21.-22.11.2020 SÄDE agilityvõistlus Vastse-Kuustes

Stardiprotokoll

A0 1.rada - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 1 Iiri Kääbuspuudel Külli Maleva

A0 1.rada - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 2 Fabio Papillon Marleen Emilie Vilderson
2 3 Skadi Papillon Sirelin Timmermann
3 4 Taggie Inglise kokkerspanjel Lea Tummeleht
4 5 Frankie Papillon Hannele Pärn
5 6 Kribu Tõuta Pirika Kivaste
6 7 Ruu Tõuta Elisa Erkheikki
7 Pico Papillon Hanna Grete Prans

A0 1.rada - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 8 Tess Romagna veekoer Karoliina Kansi

A0 1.rada - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

A0 1.rada - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 9 Damon Austraalia lambakoer Iris Paarop
2 10 Hudson Austraalia lambakoer Kaivo Ilves
3 11 Ly Bordercollie Anastassia Tamm
4 12 Bella Austraalia lambakoer Eneli Õigus
5 13 Nirk Bordercollie Ege Taliaru
6 14 Minsk Vaaraokoer Laura-Liisa Heinoja
7 15 Zirka Bordercollie Rita Annus

A0 2.rada - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 1 Iiri Kääbuspuudel Külli Maleva

A0 2.rada - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 2 Fabio Papillon Marleen Emilie Vilderson
2 3 Skadi Papillon Sirelin Timmermann
3 4 Taggie Inglise kokkerspanjel Lea Tummeleht
4 5 Frankie Papillon Hannele Pärn
5 6 Kribu Tõuta Pirika Kivaste
6 7 Ruu Tõuta Elisa Erkheikki
7 Pico Papillon Hanna Grete Prans

A0 2.rada - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 8 Tess Romagna veekoer Karoliina Kansi

A0 2.rada - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

A0 2.rada - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 9 Damon Austraalia lambakoer Iris Paarop
2 10 Hudson Austraalia lambakoer Kaivo Ilves
3 11 Ly Bordercollie Anastassia Tamm
4 12 Bella Austraalia lambakoer Eneli Õigus
5 13 Nirk Bordercollie Ege Taliaru
6 14 Minsk Vaaraokoer Laura-Liisa Heinoja
7 15 Zirka Bordercollie Rita Annus

Veteranide 1. rada - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

Veteranide 1. rada - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 16 Mirka Kääbuspuudel Liivika Pärg
2 17 Deena Kääbuspuudel Külli Maleva

Veteranide 1. rada - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 18 Fira Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju

Veteranide 1. rada - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 19 Jemma Romagna veekoer Karoliina Kansi

Veteranide 1. rada - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

Veteranide 2. rada - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

Veteranide 2. rada - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 16 Mirka Kääbuspuudel Liivika Pärg
2 17 Deena Kääbuspuudel Külli Maleva

Veteranide 2. rada - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 18 Fira Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju

Veteranide 2. rada - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 19 Jemma Romagna veekoer Karoliina Kansi

Veteranide 2. rada - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

A3 jumping 1 - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 21 Beam Jack russell terjer Andrei Gaidunko

A3 jumping 1 - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 22 Reina Mudi Elita Umbrasko
2 16 Mirka Kääbuspuudel Liivika Pärg
3 23 Chelsy Papillon Laura Karolina Gradickaite
4 24 Fidel Papillon Kaisa Tamm
5 25 Kratt Shetlandi lambakoer Greete Tammsalu
6 26 Mickey Papillon Kätriin Kivimets
7 28 Chika Shetlandi lambakoer Ede Brand
8 29 Berke Papillon Mariann Rebane
9 30 Pähkel Bostoni terjer Maarja Padari-Kallit

A3 jumping 1 - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 31 Reti Horvaatia lambakoer Inge Ringmets
2 32 Karo Shetlandi lambakoer Mia-Kärt Kaas
3 33 Seva Shetlandi lambakoer Jelena Virro
4 34 Ronja Mudi Elen Kivi-Paju
5 35 Fi Jack russell terjer Cathy Laiva
6 36 Mega Shetlandi lambakoer Katariina Põder
7 37 Leta Shetlandi lambakoer Elita Umbrasko
8 38 Essie Parson russeli terrier Natali Happonen
9 39 Fürge Mudi Anastassia Tamm
10 Vanie Pürenee lambakoer Piret Kannike

A3 jumping 1 - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 40 Piki Bordercollie Stefi Praakli
2 41 Enzo Bordercollie Natalja Garastsenko
3 42 Piper Chodsky Pes Merit Rahnik
4 43 Killu Bordercollie Ülli Saar

A3 jumping 1 - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 44 Lisa Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova
2 45 Glämm Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg
3 46 Nete Bordercollie Triin Jaaniste
4 47 Dex Bordercollie Marta Miil
5 48 Mõsh Bordercollie Olga Uleksina
6 49 Race Bordercollie Eve Lepik
7 50 Corry Bordercollie Reet Sai
8 51 Tezzi Bordercollie Aleksandr Drozdov
9 52 Danger Sveitsi valge lambakoer Mari Mangusson
10 53 Micky Austraalia lambakoer Iris Paarop
11 54 Fay Bordercollie Marge Mitt
12 55 Uma Bordercollie Natalja Garastsenko
13 56 Keijo Pikakarvaline collie Evie Evie Rekola
14 57 Billy Tõuta Merika Laid

A3 jumping 2 - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 21 Beam Jack russell terjer Andrei Gaidunko

A3 jumping 2 - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 22 Reina Mudi Elita Umbrasko
2 16 Mirka Kääbuspuudel Liivika Pärg
3 23 Chelsy Papillon Laura Karolina Gradickaite
4 24 Fidel Papillon Kaisa Tamm
5 25 Kratt Shetlandi lambakoer Greete Tammsalu
6 26 Mickey Papillon Kätriin Kivimets
7 28 Chika Shetlandi lambakoer Ede Brand
8 29 Berke Papillon Mariann Rebane
9 30 Pähkel Bostoni terjer Maarja Padari-Kallit

A3 jumping 2 - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 31 Reti Horvaatia lambakoer Inge Ringmets
2 32 Karo Shetlandi lambakoer Mia-Kärt Kaas
3 33 Seva Shetlandi lambakoer Jelena Virro
4 34 Ronja Mudi Elen Kivi-Paju
5 35 Fi Jack russell terjer Cathy Laiva
6 36 Mega Shetlandi lambakoer Katariina Põder
7 37 Leta Shetlandi lambakoer Elita Umbrasko
8 38 Essie Parson russeli terrier Natali Happonen
9 39 Fürge Mudi Anastassia Tamm
10 Vanie Pürenee lambakoer Piret Kannike

A3 jumping 2 - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 40 Piki Bordercollie Stefi Praakli
2 41 Enzo Bordercollie Natalja Garastsenko
3 42 Piper Chodsky Pes Merit Rahnik
4 43 Killu Bordercollie Ülli Saar

A3 jumping 2 - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 44 Lisa Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova
2 45 Glämm Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg
3 46 Nete Bordercollie Triin Jaaniste
4 47 Dex Bordercollie Marta Miil
5 48 Mõsh Bordercollie Olga Uleksina
6 49 Race Bordercollie Eve Lepik
7 50 Corry Bordercollie Reet Sai
8 51 Tezzi Bordercollie Aleksandr Drozdov
9 52 Danger Sveitsi valge lambakoer Mari Mangusson
10 53 Micky Austraalia lambakoer Iris Paarop
11 54 Fay Bordercollie Marge Mitt
12 55 Uma Bordercollie Natalja Garastsenko
13 56 Keijo Pikakarvaline collie Evie Evie Rekola
14 57 Billy Tõuta Merika Laid

A3 agility 1 - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 21 Beam Jack russell terjer Andrei Gaidunko

A3 agility 1 - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 22 Reina Mudi Elita Umbrasko
2 16 Mirka Kääbuspuudel Liivika Pärg
3 23 Chelsy Papillon Laura Karolina Gradickaite
4 24 Fidel Papillon Kaisa Tamm
5 25 Kratt Shetlandi lambakoer Greete Tammsalu
6 26 Mickey Papillon Kätriin Kivimets
7 28 Chika Shetlandi lambakoer Ede Brand
8 29 Berke Papillon Mariann Rebane
9 30 Pähkel Bostoni terjer Maarja Padari-Kallit

A3 agility 1 - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 31 Reti Horvaatia lambakoer Inge Ringmets
2 32 Karo Shetlandi lambakoer Mia-Kärt Kaas
3 33 Seva Shetlandi lambakoer Jelena Virro
4 34 Ronja Mudi Elen Kivi-Paju
5 35 Fi Jack russell terjer Cathy Laiva
6 36 Mega Shetlandi lambakoer Katariina Põder
7 37 Leta Shetlandi lambakoer Elita Umbrasko
8 38 Essie Parson russeli terrier Natali Happonen
9 39 Fürge Mudi Anastassia Tamm
10 Vanie Pürenee lambakoer Piret Kannike

A3 agility 1 - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 40 Piki Bordercollie Stefi Praakli
2 41 Enzo Bordercollie Natalja Garastsenko
3 42 Piper Chodsky Pes Merit Rahnik
4 43 Killu Bordercollie Ülli Saar

A3 agility 1 - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 44 Lisa Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova
2 45 Glämm Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg
3 46 Nete Bordercollie Triin Jaaniste
4 47 Dex Bordercollie Marta Miil
5 48 Mõsh Bordercollie Olga Uleksina
6 49 Race Bordercollie Eve Lepik
7 50 Corry Bordercollie Reet Sai
8 51 Tezzi Bordercollie Aleksandr Drozdov
9 52 Danger Sveitsi valge lambakoer Mari Mangusson
10 53 Micky Austraalia lambakoer Iris Paarop
11 54 Fay Bordercollie Marge Mitt
12 55 Uma Bordercollie Natalja Garastsenko
13 56 Keijo Pikakarvaline collie Evie Evie Rekola
14 57 Billy Tõuta Merika Laid

A3 agility 2 - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 21 Beam Jack russell terjer Andrei Gaidunko

A3 agility 2 - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 22 Reina Mudi Elita Umbrasko
2 16 Mirka Kääbuspuudel Liivika Pärg
3 23 Chelsy Papillon Laura Karolina Gradickaite
4 24 Fidel Papillon Kaisa Tamm
5 25 Kratt Shetlandi lambakoer Greete Tammsalu
6 26 Mickey Papillon Kätriin Kivimets
7 28 Chika Shetlandi lambakoer Ede Brand
8 29 Berke Papillon Mariann Rebane
9 30 Pähkel Bostoni terjer Maarja Padari-Kallit

A3 agility 2 - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 31 Reti Horvaatia lambakoer Inge Ringmets
2 32 Karo Shetlandi lambakoer Mia-Kärt Kaas
3 33 Seva Shetlandi lambakoer Jelena Virro
4 34 Ronja Mudi Elen Kivi-Paju
5 35 Fi Jack russell terjer Cathy Laiva
6 36 Mega Shetlandi lambakoer Katariina Põder
7 37 Leta Shetlandi lambakoer Elita Umbrasko
8 38 Essie Parson russeli terrier Natali Happonen
9 39 Fürge Mudi Anastassia Tamm
10 Vanie Pürenee lambakoer Piret Kannike

A3 agility 2 - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 40 Piki Bordercollie Stefi Praakli
2 41 Enzo Bordercollie Natalja Garastsenko
3 42 Piper Chodsky Pes Merit Rahnik
4 43 Killu Bordercollie Ülli Saar

A3 agility 2 - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 44 Lisa Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova
2 45 Glämm Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg
3 46 Nete Bordercollie Triin Jaaniste
4 47 Dex Bordercollie Marta Miil
5 48 Mõsh Bordercollie Olga Uleksina
6 49 Race Bordercollie Eve Lepik
7 50 Corry Bordercollie Reet Sai
8 51 Tezzi Bordercollie Aleksandr Drozdov
9 52 Danger Sveitsi valge lambakoer Mari Mangusson
10 53 Micky Austraalia lambakoer Iris Paarop
11 54 Fay Bordercollie Marge Mitt
12 55 Uma Bordercollie Natalja Garastsenko
13 56 Keijo Pikakarvaline collie Evie Evie Rekola
14 57 Billy Tõuta Merika Laid

A1 jumping 1 - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 1 Iiri Kääbuspuudel Külli Maleva
2 62 Sunny Austraalia terjer Katrina Tammistu
3 63 Janis Austraalia terjer Ingrid Sats

A1 jumping 1 - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 58 Stefi Jack russell terjer Triin Paap
2 59 Maru Kääbuspinšer Ivika Sootla
3 60 Michka kääbusspits Kaiu Guk
4 61 Adamin Shetlandi lambakoer Taavi Vaino

A1 jumping 1 - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 64 Luna Foxterjer Egne Reilson
2 65 Jordi Shetlandi lambakoer Jaan Robert Reiman
3 66 Szikra Mudi Kaie Laas
4 67 Mystic Itaalia väikehurt Hetty Nõmmann
5 68 Mia Romagna veekoer Angret Kang
6 69 Firi Austraalia kelpie Kriste Kosseson

A1 jumping 1 - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 70 Bambi Austraalia lambakoer Kadi Tõnisson
2 71 Ruby Bordercollie Reet Sai
3 72 Phoebe Inglise springerspanjel Stefani Jakuš
4 73 Unica Inglise springerspanjel Terje Sepp
5 74 Emmi Tõuta Kristi Karindi
6 75 Gala Bordercollie Merika Laid

A1 jumping 1 - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 76 Suvi Vaaraokoer Laura-Liisa Heinoja
2 77 Kip Bordercollie Reiko Kolatsk
3 78 Tirppa Pikakarvaline collie Evie Evie Rekola
4 79 Raito Bordercollie Maria Kivastik
5 80 Blaze Bordercollie Merit Rahnik
6 81 Jim Bordercollie Jana Trepp
7 82 Berta ungari vizsla Hanna Grete Prans

A1 jumping 2 - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 1 Iiri Kääbuspuudel Külli Maleva
2 62 Sunny Austraalia terjer Katrina Tammistu
3 63 Janis Austraalia terjer Ingrid Sats

A1 jumping 2 - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 58 Stefi Jack russell terjer Triin Paap
2 59 Maru Kääbuspinšer Ivika Sootla
3 60 Michka kääbusspits Kaiu Guk
4 61 Adamin Shetlandi lambakoer Taavi Vaino
5 83 Kiki Brüsseli grifoon Elen Koiduste

A1 jumping 2 - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 64 Luna Foxterjer Egne Reilson
2 65 Jordi Shetlandi lambakoer Jaan Robert Reiman
3 66 Szikra Mudi Kaie Laas
4 67 Mystic Itaalia väikehurt Hetty Nõmmann
5 68 Mia Romagna veekoer Angret Kang
6 69 Firi Austraalia kelpie Kriste Kosseson
7 84 Taki Shetlandi lambakoer Svetlana Rosenkron

A1 jumping 2 - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 70 Bambi Austraalia lambakoer Kadi Tõnisson
2 71 Ruby Bordercollie Reet Sai
3 72 Phoebe Inglise springerspanjel Stefani Jakuš
4 73 Unica Inglise springerspanjel Terje Sepp
5 74 Emmi Tõuta Kristi Karindi
6 75 Gala Bordercollie Merika Laid

A1 jumping 2 - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 76 Suvi Vaaraokoer Laura-Liisa Heinoja
2 77 Kip Bordercollie Reiko Kolatsk
3 78 Tirppa Pikakarvaline collie Evie Evie Rekola
4 79 Raito Bordercollie Maria Kivastik
5 80 Blaze Bordercollie Merit Rahnik
6 81 Jim Bordercollie Jana Trepp
7 82 Berta ungari vizsla Hanna Grete Prans
8 85 Sella Bordercollie Monika Kiho
9 86 Maiki Tõuta Vaaks Helen
10 87 Bran Bordercollie Sirje Tammsalu

A1 agility 1 - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 62 Sunny Austraalia terjer Katrina Tammistu
2 63 Janis Austraalia terjer Ingrid Sats

A1 agility 1 - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 59 Maru Kääbuspinšer Ivika Sootla
2 60 Michka kääbusspits Kaiu Guk
3 61 Adamin Shetlandi lambakoer Taavi Vaino
4 83 Kiki Brüsseli grifoon Elen Koiduste

A1 agility 1 - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 64 Luna Foxterjer Egne Reilson
2 65 Jordi Shetlandi lambakoer Jaan Robert Reiman
3 66 Szikra Mudi Kaie Laas
4 67 Mystic Itaalia väikehurt Hetty Nõmmann
5 69 Firi Austraalia kelpie Kriste Kosseson
6 84 Taki Shetlandi lambakoer Svetlana Rosenkron

A1 agility 1 - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 70 Bambi Austraalia lambakoer Kadi Tõnisson
2 72 Phoebe Inglise springerspanjel Stefani Jakuš
3 73 Unica Inglise springerspanjel Terje Sepp
4 74 Emmi Tõuta Kristi Karindi
5 75 Gala Bordercollie Merika Laid

A1 agility 1 - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 76 Suvi Vaaraokoer Laura-Liisa Heinoja
2 77 Kip Bordercollie Reiko Kolatsk
3 78 Tirppa Pikakarvaline collie Evie Evie Rekola
4 79 Raito Bordercollie Maria Kivastik
5 82 Berta ungari vizsla Hanna Grete Prans
6 85 Sella Bordercollie Monika Kiho
7 86 Maiki Tõuta Vaaks Helen
8 87 Bran Bordercollie Sirje Tammsalu

A1 agility 2 - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 62 Sunny Austraalia terjer Katrina Tammistu
2 63 Janis Austraalia terjer Ingrid Sats

A1 agility 2 - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 59 Maru Kääbuspinšer Ivika Sootla
2 60 Michka kääbusspits Kaiu Guk
3 61 Adamin Shetlandi lambakoer Taavi Vaino
4 83 Kiki Brüsseli grifoon Elen Koiduste

A1 agility 2 - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 64 Luna Foxterjer Egne Reilson
2 65 Jordi Shetlandi lambakoer Jaan Robert Reiman
3 66 Szikra Mudi Kaie Laas
4 67 Mystic Itaalia väikehurt Hetty Nõmmann
5 69 Firi Austraalia kelpie Kriste Kosseson
6 84 Taki Shetlandi lambakoer Svetlana Rosenkron

A1 agility 2 - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 70 Bambi Austraalia lambakoer Kadi Tõnisson
2 72 Phoebe Inglise springerspanjel Stefani Jakuš
3 73 Unica Inglise springerspanjel Terje Sepp
4 74 Emmi Tõuta Kristi Karindi
5 75 Gala Bordercollie Merika Laid

A1 agility 2 - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 76 Suvi Vaaraokoer Laura-Liisa Heinoja
2 77 Kip Bordercollie Reiko Kolatsk
3 78 Tirppa Pikakarvaline collie Evie Evie Rekola
4 79 Raito Bordercollie Maria Kivastik
5 82 Berta ungari vizsla Hanna Grete Prans
6 85 Sella Bordercollie Monika Kiho
7 86 Maiki Tõuta Vaaks Helen
8 87 Bran Bordercollie Sirje Tammsalu

A2 agility 1 - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

A2 agility 1 - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 88 Piiksu Papillon Triin Tammsalu
2 89 Jackie Tõuta Piret Pärl

A2 agility 1 - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 90 Driff Inglise kokkerspanjel Ene Mae

A2 agility 1 - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 91 O Pürenee lambakoer Tiina Teng-Tamme
2 92 Yarra Austraalia kelpie Helen Vellau
3 93 Bosu Entlebuchi Alpi karjakoer Hedi Peterson
4 94 Mimi Romagna veekoer Karoliina Kansi
5 95 Tete Bordercollie Kadi Saviauk
6 96 Rieha Bordercollie Siiri Saukko

A2 agility 1 - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 97 Tyron Bordercollie Kadi Karu

A2 agility 2 - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 98 Hanni Toypuudel Svetlana Rosenkron

A2 agility 2 - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 88 Piiksu Papillon Triin Tammsalu
2 89 Jackie Tõuta Piret Pärl
3 99 Benji Jack russell terjer Pulk

A2 agility 2 - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 90 Driff Inglise kokkerspanjel Ene Mae

A2 agility 2 - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 91 O Pürenee lambakoer Tiina Teng-Tamme
2 92 Yarra Austraalia kelpie Helen Vellau
3 93 Bosu Entlebuchi Alpi karjakoer Hedi Peterson
4 94 Mimi Romagna veekoer Karoliina Kansi
5 95 Tete Bordercollie Kadi Saviauk
6 96 Rieha Bordercollie Siiri Saukko

A2 agility 2 - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 97 Tyron Bordercollie Kadi Karu

A2 jumping 1 - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 98 Hanni Toypuudel Svetlana Rosenkron
2 100 Wifi Jack russell terjer Ingrid Vaas

A2 jumping 1 - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 88 Piiksu Papillon Triin Tammsalu
2 89 Jackie Tõuta Piret Pärl
3 99 Benji Jack russell terjer Margit Pulk

A2 jumping 1 - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 90 Driff Inglise kokkerspanjel Ene Mae
2 101 Jetta Romagna veekoer Karoliina Kansi

A2 jumping 1 - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 91 O Pürenee lambakoer Tiina Teng-Tamme
2 95 Tete Bordercollie Kadi Saviauk
3 96 Rieha Bordercollie Siiri Saukko

A2 jumping 1 - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 97 Tyron Bordercollie Kadi Karu

A2 jumping 2 - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 88 Piiksu Papillon Triin Tammsalu
2 89 Jackie Tõuta Piret Pärl
3 99 Benji Jack russell terjer Pulk

A2 jumping 2 - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 100 Wifi Jack russell terjer Ingrid Vaas

A2 jumping 2 - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 90 Driff Inglise kokkerspanjel Ene Mae
2 101 Jetta Romagna veekoer Karoliina Kansi

A2 jumping 2 - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 91 O Pürenee lambakoer Tiina Teng-Tamme
2 95 Tete Bordercollie Kadi Saviauk
3 96 Rieha Bordercollie Siiri Saukko

A2 jumping 2 - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 97 Tyron Bordercollie Kadi Karu