09-10.11.2019 Agility Arenguselts võistlused Vastse-Kuustes

Stardiprotokoll

A0 1.rada - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 1 Kiss Shetlandi lambakoer Marje Piiroja
2 2 Minni Kääbuspinšer Amanda Nummelin
3 3 Sofi Tõuta Helena Takel

A0 1.rada - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 4 Säde Etna Cirneco Meeli Eismann
2 5 Mia Romagna veekoer Angret Kang
3 6 Sannu Shetlandi lambakoer Aila Laht

A0 1.rada - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 7 Eddy Bordercollie Liina Siirus
2 8 Maiki Tõuta Helen Vaaks
3 9 Juke hollandi lambakoer, lühikarvaline Outi Pyhälä
4 10 Alice Saksa bokser Maarja Kalma
5 11 Emmi Tõuta Kristi Karindi
6 12 Maru Siberi Husky Krista Kallaste
7 13 Emily Pikakarvaline collie Kaisa Karjus
8 14 Tirppa Pikakarvaline collie Evie Rekola
9 15 Nete Bordercollie Triin Jaaniste
10 16 Xelin Saksa lambakoer Merike Rahnik
11 17 Laima Nova Scotia retriiver Arina Zamošnikova

A0 1.rada - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

A0 1.rada - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

A0 2.rada - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 1 Kiss Shetlandi lambakoer Marje Piiroja
2 2 Minni Kääbuspinšer Amanda Nummelin
3 3 Sofi Tõuta Helena Takel

A0 2.rada - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 4 Säde Etna Cirneco Meeli Eismann
2 5 Mia Romagna veekoer Angret Kang
3 6 Sannu Shetlandi lambakoer Aila Laht

A0 2.rada - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 7 Eddy Bordercollie Liina Siirus
2 8 Maiki Tõuta Helen Vaaks
3 9 Juke hollandi lambakoer, lühikarvaline Outi Pyhälä
4 10 Alice Saksa bokser Maarja Kalma
5 11 Emmi Tõuta Kristi Karindi
6 12 Maru Siberi Husky Krista Kallaste
7 13 Emily Pikakarvaline collie Kaisa Karjus
8 14 Tirppa Pikakarvaline collie Evie Rekola
9 15 Nete Bordercollie Triin Jaaniste
10 16 Xelin Saksa lambakoer Merike Rahnik
11 17 Laima Nova Scotia retriiver Arina Zamošnikova

A0 2.rada - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

A0 2.rada - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

A2 Jumping - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 18 Wifi Jack russell terjer Ingrid Vaas
2 19 Beam Jack russell terjer Andrei Gaidunko

A2 Jumping - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 20 Johnny Jack russell terjer Jaanus Rand
2 21 Pärli Cavalier king charles spaniel Raili Kaptein
3 22 Lili Pumi Monika Adamson
4 23 Herbert Jack russell terjer Ragne Larin
5 24 Bobby Cavalier king charles spaniel AnniKa Mumm

A2 Jumping - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 25 Jetta Romagna veekoer Karoliina Kansi
2 26 Edi Ameerika kokkerspanjel Kadi Karu

A2 Jumping - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 27 Bosu Entlebuchi Alpi karjakoer Hedi Peterson
2 28 Jazz Tõuta Helen Vaaks
3 29 Mimi Romagna veekoer Karoliina Kansi

A2 Jumping - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 30 Keijo Pikakarvaline collie Evie Rekola
2 31 Tyron Bordercollie Kadi Karu

A2 Agility 1. - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 18 Wifi Jack russell terjer Ingrid Vaas
2 19 Beam Jack russell terjer Andrei Gaidunko

A2 Agility 1. - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 20 Johnny Jack russell terjer Jaanus Rand
2 21 Pärli Cavalier king charles spaniel Raili Kaptein
3 22 Lili Pumi Monika Adamson
4 23 Herbert Jack russell terjer Ragne Larin
5 24 Bobby Cavalier king charles spaniel AnniKa Mumm

A2 Agility 1. - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 25 Jetta Romagna veekoer Karoliina Kansi

A2 Agility 1. - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 27 Bosu Entlebuchi Alpi karjakoer Hedi Peterson
2 28 Jazz Tõuta Helen Vaaks
3 29 Mimi Romagna veekoer Karoliina Kansi

A2 Agility 1. - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 30 Keijo Pikakarvaline collie Evie Rekola
2 31 Tyron Bordercollie Marge Mitt
3 32 Eva Kuldne retriiver Angret Kang

A2 Agility 2. - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 18 Wifi Jack russell terjer Ingrid Vaas
2 19 Beam Jack russell terjer Andrei Gaidunko

A2 Agility 2. - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 20 Johnny Jack russell terjer Jaanus Rand
2 21 Pärli Cavalier king charles spaniel Raili Kaptein
3 22 Lili Pumi Monika Adamson
4 23 Herbert Jack russell terjer Ragne Larin
5 24 Bobby Cavalier king charles spaniel AnniKa Mumm

A2 Agility 2. - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 25 Jetta Romagna veekoer Karoliina Kansi

A2 Agility 2. - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 27 Bosu Entlebuchi Alpi karjakoer Hedi Peterson
2 28 Jazz Tõuta Helen Vaaks
3 29 Mimi Romagna veekoer Karoliina Kansi

A2 Agility 2. - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 30 Keijo Pikakarvaline collie Evie Rekola
2 31 Tyron Bordercollie Marge Mitt
3 32 Eva Kuldne retriiver Angret Kang

A3 Agility 1. - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 33 Fossu Papillon Lisa Marie Mölder

A3 Agility 1. - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 34 Chelsy Papillon Laura Karolina Gradickaite
2 35 Mirka Kääbuspuudel Liivika Pärg
3 36 Lola Papillon Sirli Kivimets
4 37 Jessi Jack russell terjer Ene Rand
5 38 Nante Papillon Kamilla Alma Vilderson
6 39 Mickey Papillon Kätriin Kivimets

A3 Agility 1. - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 44 Sofia Kääbuspuudel LY PÄLL
2 45 Ronja Mudi Elen Kivi-Paju
3 46 Zinni Shetlandi lambakoer Tuuli Vaino
4 47 Reti Horvaatia lambakoer Inge Ringmets
5 48 Brandy Tõuta Helina Sepp
6 49 Essie Parson russeli terrier Natali Happonen

A3 Agility 1. - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 52 Piki Bordercollie Stefi Praakli
2 53 Piper Chodsky Pes Merit Rahnik

A3 Agility 1. - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 54 Grima Bordercollie Lisa Marie Mölder
2 55 Süsi Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja
3 56 Lotta Pikakarvaline collie Kaisa Karjus
4 57 Bella Kuldne retriiver Krista Kallaste
5 58 Hennie Hollandi lambakoer Kairi Raamat
6 59 Olli Austraalia lambakoer Tuuli Vaino
7 60 Nullah Austraalia kelpie Tiina Kurs
8 61 Ettie Bordercollie Stefi Praakli

A3 Agility 2. - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 33 Fossu Papillon Lisa Marie Mölder

A3 Agility 2. - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 34 Chelsy Papillon Laura Karolina Gradickaite
2 35 Mirka Kääbuspuudel Liivika Pärg
3 36 Lola Papillon Sirli Kivimets
4 37 Jessi Jack russell terjer Ene Rand
5 38 Nante Papillon Kamilla Alma Vilderson
6 39 Mickey Papillon Kätriin Kivimets

A3 Agility 2. - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 44 Sofia Kääbuspuudel LY PÄLL
2 45 Ronja Mudi Elen Kivi-Paju
3 46 Zinni Shetlandi lambakoer Tuuli Vaino
4 47 Reti Horvaatia lambakoer Inge Ringmets
5 48 Brandy Tõuta Helina Sepp
6 49 Essie Parson russeli terrier Natali Happonen

A3 Agility 2. - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 52 Piki Bordercollie Stefi Praakli
2 53 Piper Chodsky Pes Merit Rahnik

A3 Agility 2. - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 54 Grima Bordercollie Lisa Marie Mölder
2 55 Süsi Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja
3 56 Lotta Pikakarvaline collie Kaisa Karjus
4 57 Bella Kuldne retriiver Krista Kallaste
5 58 Hennie Hollandi lambakoer Kairi Raamat
6 59 Olli Austraalia lambakoer Tuuli Vaino
7 60 Nullah Austraalia kelpie Tiina Kurs
8 61 Ettie Bordercollie Stefi Praakli

A3 Agility 3. - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 33 Fossu Papillon Lisa Marie Mölder

A3 Agility 3. - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 34 Chelsy Papillon Laura Karolina Gradickaite
2 35 Mirka Kääbuspuudel Liivika Pärg
3 36 Lola Papillon Sirli Kivimets
4 37 Jessi Jack russell terjer Ene Rand
5 38 Nante Papillon Kamilla Alma Vilderson
6 39 Mickey Papillon Kätriin Kivimets

A3 Agility 3. - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 44 Sofia Kääbuspuudel LY PÄLL
2 45 Ronja Mudi Elen Kivi-Paju
3 46 Zinni Shetlandi lambakoer Tuuli Vaino
4 47 Reti Horvaatia lambakoer Inge Ringmets
5 48 Brandy Tõuta Helina Sepp
6 49 Essie Parson russeli terrier Natali Happonen

A3 Agility 3. - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 52 Piki Bordercollie Stefi Praakli
2 53 Piper Chodsky Pes Merit Rahnik

A3 Agility 3. - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 54 Grima Bordercollie Lisa Marie Mölder
2 55 Süsi Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja
3 56 Lotta Pikakarvaline collie Kaisa Karjus
4 57 Bella Kuldne retriiver Krista Kallaste
5 58 Hennie Hollandi lambakoer Kairi Raamat
6 59 Olli Austraalia lambakoer Tuuli Vaino
7 60 Nullah Austraalia kelpie Tiina Kurs
8 61 Ettie Bordercollie Stefi Praakli

A3 Jumping - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 33 Fossu Papillon Lisa Marie Mölder

A3 Jumping - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 34 Chelsy Papillon Laura Karolina Gradickaite
2 35 Mirka Kääbuspuudel Liivika Pärg
3 37 Jessi Jack russell terjer Ene Rand
4 38 Nante Papillon Kamilla Alma Vilderson
5 39 Mickey Papillon Kätriin Kivimets

A3 Jumping - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 44 Sofia Kääbuspuudel LY PÄLL
2 45 Ronja Mudi Elen Kivi-Paju
3 46 Zinni Shetlandi lambakoer Tuuli Vaino
4 47 Reti Horvaatia lambakoer Inge Ringmets
5 48 Brandy Tõuta Helina Sepp
6 49 Essie Parson russeli terrier Natali Happonen

A3 Jumping - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 52 Piki Bordercollie Stefi Praakli
2 53 Piper Chodsky Pes Merit Rahnik

A3 Jumping - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 54 Grima Bordercollie Lisa Marie Mölder
2 55 Süsi Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja
3 58 Hennie Hollandi lambakoer Kairi Raamat
4 59 Olli Austraalia lambakoer Tuuli Vaino
5 60 Nullah Austraalia kelpie Tiina Kurs
6 61 Ettie Bordercollie Stefi Praakli

A3 Jumping - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

A3 Jumping - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 34 Chelsy Papillon Laura Karolina Gradickaite
2 35 Mirka Kääbuspuudel Liivika Pärg
3 37 Jessi Jack russell terjer Ene Rand
4 38 Nante Papillon Kamilla Alma Vilderson
5 40 Patriks Cavalier king charles spaniel Kristine Zake
6 41 Fidel Papillon Kaisa Tamm
7 42 Berke Papillon Mariann Rebane
8 43 Millie Jack russell terjer Lauma Tenasa

A3 Jumping - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 50 Zira Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro
2 46 Zinni Shetlandi lambakoer Tuuli Vaino
3 47 Reti Horvaatia lambakoer Inge Ringmets
4 48 Brandy Tõuta Helina Sepp
5 49 Essie Parson russeli terrier Natali Happonen
6 51 Lizzi Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro

A3 Jumping - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 52 Piki Bordercollie Stefi Praakli

A3 Jumping - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 55 Süsi Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja
2 58 Hennie Hollandi lambakoer Kairi Raamat
3 62 Bruno Belgia lambakoer tervueren Taavi Vaino
4 63 Kenci Saksa bokser Liile Jõgi
5 59 Olli Austraalia lambakoer Tuuli Vaino
6 61 Ettie Bordercollie Stefi Praakli

A3 Agility 1. - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

A3 Agility 1. - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 34 Chelsy Papillon Laura Karolina Gradickaite
2 35 Mirka Kääbuspuudel Liivika Pärg
3 37 Jessi Jack russell terjer Ene Rand
4 38 Nante Papillon Kamilla Alma Vilderson
5 40 Patriks Cavalier king charles spaniel Kristine Zake
6 41 Fidel Papillon Kaisa Tamm
7 42 Berke Papillon Mariann Rebane
8 43 Millie Jack russell terjer Lauma Tenasa

A3 Agility 1. - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 50 Zira Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro
2 46 Zinni Shetlandi lambakoer Tuuli Vaino
3 47 Reti Horvaatia lambakoer Inge Ringmets
4 48 Brandy Tõuta Helina Sepp
5 49 Essie Parson russeli terrier Natali Happonen
6 51 Lizzi Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro

A3 Agility 1. - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 52 Piki Bordercollie Stefi Praakli

A3 Agility 1. - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 55 Süsi Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja
2 58 Hennie Hollandi lambakoer Kairi Raamat
3 62 Bruno Belgia lambakoer tervueren Taavi Vaino
4 63 Kenci Saksa bokser Liile Jõgi
5 59 Olli Austraalia lambakoer Tuuli Vaino
6 61 Ettie Bordercollie Stefi Praakli

A3 Agility 2. - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

A3 Agility 2. - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 34 Chelsy Papillon Laura Karolina Gradickaite
2 35 Mirka Kääbuspuudel Liivika Pärg
3 37 Jessi Jack russell terjer Ene Rand
4 38 Nante Papillon Kamilla Alma Vilderson
5 40 Patriks Cavalier king charles spaniel Kristine Zake
6 41 Fidel Papillon Kaisa Tamm
7 42 Berke Papillon Mariann Rebane
8 43 Millie Jack russell terjer Lauma Tenasa
9 64 Anna cavalier king charles spanjel Kerli Reintamm

A3 Agility 2. - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 50 Zira Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro
2 46 Zinni Shetlandi lambakoer Tuuli Vaino
3 47 Reti Horvaatia lambakoer Inge Ringmets
4 48 Brandy Tõuta Helina Sepp
5 49 Essie Parson russeli terrier Natali Happonen
6 51 Lizzi Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro

A3 Agility 2. - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 52 Piki Bordercollie Stefi Praakli

A3 Agility 2. - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 55 Süsi Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja
2 58 Hennie Hollandi lambakoer Kairi Raamat
3 62 Bruno Belgia lambakoer tervueren Taavi Vaino
4 63 Kenci Saksa bokser Liile Jõgi
5 59 Olli Austraalia lambakoer Tuuli Vaino
6 61 Ettie Bordercollie Stefi Praakli

A3 Agility 3. - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

A3 Agility 3. - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 34 Chelsy Papillon Laura Karolina Gradickaite
2 35 Mirka Kääbuspuudel Liivika Pärg
3 37 Jessi Jack russell terjer Ene Rand
4 38 Nante Papillon Kamilla Alma Vilderson
5 40 Patriks Cavalier king charles spaniel Kristine Zake
6 41 Fidel Papillon Kaisa Tamm
7 42 Berke Papillon Mariann Rebane
8 43 Millie Jack russell terjer Lauma Tenasa
9 64 Anna cavalier king charles spanjel Kerli Reintamm

A3 Agility 3. - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 50 Zira Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro
2 46 Zinni Shetlandi lambakoer Tuuli Vaino
3 47 Reti Horvaatia lambakoer Inge Ringmets
4 48 Brandy Tõuta Helina Sepp
5 49 Essie Parson russeli terrier Natali Happonen
6 51 Lizzi Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro

A3 Agility 3. - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 52 Piki Bordercollie Stefi Praakli

A3 Agility 3. - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 55 Süsi Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja
2 58 Hennie Hollandi lambakoer Kairi Raamat
3 62 Bruno Belgia lambakoer tervueren Taavi Vaino
4 59 Olli Austraalia lambakoer Tuuli Vaino
5 61 Ettie Bordercollie Stefi Praakli

A1 Agility 1. - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 65 Janis Austraalia terjer Ingrid Sats
2 66 Maru Jack russell terjer Kristin Vähi

A1 Agility 1. - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 1 Kiss Shetlandi lambakoer Marje Piiroja
2 67 Maru Kääbuspinšer Ivika Sootla
3 68 Sofia Kääbuspinšer Natalja Šois
4 69 Zoe Cavalier king charles spaniel Kristiina Mäesepp

A1 Agility 1. - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 70 SKY Shetlandi lambakoer Leelo Saare
2 71 Darwin beagle Birgit Piho

A1 Agility 1. - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 72 Kratt Pürenee lambakoer Kristina Grau
2 73 Phoebe Inglise springerspanjel Stefani Jakuš

A1 Agility 1. - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 74 Ekke Bordercollie Maria Kivastik
2 75 Luna Sveitsi valge lambakoer Enely Õispuu
3 76 Rio Bordercollie Olga Duduša
4 77 Rieha Bordercollie Siiri Saukko
5 78 Troy Belgia lambakoer malinois Julianna Matvejeva
6 79 Fiona Nova Scotia retriiver Katri Aron
7 80 Raito Bordercollie Maria Kivastik

A1 Agility 2. - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 65 Janis Austraalia terjer Ingrid Sats
2 66 Maru Jack russell terjer Kristin Vähi

A1 Agility 2. - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 1 Kiss Shetlandi lambakoer Marje Piiroja
2 67 Maru Kääbuspinšer Ivika Sootla
3 68 Sofia Kääbuspinšer Natalja Šois
4 69 Zoe Cavalier king charles spaniel Kristiina Mäesepp

A1 Agility 2. - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 70 SKY Shetlandi lambakoer Leelo Saare

A1 Agility 2. - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 72 Kratt Pürenee lambakoer Kristina Grau
2 73 Phoebe Inglise springerspanjel Stefani Jakuš

A1 Agility 2. - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 74 Ekke Bordercollie Maria Kivastik
2 75 Luna Sveitsi valge lambakoer Enely Õispuu
3 76 Rio Bordercollie Olga Duduša
4 77 Rieha Bordercollie Siiri Saukko
5 78 Troy Belgia lambakoer malinois Julianna Matvejeva
6 79 Fiona Nova Scotia retriiver Katri Aron
7 80 Raito Bordercollie Maria Kivastik

A1 Jumping - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 65 Janis Austraalia terjer Ingrid Sats
2 66 Maru Jack russell terjer Kristin Vähi

A1 Jumping - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 1 Kiss Shetlandi lambakoer Marje Piiroja
2 67 Maru Kääbuspinšer Ivika Sootla
3 68 Sofia Kääbuspinšer Natalja Šois
4 69 Zoe Cavalier king charles spaniel Kristiina Mäesepp

A1 Jumping - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 70 SKY Shetlandi lambakoer Leelo Saare
2 71 Darwin beagle Birgit Piho

A1 Jumping - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 72 Kratt Pürenee lambakoer Kristina Grau
2 73 Phoebe Inglise springerspanjel Stefani Jakuš

A1 Jumping - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 74 Ekke Bordercollie Maria Kivastik
2 14 Tirppa Pikakarvaline collie Evie Rekola
3 75 Luna Sveitsi valge lambakoer Enely Õispuu
4 76 Rio Bordercollie Olga Duduša
5 77 Rieha Bordercollie Siiri Saukko
6 78 Troy Belgia lambakoer malinois Julianna Matvejeva
7 79 Fiona Nova Scotia retriiver Katri Aron
8 80 Raito Bordercollie Maria Kivastik

A0 1.rada - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 2 Minni Kääbuspinšer Amanda Nummelin
2 81 Jimmy Cavalier king charles spaniel Piia Uibopuu

A0 1.rada - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 6 Sannu Shetlandi lambakoer Aila Laht
2 82 Szikra Mudi Kaie Laas

A0 1.rada - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 83 Roosi Austraalia karjakoer Dagni-Alice Viidu
2 7 Eddy Bordercollie Liina Siirus
3 9 Juke hollandi lambakoer, lühikarvaline Outi Pyhälä
4 10 Alice Saksa bokser Maarja Kalma
5 17 Laima Nova Scotia retriiver Arina Zamošnikova
6 84 Palla Tõuta Merilin Meier
7 85 Sella Bordercollie Monika Kiho
8 86 Olli Hollandi väike veelinnukoer Tuuli Kärt Tammaru
9 87 Indi Shetlandi lambakoer Karmen Tigas
10 88 Volli Austraalia karjakoer Dagni-Alice Viidu

A0 1.rada - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

A0 1.rada - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

A0 2.rada - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 2 Minni Kääbuspinšer Amanda Nummelin
2 81 Jimmy Cavalier king charles spaniel Piia Uibopuu

A0 2.rada - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 6 Sannu Shetlandi lambakoer Aila Laht
2 82 Szikra Mudi Kaie Laas

A0 2.rada - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 83 Roosi Austraalia karjakoer Dagni-Alice Viidu
2 7 Eddy Bordercollie Liina Siirus
3 9 Juke hollandi lambakoer, lühikarvaline Outi Pyhälä
4 10 Alice Saksa bokser Maarja Kalma
5 17 Laima Nova Scotia retriiver Arina Zamošnikova
6 84 Palla Tõuta Merilin Meier
7 85 Sella Bordercollie Monika Kiho
8 86 Olli Hollandi väike veelinnukoer Tuuli Kärt Tammaru
9 87 Indi Shetlandi lambakoer Karmen Tigas
10 88 Volli Austraalia karjakoer Dagni-Alice Viidu

A0 2.rada - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

A0 2.rada - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht