Lota, Spotty, beagle Katrin Ametmaa 0 0.00 50.00
6 Piko, Nevskaja Zhemchuzhina Piccolo, Väike puudel Liivika Pärg 0 0.00 50.00
7 Thor, Mooncraft's As You Like, staffordshire'i bullterjer Jelena Marzaljuk 0 0.00 50.00
8 Mesh, Marshmallous English Marvel, Shetlandi lambakoer 0 0.00 50.00

V7 - A3 Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Rica, Melin Lee Dinryan Merell, Belgia lambakoer tervueren Marilin Janson 0 0.00 0.00
2 Greta, , Tõuta 0 9.50 9.50
3 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 0 0.00 50.00
4 Carrie, Bimbiks Carrie, Inglise springerspanjel Aet Leemet 0 0.00 50.00
5 Crispin, Crispin Castor de Ruwe Kempenaer, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 0 0.00 50.00
6 Emmi, Argovian Irresistible Emotions, vana-inglise lambakoer Keida Tirmaste 0 0.00 50.00
7 Jeti, Dark'Un's Hartelijk-Blij, hollandi lambakoer, lühikarvaline Keida Tirmaste 0 0.00 50.00
8 Lili, Bonvivant Yvre, Belgia lambakoer malinois Tiia Täht 0 0.00 50.00
9 Robi, Cheddarhill Berth Balthasar, Welshi Springerspanjel Tuuli Vaino 0 0.00 50.00
10 Uzzie, Bogaloo's Uniq Temptation, Inglise springerspanjel Kaisa Tsäro 0 0.00 50.00
11 Piter, Senikki Paesano, Austraalia karjakoer 0 0.00 50.00

V8 - A3 Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Smilla, Marvitholl Passionata, Shetlandi lambakoer 0 0.00 0.00
2 Liisu, Royal Fantasy French Rose, Cavalier king charles spaniel Jana Kima 0 0.20 0.20
3 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 0 1.10 1.10
4 Phoebe, Helandros Key to My Heart, Cavalier king charles spaniel Piret Reinsalu 10 2.42 12.42
5 Relly, Metunai Relly, Kääbuspuudel Stefi Praakli 10 3.36 13.36
6 Viking, Viking, Jack russell terjer Natalja Sazonova 10 5.42 15.42
7 Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 0 0.00 50.00
8 Kribu, Kribu, Tõuta Jane Tüksammel 0 0.00 50.00
9 Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 0 0.00 50.00
10 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 0 0.00 50.00
11 Nupi, Siimline`s How Do u Like Me Now, Toypuudel Jane Tüksammel 0 0.00 50.00

V8 - A3 Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Bibi, Dalylove Exclusive Essense, manchesteri terjer Aleksander Andre 0 0.00 0.00
2 Tika, Soft and Flurry Kamilla, Saksa jahiterjer Natalja Garastsenko 0 0.00 0.00
3 Piko, Nevskaja Zhemchuzhina Piccolo, Väike puudel Liivika Pärg 0 0.00 0.00
4 Thor, Mooncraft's As You Like, staffordshire'i bullterjer Jelena Marzaljuk 0 3.26 3.26
5 Mesh, Marshmallous English Marvel, Shetlandi lambakoer 5 0.00 5.00
6 Fidel, Catella Noel, Väike puudel Eva-Liis Loogväli 5 0.00 5.00
7 Lota, Spotty, beagle Katrin Ametmaa 5 0.00 5.00
8 Džoker1, Excellent Choice The Power Of Three 1, Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 10 0.00 10.00

V8 - A3 Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Hera, D´Hera Des Crocs de L'Olympe, hollandi lambakoer, lühikarvaline Silver Matiisen 0 0.00 0.00
Carrie, Bimbiks Carrie, Inglise springerspanjel Aet Leemet 0 0.00 100.00
3 Crispin, Crispin Castor de Ruwe Kempenaer, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 5 0.00 5.00
4 Robi, Cheddarhill Berth Balthasar, Welshi Springerspanjel Tuuli Vaino 5 3.64 8.64
5 Greta, , Tõuta 5 6.17 11.17
6 Emmi, Argovian Irresistible Emotions, vana-inglise lambakoer Keida Tirmaste 15 0.80 15.80
7 Piter, Senikki Paesano, Austraalia karjakoer 15 14.77 29.77
8 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 0 0.00 50.00
9 Jeti, Dark'Un's Hartelijk-Blij, hollandi lambakoer, lühikarvaline Keida Tirmaste 0 0.00 50.00
10 Lili, Bonvivant Yvre, Belgia lambakoer malinois Tiia Täht 0 0.00 50.00
11 Rica, Melin Lee Dinryan Merell, Belgia lambakoer tervueren Marilin Janson 0 0.00 50.00
12 Uzzie, Bogaloo's Uniq Temptation, Inglise springerspanjel Kaisa Tsäro 0 0.00 50.00