17-18.10.2020 Agility Arenguselts võistlused Vastse-Kuustes

Stardiprotokoll

A0 1.rada - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 4 Adamin Shetlandi lambakoer Taavi Vaino
2 5 Frankie Papillon Annika Pärn
3 6 Skadi Papillon Sirelin Timmermann
4 7 Pomelo väike spits (kleinspitz) Grettel Mirell Kutsar
5 8 Sofia Papillon Signe Kipper
6 9 Ruu Tõuta Elisa Erkheikki

A0 1.rada - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 10 Tess Romagna veekoer Karoliina Kansi
2 11 Nette Romagna veekoer Marit Kungla

A0 1.rada - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 17 Noora Austraalia lambakoer Triin Mets
2 18 Blaze Bordercollie Merit Rahnik
3 19 Mango Bordercollie Karen Dunaway
4 20 Fly Bordercollie Tatjana Vanderflit
5 21 Bruno Austraalia lambakoer Anette Kull

A0 1.rada - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

A0 1.rada - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

Veteranid 1.rada - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

Veteranid 1.rada - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 35 Edi Ameerika kokkerspanjel Kadi Karu

Veteranid 1.rada - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 36 Bella Kuldne retriiver Sirelin Timmermann
2 37 Jemma Romagna veekoer Karoliina Kansi

Veteranid 1.rada - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

Veteranid 1.rada - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

A0 2.rada - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 4 Adamin Shetlandi lambakoer Taavi Vaino
2 5 Frankie Papillon Annika Pärn
3 6 Skadi Papillon Sirelin Timmermann
4 7 Pomelo väike spits (kleinspitz) Grettel Mirell Kutsar
5 8 Sofia Papillon Signe Kipper
6 9 Ruu Tõuta Elisa Erkheikki

A0 2.rada - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 10 Tess Romagna veekoer Karoliina Kansi
2 11 Nette Romagna veekoer Marit Kungla

A0 2.rada - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 17 Noora Austraalia lambakoer Triin Mets
2 18 Blaze Bordercollie Merit Rahnik
3 19 Mango Bordercollie Karen Dunaway
4 20 Fly Bordercollie Tatjana Vanderflit
5 21 Bruno Austraalia lambakoer Anette Kull

A0 2.rada - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

A0 2.rada - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

Veteranid 2.rada - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

Veteranid 2.rada - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 35 Edi Ameerika kokkerspanjel Kadi Karu

Veteranid 2.rada - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 36 Bella Kuldne retriiver Sirelin Timmermann
2 37 Jemma Romagna veekoer Karoliina Kansi

Veteranid 2.rada - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

Veteranid 2.rada - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

A2 Jumping - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 39 Maru Jack russell terjer Kristin Vähi
2 40 Beam Jack russell terjer Andrei Gaidunko
3 41 Wifi Jack russell terjer Ingrid Vaas

A2 Jumping - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 42 Sofi Tõuta Helena Takel
2 43 Jackie Tõuta Piret Pärl

A2 Jumping - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 44 Jeta Shetlandi lambakoer Tatjana Ponomarenko
2 45 Sannu Shetlandi lambakoer Aila Laht
3 46 Zemi Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro

A2 Jumping - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 47 Mimi Romagna veekoer Karoliina Kansi
2 48 Jazz Tõuta Vaaks Helen

A2 Jumping - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 49 Tyron Bordercollie Kadi Karu
2 50 Nete Bordercollie Triin Jaaniste
3 51 Fram Bordercollie Marko Visse

A2 Agility 1. - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 39 Maru Jack russell terjer Kristin Vähi
2 40 Beam Jack russell terjer Andrei Gaidunko
3 41 Wifi Jack russell terjer Ingrid Vaas

A2 Agility 1. - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 42 Sofi Tõuta Helena Takel
2 43 Jackie Tõuta Piret Pärl

A2 Agility 1. - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 44 Jeta Shetlandi lambakoer Tatjana Ponomarenko
2 45 Sannu Shetlandi lambakoer Aila Laht
3 46 Zemi Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro

A2 Agility 1. - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 47 Mimi Romagna veekoer Karoliina Kansi
2 48 Jazz Tõuta Vaaks Helen

A2 Agility 1. - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 49 Tyron Bordercollie Kadi Karu
2 50 Nete Bordercollie Triin Jaaniste
3 51 Fram Bordercollie Marko Visse

A2 Agility 2. - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 39 Maru Jack russell terjer Kristin Vähi
2 40 Beam Jack russell terjer Andrei Gaidunko
3 41 Wifi Jack russell terjer Ingrid Vaas

A2 Agility 2. - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 42 Sofi Tõuta Helena Takel
2 43 Jackie Tõuta Piret Pärl

A2 Agility 2. - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 44 Jeta Shetlandi lambakoer Tatjana Ponomarenko
2 45 Sannu Shetlandi lambakoer Aila Laht
3 46 Zemi Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro

A2 Agility 2. - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 47 Mimi Romagna veekoer Karoliina Kansi
2 48 Jazz Tõuta Vaaks Helen

A2 Agility 2. - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 49 Tyron Bordercollie Kadi Karu
2 50 Nete Bordercollie Triin Jaaniste
3 51 Fram Bordercollie Marko Visse

A2 Agility 3. - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 39 Maru Jack russell terjer Kristin Vähi
2 40 Beam Jack russell terjer Andrei Gaidunko
3 41 Wifi Jack russell terjer Ingrid Vaas

A2 Agility 3. - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 42 Sofi Tõuta Helena Takel
2 43 Jackie Tõuta Piret Pärl

A2 Agility 3. - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 44 Jeta Shetlandi lambakoer Tatjana Ponomarenko
2 45 Sannu Shetlandi lambakoer Aila Laht
3 46 Zemi Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro

A2 Agility 3. - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 47 Mimi Romagna veekoer Karoliina Kansi
2 48 Jazz Tõuta Vaaks Helen

A2 Agility 3. - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 49 Tyron Bordercollie Kadi Karu
2 50 Nete Bordercollie Triin Jaaniste
3 51 Fram Bordercollie Marko Visse

A3 Agility 1. - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 1 Shanja Papillon Tom Tristan Roon

A3 Agility 1. - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 71 Brita Väike puudel Helina Sepp
2 12 Haylíe Shetlandi lambakoer Sascha Vadagnin
3 15 Nante Papillon Kamilla Alma Vilderson
4 72 Kiss Shetlandi lambakoer Marje Piiroja
5 73 Grummi West highland white terjer Anu Helemäe
6 74 Mickey Papillon Kätriin Kivimets

A3 Agility 1. - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 25 Chi Shetlandi lambakoer Meiri Soon
2 26 Mega Shetlandi lambakoer Katariina Põder
3 27 Karo Shetlandi lambakoer Mia-Kärt Kaas
4 75 Ronja Mudi Elen Kivi-Paju
5 28 Brandy Tõuta Helina Sepp

A3 Agility 1. - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 76 Freya Welshi Springerspanjel Kati Elvelt

A3 Agility 1. - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 32 Keijo Pikakarvaline collie Evie Rekola
2 34 Glämm Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg
3 38 Lexa Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova
4 77 Pippin Austraalia lambakoer Triin Jaaniste
5 78 Fay Bordercollie Marge Mitt

A3 Agility 2. - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 1 Shanja Papillon Tom Tristan Roon

A3 Agility 2. - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 71 Brita Väike puudel Helina Sepp
2 12 Haylíe Shetlandi lambakoer Sascha Vadagnin
3 15 Nante Papillon Kamilla Alma Vilderson
4 72 Kiss Shetlandi lambakoer Marje Piiroja
5 73 Grummi West highland white terjer Anu Helemäe
6 74 Mickey Papillon Kätriin Kivimets

A3 Agility 2. - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 25 Chi Shetlandi lambakoer Meiri Soon
2 26 Mega Shetlandi lambakoer Katariina Põder
3 27 Karo Shetlandi lambakoer Mia-Kärt Kaas
4 75 Ronja Mudi Elen Kivi-Paju
5 28 Brandy Tõuta Helina Sepp

A3 Agility 2. - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 76 Freya Welshi Springerspanjel Kati Elvelt

A3 Agility 2. - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 32 Keijo Pikakarvaline collie Evie Rekola
2 34 Glämm Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg
3 38 Lexa Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova
4 77 Pippin Austraalia lambakoer Triin Jaaniste
5 78 Fay Bordercollie Marge Mitt

A3 Agility 3. - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 1 Shanja Papillon Tom Tristan Roon

A3 Agility 3. - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 71 Brita Väike puudel Helina Sepp
2 12 Haylíe Shetlandi lambakoer Sascha Vadagnin
3 15 Nante Papillon Kamilla Alma Vilderson
4 72 Kiss Shetlandi lambakoer Marje Piiroja
5 73 Grummi West highland white terjer Anu Helemäe
6 74 Mickey Papillon Kätriin Kivimets

A3 Agility 3. - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 25 Chi Shetlandi lambakoer Meiri Soon
2 26 Mega Shetlandi lambakoer Katariina Põder
3 27 Karo Shetlandi lambakoer Mia-Kärt Kaas
4 75 Ronja Mudi Elen Kivi-Paju
5 28 Brandy Tõuta Helina Sepp

A3 Agility 3. - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 76 Freya Welshi Springerspanjel Kati Elvelt

A3 Agility 3. - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 32 Keijo Pikakarvaline collie Evie Rekola
2 34 Glämm Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg
3 38 Lexa Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova
4 77 Pippin Austraalia lambakoer Triin Jaaniste
5 78 Fay Bordercollie Marge Mitt

A3 Jumping - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 1 Shanja Papillon Tom Tristan Roon

A3 Jumping - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 71 Brita Väike puudel Helina Sepp
2 12 Haylíe Shetlandi lambakoer Sascha Vadagnin
3 15 Nante Papillon Kamilla Alma Vilderson
4 72 Kiss Shetlandi lambakoer Marje Piiroja
5 73 Grummi West highland white terjer Anu Helemäe
6 74 Mickey Papillon Kätriin Kivimets

A3 Jumping - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 25 Chi Shetlandi lambakoer Meiri Soon
2 26 Mega Shetlandi lambakoer Katariina Põder
3 27 Karo Shetlandi lambakoer Mia-Kärt Kaas
4 75 Ronja Mudi Elen Kivi-Paju
5 28 Brandy Tõuta Helina Sepp

A3 Jumping - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 76 Freya Welshi Springerspanjel Kati Elvelt

A3 Jumping - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 32 Keijo Pikakarvaline collie Evie Rekola
2 33 Chilli Bordercollie Natalija Loginova
3 34 Glämm Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg
4 77 Pippin Austraalia lambakoer Triin Jaaniste
5 78 Fay Bordercollie Marge Mitt

A3 Jumping - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 1 Shanja Papillon Tom Tristan Roon
2 2 Nupi Toypuudel Jane Tüksammel
3 3 Chelsy Papillon Laura Karolina Gradickaite

A3 Jumping - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 12 Haylíe Shetlandi lambakoer Sascha Vadagnin
2 13 Berke Papillon Mariann Rebane
3 14 Pähkel Bostoni terjer Maarja Padari-Kallit
4 15 Nante Papillon Kamilla Alma Vilderson
5 16 Roxy Kääbuspinšer Triine Piirsalu

A3 Jumping - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 22 Zira Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro
2 23 Pipa Väike puudel Jane Tüksammel
3 24 Mürru Mudi Toomas Pent
4 25 Chi Shetlandi lambakoer Meiri Soon
5 26 Mega Shetlandi lambakoer Katariina Põder
6 27 Karo Shetlandi lambakoer Mia-Kärt Kaas
7 28 Brandy Tõuta Helina Sepp
8 29 Nemo Inglise kokkerspanjel Maisa Heikkinen
9 30 Lizzi Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro

A3 Jumping - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 31 Piper Chodsky Pes Merit Rahnik

A3 Jumping - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 32 Keijo Pikakarvaline collie Evie Rekola
2 33 Chilli Bordercollie Natalija Loginova
3 34 Glämm Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg

A3 Agility 1. - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 1 Shanja Papillon Tom Tristan Roon
2 2 Nupi Toypuudel Jane Tüksammel
3 3 Chelsy Papillon Laura Karolina Gradickaite

A3 Agility 1. - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 12 Haylíe Shetlandi lambakoer Sascha Vadagnin
2 13 Berke Papillon Mariann Rebane
3 14 Pähkel Bostoni terjer Maarja Padari-Kallit
4 15 Nante Papillon Kamilla Alma Vilderson
5 16 Roxy Kääbuspinšer Triine Piirsalu

A3 Agility 1. - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 22 Zira Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro
2 23 Pipa Väike puudel Jane Tüksammel
3 24 Mürru Mudi Toomas Pent
4 25 Chi Shetlandi lambakoer Meiri Soon
5 26 Mega Shetlandi lambakoer Katariina Põder
6 27 Karo Shetlandi lambakoer Mia-Kärt Kaas
7 28 Brandy Tõuta Helina Sepp
8 29 Nemo Inglise kokkerspanjel Maisa Heikkinen
9 30 Lizzi Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro

A3 Agility 1. - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 31 Piper Chodsky Pes Merit Rahnik

A3 Agility 1. - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 32 Keijo Pikakarvaline collie Evie Rekola
2 34 Glämm Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg
3 38 Lexa Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova

A3 Agility 2. - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 1 Shanja Papillon Tom Tristan Roon
2 3 Chelsy Papillon Laura Karolina Gradickaite

A3 Agility 2. - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 12 Haylíe Shetlandi lambakoer Sascha Vadagnin
2 13 Berke Papillon Mariann Rebane
3 14 Pähkel Bostoni terjer Maarja Padari-Kallit
4 15 Nante Papillon Kamilla Alma Vilderson
5 16 Roxy Kääbuspinšer Triine Piirsalu

A3 Agility 2. - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 22 Zira Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro
2 23 Pipa Väike puudel Jane Tüksammel
3 24 Mürru Mudi Toomas Pent
4 25 Chi Shetlandi lambakoer Meiri Soon
5 26 Mega Shetlandi lambakoer Katariina Põder
6 27 Karo Shetlandi lambakoer Mia-Kärt Kaas
7 28 Brandy Tõuta Helina Sepp
8 29 Nemo Inglise kokkerspanjel Maisa Heikkinen
9 30 Lizzi Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro

A3 Agility 2. - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 31 Piper Chodsky Pes Merit Rahnik

A3 Agility 2. - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 32 Keijo Pikakarvaline collie Evie Rekola
2 34 Glämm Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg
3 38 Lexa Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova

A3 Agility 3. - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 1 Shanja Papillon Tom Tristan Roon
2 3 Chelsy Papillon Laura Karolina Gradickaite

A3 Agility 3. - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 12 Haylíe Shetlandi lambakoer Sascha Vadagnin
2 13 Berke Papillon Mariann Rebane
3 14 Pähkel Bostoni terjer Maarja Padari-Kallit
4 15 Nante Papillon Kamilla Alma Vilderson
5 16 Roxy Kääbuspinšer Triine Piirsalu

A3 Agility 3. - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 22 Zira Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro
2 24 Mürru Mudi Toomas Pent
3 25 Chi Shetlandi lambakoer Meiri Soon
4 26 Mega Shetlandi lambakoer Katariina Põder
5 27 Karo Shetlandi lambakoer Mia-Kärt Kaas
6 28 Brandy Tõuta Helina Sepp
7 29 Nemo Inglise kokkerspanjel Maisa Heikkinen
8 30 Lizzi Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro

A3 Agility 3. - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 31 Piper Chodsky Pes Merit Rahnik

A3 Agility 3. - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 32 Keijo Pikakarvaline collie Evie Rekola
2 34 Glämm Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg
3 38 Lexa Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova

A1 Agility 1. - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 52 Janis Austraalia terjer Ingrid Sats
2 53 Sunny Austraalia terjer Katrina Tammistu
3 54 Iiris Tõuta Anželika Hanson

A1 Agility 1. - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 55 Maru Kääbuspinšer Ivika Sootla
2 56 Sofia Kääbuspinšer Natalja Šois

A1 Agility 1. - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 57 Firi Austraalia kelpie Kriste Kosseson
2 58 Ada Austraalia kelpie Lea Tummeleht

A1 Agility 1. - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 59 Mia Ameerika Staffordshire terjer Taavi Tiirats
2 60 Rieha Bordercollie Siiri Saukko
3 61 Minni Austraalia lambakoer Anar Park
4 62 Bambi Austraalia lambakoer Kadi Tõnisson
5 63 Sipsik Nova Scotia retriiver Pille Pullonen

A1 Agility 1. - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 64 Q Bordercollie Kertlin Kallasmaa
2 65 Berta ungari vizsla Hanna Grete Prans
3 66 Xelin Saksa lambakoer Merike Rahnik
4 68 Spot Bordercollie Lona Tarros
5 69 Tirppa Pikakarvaline collie Evie Rekola

A1 Agility 2. - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 52 Janis Austraalia terjer Ingrid Sats
2 53 Sunny Austraalia terjer Katrina Tammistu
3 54 Iiris Tõuta Anželika Hanson

A1 Agility 2. - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 55 Maru Kääbuspinšer Ivika Sootla
2 56 Sofia Kääbuspinšer Natalja Šois

A1 Agility 2. - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 57 Firi Austraalia kelpie Kriste Kosseson
2 58 Ada Austraalia kelpie Lea Tummeleht

A1 Agility 2. - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 59 Mia Ameerika Staffordshire terjer Taavi Tiirats
2 60 Rieha Bordercollie Siiri Saukko
3 61 Minni Austraalia lambakoer Anar Park
4 62 Bambi Austraalia lambakoer Kadi Tõnisson
5 63 Sipsik Nova Scotia retriiver Pille Pullonen

A1 Agility 2. - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 64 Q Bordercollie Kertlin Kallasmaa
2 65 Berta ungari vizsla Hanna Grete Prans
3 66 Xelin Saksa lambakoer Merike Rahnik
4 68 Spot Bordercollie Lona Tarros
5 69 Tirppa Pikakarvaline collie Evie Rekola
6 70 Maiki Tõuta Vaaks Helen

A1 Agility 3. - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 52 Janis Austraalia terjer Ingrid Sats
2 53 Sunny Austraalia terjer Katrina Tammistu
3 54 Iiris Tõuta Anželika Hanson

A1 Agility 3. - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 55 Maru Kääbuspinšer Ivika Sootla
2 56 Sofia Kääbuspinšer Natalja Šois

A1 Agility 3. - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 57 Firi Austraalia kelpie Kriste Kosseson

A1 Agility 3. - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 59 Mia Ameerika Staffordshire terjer Taavi Tiirats
2 60 Rieha Bordercollie Siiri Saukko
3 61 Minni Austraalia lambakoer Anar Park
4 62 Bambi Austraalia lambakoer Kadi Tõnisson
5 63 Sipsik Nova Scotia retriiver Pille Pullonen

A1 Agility 3. - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 64 Q Bordercollie Kertlin Kallasmaa
2 65 Berta ungari vizsla Hanna Grete Prans
3 66 Xelin Saksa lambakoer Merike Rahnik
4 68 Spot Bordercollie Lona Tarros
5 69 Tirppa Pikakarvaline collie Evie Rekola
6 70 Maiki Tõuta Vaaks Helen

A1 Jumping - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 52 Janis Austraalia terjer Ingrid Sats
2 53 Sunny Austraalia terjer Katrina Tammistu
3 54 Iiris Tõuta Anželika Hanson

A1 Jumping - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 55 Maru Kääbuspinšer Ivika Sootla
2 56 Sofia Kääbuspinšer Natalja Šois

A1 Jumping - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 57 Firi Austraalia kelpie Kriste Kosseson

A1 Jumping - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 59 Mia Ameerika Staffordshire terjer Taavi Tiirats
2 60 Rieha Bordercollie Siiri Saukko
3 61 Minni Austraalia lambakoer Anar Park
4 62 Bambi Austraalia lambakoer Kadi Tõnisson
5 63 Sipsik Nova Scotia retriiver Pille Pullonen

A1 Jumping - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 64 Q Bordercollie Kertlin Kallasmaa
2 65 Berta ungari vizsla Hanna Grete Prans
3 66 Xelin Saksa lambakoer Merike Rahnik
4 69 Tirppa Pikakarvaline collie Evie Rekola
5 70 Maiki Tõuta Vaaks Helen

A0 1.rada - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 4 Adamin Shetlandi lambakoer Taavi Vaino
2 6 Skadi Papillon Sirelin Timmermann
3 8 Sofia Papillon Signe Kipper
4 9 Ruu Tõuta Elisa Erkheikki
5 79 Messi Shetlandi lambakoer Kadri Rohtmets
6 80 Jasmin Papillon Anželika Hanson

A0 1.rada - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 10 Tess Romagna veekoer Karoliina Kansi
2 11 Nette Romagna veekoer Marit Kungla
3 81 Pennu Foxterjer Viktoria Roosi

A0 1.rada - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 18 Blaze Bordercollie Merit Rahnik
2 19 Mango Bordercollie Karen Dunaway
3 82 UKU Kuldne retriiver Lia Ilves

A0 1.rada - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

A0 1.rada - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

Veteranid 1.rada - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 83 Riki Shetlandi lambakoer Aila Laht

Veteranid 1.rada - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 84 Elli Bullterjer Ave Zäuram

Veteranid 1.rada - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 36 Bella Kuldne retriiver Sirelin Timmermann
2 85 Bruno Belgia lambakoer tervueren Kert Laht
3 37 Jemma Romagna veekoer Karoliina Kansi
4 86 Josias Romagna veekoer Marit Kungla

Veteranid 1.rada - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

Veteranid 1.rada - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

A0 2.rada - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 4 Adamin Shetlandi lambakoer Taavi Vaino
2 6 Skadi Papillon Sirelin Timmermann
3 8 Sofia Papillon Signe Kipper
4 9 Ruu Tõuta Elisa Erkheikki
5 79 Messi Shetlandi lambakoer Kadri Rohtmets
6 80 Jasmin Papillon Anželika Hanson

A0 2.rada - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 10 Tess Romagna veekoer Karoliina Kansi
2 11 Nette Romagna veekoer Marit Kungla
3 81 Pennu Foxterjer Viktoria Roosi

A0 2.rada - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 18 Blaze Bordercollie Merit Rahnik
2 19 Mango Bordercollie Karen Dunaway
3 82 UKU Kuldne retriiver Lia Ilves

A0 2.rada - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

A0 2.rada - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

Veteranid 2.rada - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 83 Riki Shetlandi lambakoer Aila Laht

Veteranid 2.rada - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 84 Elli Bullterjer Ave Zäuram

Veteranid 2.rada - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 36 Bella Kuldne retriiver Sirelin Timmermann
2 85 Bruno Belgia lambakoer tervueren Kert Laht
3 37 Jemma Romagna veekoer Karoliina Kansi
4 86 Josias Romagna veekoer Marit Kungla

Veteranid 2.rada - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

Veteranid 2.rada - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht