14.-15.september A-Koer agilityvõistlused Tako Hallis

Stardiprotokoll

V1 - A3 Hüpperada - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 1 Davis Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin
2 2 Nante Papillon Kamilla Alma Vilderson
3 3 Vili Cairni terjer Svetlana Emelianova
4 4 Gizmo Papillon Triin Tammsalu
5 5 Chelsy Papillon Laura Karolina Gradickaite
6 6 Nöps Tõuta Triin Abel

V1 - A3 Hüpperada - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 7 Funny Shetlandi lambakoer Meiri Soon
2 8 Zinni Shetlandi lambakoer Tuuli Vaino
3 9 Fanja Inglise kokkerspanjel Marite Jashko
4 10 Seva Shetlandi lambakoer Jelena Virro
5 11 Echo Pürenee lambakoer Piret Kannike
6 12 Charlie Shetlandi lambakoer Tatiana Mikhailova

V1 - A3 Hüpperada - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 13 Ärri hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson
2 14 Roope Habecollie Tiina Teng-Tamme
3 15 Uma Bordercollie Natalja Garastsenko
4 16 Olli Austraalia lambakoer Tuuli Vaino
5 17 Danger Sveitsi valge lambakoer Mari Mangusson
6 18 Mõsh Bordercollie Olga Uleksina
7 19 Sass Bordercollie Tiina Jürjo
8 20 Lisa Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova
9 21 Tezzi Bordercollie Aleksandr Drozdov
10 22 Riin Belgia lambakoer malinois Reet Volt
11 23 Flint Bordercollie Tatjana Vanderflit
12 24 Trygg Bordercollie Alar Kivilo
13 25 Enzo Bordercollie Natalja Garastsenko
14 26 Leo Habecollie Tiina Teng-Tamme
15 27 Hacker Bordercollie Sirje Tammsalu

V1 - A3 Hüpperada - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

V1 - A3 Hüpperada - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 28 Pirru Tõuta Marika Samlik
2 29 Fiona Tõuta Jaana Järsk

V2 - A3 Hüpperada - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 1 Davis Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin
2 2 Nante Papillon Kamilla Alma Vilderson
3 3 Vili Cairni terjer Svetlana Emelianova
4 4 Gizmo Papillon Triin Tammsalu
5 30 Redži Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva
6 5 Chelsy Papillon Laura Karolina Gradickaite
7 6 Nöps Tõuta Triin Abel

V2 - A3 Hüpperada - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 7 Funny Shetlandi lambakoer Meiri Soon
2 8 Zinni Shetlandi lambakoer Tuuli Vaino
3 9 Fanja Inglise kokkerspanjel Marite Jashko
4 10 Seva Shetlandi lambakoer Jelena Virro
5 11 Echo Pürenee lambakoer Piret Kannike
6 12 Charlie Shetlandi lambakoer Tatiana Mikhailova
7 31 Džoker Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva
8 32 Tiffany Shetlandi lambakoer Meiri Soon

V2 - A3 Hüpperada - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 13 Ärri hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson
2 14 Roope Habecollie Tiina Teng-Tamme
3 15 Uma Bordercollie Natalja Garastsenko
4 16 Olli Austraalia lambakoer Tuuli Vaino
5 17 Danger Sveitsi valge lambakoer Mari Mangusson
6 18 Mõsh Bordercollie Olga Uleksina
7 19 Sass Bordercollie Tiina Jürjo
8 20 Lisa Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova
9 21 Tezzi Bordercollie Aleksandr Drozdov
10 22 Riin Belgia lambakoer malinois Reet Volt
11 23 Flint Bordercollie Tatjana Vanderflit
12 24 Trygg Bordercollie Alar Kivilo
13 25 Enzo Bordercollie Natalja Garastsenko
14 26 Leo Habecollie Tiina Teng-Tamme
15 27 Hacker Bordercollie Sirje Tammsalu

V2 - A3 Hüpperada - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

V2 - A3 Hüpperada - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 28 Pirru Tõuta Marika Samlik
2 29 Fiona Tõuta Jaana Järsk

V3 - A3 Agilityrada - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 1 Davis Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin
2 2 Nante Papillon Kamilla Alma Vilderson
3 3 Vili Cairni terjer Svetlana Emelianova
4 4 Gizmo Papillon Triin Tammsalu
5 30 Redži Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva
6 5 Chelsy Papillon Laura Karolina Gradickaite
7 6 Nöps Tõuta Triin Abel

V3 - A3 Agilityrada - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 8 Zinni Shetlandi lambakoer Tuuli Vaino
2 9 Fanja Inglise kokkerspanjel Marite Jashko
3 10 Seva Shetlandi lambakoer Jelena Virro
4 11 Echo Pürenee lambakoer Piret Kannike
5 12 Charlie Shetlandi lambakoer Tatiana Mikhailova
6 31 Džoker Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva
7 32 Tiffany Shetlandi lambakoer Meiri Soon

V3 - A3 Agilityrada - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 13 Ärri hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson
2 14 Roope Habecollie Tiina Teng-Tamme
3 15 Uma Bordercollie Natalja Garastsenko
4 16 Olli Austraalia lambakoer Tuuli Vaino
5 17 Danger Sveitsi valge lambakoer Mari Mangusson
6 18 Mõsh Bordercollie Olga Uleksina
7 19 Sass Bordercollie Tiina Jürjo
8 20 Lisa Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova
9 21 Tezzi Bordercollie Aleksandr Drozdov
10 22 Riin Belgia lambakoer malinois Reet Volt
11 23 Flint Bordercollie Tatjana Vanderflit
12 24 Trygg Bordercollie Alar Kivilo
13 25 Enzo Bordercollie Natalja Garastsenko
14 26 Leo Habecollie Tiina Teng-Tamme
15 27 Hacker Bordercollie Sirje Tammsalu

V3 - A3 Agilityrada - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

V3 - A3 Agilityrada - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 28 Pirru Tõuta Marika Samlik
2 29 Fiona Tõuta Jaana Järsk

V4 - A1 Agilityrada - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 33 Goldie Shetlandi lambakoer Roman Šaronov
2 34 Smokey Welsh Corgi Pembroke Merike Kodanipork
3 35 Darcy Jack russell terjer Aleksandra Korjagin
4 36 Rio Kääbuspuudel Ekaterina Vaida
5 37 Partita Shetlandi lambakoer Tatiana Mikhailova

V4 - A1 Agilityrada - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

V4 - A1 Agilityrada - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 38 Didi Bordercollie Konstantin Dolski
2 39 Dolly Bordercollie Viivi Sepp
3 40 Nova Austraalia lambakoer Anna Darina Kerola
4 41 Tori Siledakarvaline retriiver Viktoria Pavlenkova
5 42 Hugo Airedale'i terjer Piret Brett

V4 - A1 Agilityrada - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 43 Kasper Jack russell terjer Inna Bortnovskiy
2 44 Tuchka Welsh Corgi Pembroke Oksana Ignatenkova
3 45 Kleopatra Lühikarvaline kääbustaks Julia Kikina

V4 - A1 Agilityrada - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 46 Kratt Pürenee lambakoer Kristina Grau

V5 - A1 Agilityrada - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 33 Goldie Shetlandi lambakoer Roman Šaronov
2 34 Smokey Welsh Corgi Pembroke Merike Kodanipork
3 35 Darcy Jack russell terjer Aleksandra Korjagin
4 36 Rio Kääbuspuudel Ekaterina Vaida
5 37 Partita Shetlandi lambakoer Tatiana Mikhailova
6 47 Stefi Austraalia terjer Steiv Silm

V5 - A1 Agilityrada - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

V5 - A1 Agilityrada - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 38 Didi Bordercollie Konstantin Dolski
2 39 Dolly Bordercollie Viivi Sepp
3 40 Nova Austraalia lambakoer Anna Darina Kerola
4 41 Tori Siledakarvaline retriiver Viktoria Pavlenkova
5 42 Hugo Airedale'i terjer Piret Brett
6 48 Sonja Austraalia lambakoer Elen-Greete Jaadla

V5 - A1 Agilityrada - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 43 Kasper Jack russell terjer Inna Bortnovskiy
2 44 Tuchka Welsh Corgi Pembroke Oksana Ignatenkova
3 45 Kleopatra Lühikarvaline kääbustaks Julia Kikina

V5 - A1 Agilityrada - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 46 Kratt Pürenee lambakoer Kristina Grau

V6 - A1 Hüpperada - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 33 Goldie Shetlandi lambakoer Roman Šaronov
2 34 Smokey Welsh Corgi Pembroke Merike Kodanipork
3 36 Rio Kääbuspuudel Ekaterina Vaida
4 37 Partita Shetlandi lambakoer Tatiana Mikhailova
5 47 Stefi Austraalia terjer Steiv Silm

V6 - A1 Hüpperada - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 49 Piter Shetlandi lambakoer Aleksandra - Juzeffa Belaišis

V6 - A1 Hüpperada - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 50 Dessu Bordercollie Kristi Murel
2 38 Didi Bordercollie Konstantin Dolski
3 39 Dolly Bordercollie Viivi Sepp
4 40 Nova Austraalia lambakoer Anna Darina Kerola
5 41 Tori Siledakarvaline retriiver Viktoria Pavlenkova
6 42 Hugo Airedale'i terjer Piret Brett
7 48 Sonja Austraalia lambakoer Elen-Greete Jaadla
8 52 Tyson Sveitsi valge lambakoer Raido Laidla
9 53 Xena Bordercollie Kristi Murel
10 54 Pärt ungari vizsla Marika Jylhä

V6 - A1 Hüpperada - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 43 Kasper Jack russell terjer Inna Bortnovskiy
2 55 Polly Papillon Marina Bagrova

V6 - A1 Hüpperada - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 Evy Bordercollie Oksana Ignatenkova

V7 - A1 Hüpperada - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 33 Goldie Shetlandi lambakoer Roman Šaronov
2 36 Rio Kääbuspuudel Ekaterina Vaida
3 37 Partita Shetlandi lambakoer Tatiana Mikhailova
4 47 Stefi Austraalia terjer Steiv Silm

V7 - A1 Hüpperada - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 49 Piter Shetlandi lambakoer Aleksandra - Juzeffa Belaišis

V7 - A1 Hüpperada - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 50 Dessu Bordercollie Kristi Murel
2 38 Didi Bordercollie Konstantin Dolski
3 41 Tori Siledakarvaline retriiver Viktoria Pavlenkova
4 52 Tyson Sveitsi valge lambakoer Raido Laidla
5 53 Xena Bordercollie Kristi Murel
6 54 Pärt ungari vizsla Marika Jylhä

V7 - A1 Hüpperada - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 43 Kasper Jack russell terjer Inna Bortnovskiy
2 55 Polly Papillon Marina Bagrova

V7 - A1 Hüpperada - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 Evy Bordercollie Oksana Ignatenkova

V8 - A0 Hüpperada - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 56 Fenya "Phoenix" Welsh Corgi Pembroke Jelena Rubanovits
2 57 Flux Shetlandi lambakoer Anna-Maria Mikaberidze
3 58 Emma Jack russell terjer Reet Veski
4 59 Nella Shetlandi lambakoer Maarika Kikas
5 60 Klara Bostoni terjer Andres Tuule
6 61 Sudo Welsh Corgi Pembroke Helen Utšenikov
7 62 Deni Kääbussnautser Anna Bagautdinova
8 63 Piiksu Papillon Greete Tammsalu

V8 - A0 Hüpperada - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 64 Chi Shetlandi lambakoer Meiri Soon
2 65 Vanie Pürenee lambakoer Piret Kannike

V8 - A0 Hüpperada - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 66 Wia Bordercollie Katariina Mengel
2 67 Barnie Bordercollie Alina-Aili Kovaljova
3 68 Innu Bordercollie Jaana Järsk
4 69 Nico Belgia lambakoer tervueren Janeli Tikk
5 70 Nell Bordercollie Marika Samlik
6 71 Bimo Austraalia lambakoer Niina Haugstad
7 72 Bran Bordercollie Sirje Tammsalu

V8 - A0 Hüpperada - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

V8 - A0 Hüpperada - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 73 Laima Nova Scotia retriiver Arina Zamosnikova

V9 - A0 Hüpperada - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 56 Fenya "Phoenix" Welsh Corgi Pembroke Jelena Rubanovits
2 57 Flux Shetlandi lambakoer Anna-Maria Mikaberidze
3 58 Emma Jack russell terjer Reet Veski
4 59 Nella Shetlandi lambakoer Maarika Kikas
5 60 Klara Bostoni terjer Andres Tuule
6 61 Sudo Welsh Corgi Pembroke Helen Utšenikov
7 62 Deni Kääbussnautser Anna Bagautdinova
8 63 Piiksu Papillon Triin Tammsalu

V9 - A0 Hüpperada - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 64 Chi Shetlandi lambakoer Meiri Soon
2 65 Vanie Pürenee lambakoer Piret Kannike

V9 - A0 Hüpperada - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 66 Wia Bordercollie Katariina Mengel
2 67 Barnie Bordercollie Alina-Aili Kovaljova
3 68 Innu Bordercollie Jaana Järsk
4 69 Nico Belgia lambakoer tervueren Janeli Tikk
5 70 Nell Bordercollie Marika Samlik
6 71 Bimo Austraalia lambakoer Niina Haugstad
7 72 Bran Bordercollie Sirje Tammsalu

V9 - A0 Hüpperada - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

V9 - A0 Hüpperada - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 73 Laima Nova Scotia retriiver Arina Zamosnikova

V1 - A3 Hüpperada - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 74 Piksel Kääbuspinšer Genno Aug
2 75 Chika Shetlandi lambakoer Ede Brand
3 1 Davis Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin
4 4 Gizmo Papillon Triin Tammsalu
5 5 Chelsy Papillon Laura Karolina Gradickaite

V1 - A3 Hüpperada - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 76 Gella Hollandi väike veelinnukoer Irina Bogdan
2 77 Tessy beagle Kristin Puusepp
3 10 Seva Shetlandi lambakoer Jelena Virro
4 11 Echo Pürenee lambakoer Piret Kannike

V1 - A3 Hüpperada - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 17 Danger Sveitsi valge lambakoer Mari Mangusson
2 18 Mõsh Bordercollie Olga Uleksina
3 19 Sass Bordercollie Tiina Jürjo
4 20 Lisa Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova
5 21 Tezzi Bordercollie Aleksandr Drozdov
6 22 Riin Belgia lambakoer malinois Reet Volt
7 24 Trygg Bordercollie Alar Kivilo
8 27 Hacker Bordercollie Sirje Tammsalu
9 78 Nullah Austraalia kelpie Tiina Kurs
10 79 Dints Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja

V1 - A3 Hüpperada - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

V1 - A3 Hüpperada - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 28 Pirru Tõuta Marika Samlik
2 80 Chess Bordercollie Irina Ostrovskaja
3 29 Fiona Tõuta Jaana Järsk

V2 - A3 Agilityrada - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 74 Piksel Kääbuspinšer Genno Aug
2 75 Chika Shetlandi lambakoer Ede Brand
3 1 Davis Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin
4 4 Gizmo Papillon Triin Tammsalu
5 81 Phoebe Cavalier king charles spaniel Piret Reinsalu
6 5 Chelsy Papillon Laura Karolina Gradickaite

V2 - A3 Agilityrada - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 76 Gella Hollandi väike veelinnukoer Irina Bogdan
2 77 Tessy beagle Kristin Puusepp
3 10 Seva Shetlandi lambakoer Jelena Virro
4 11 Echo Pürenee lambakoer Piret Kannike
5 82 Mia Pürenee lambakoer Tiina Jürjo

V2 - A3 Agilityrada - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 17 Danger Sveitsi valge lambakoer Mari Mangusson
2 18 Mõsh Bordercollie Olga Uleksina
3 19 Sass Bordercollie Tiina Jürjo
4 20 Lisa Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova
5 21 Tezzi Bordercollie Aleksandr Drozdov
6 22 Riin Belgia lambakoer malinois Reet Volt
7 24 Trygg Bordercollie Alar Kivilo
8 27 Hacker Bordercollie Sirje Tammsalu
9 78 Nullah Austraalia kelpie Tiina Kurs
10 79 Dints Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja

V2 - A3 Agilityrada - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

V2 - A3 Agilityrada - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 28 Pirru Tõuta Marika Samlik
2 80 Chess Bordercollie Irina Ostrovskaja
3 29 Fiona Tõuta Jaana Järsk

V3 - A3 Agilityrada - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 74 Piksel Kääbuspinšer Genno Aug
2 75 Chika Shetlandi lambakoer Ede Brand
3 1 Davis Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin
4 4 Gizmo Papillon Triin Tammsalu
5 81 Phoebe Cavalier king charles spaniel Piret Reinsalu
6 5 Chelsy Papillon Laura Karolina Gradickaite

V3 - A3 Agilityrada - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 76 Gella Hollandi väike veelinnukoer Irina Bogdan
2 77 Tessy beagle Kristin Puusepp
3 10 Seva Shetlandi lambakoer Jelena Virro
4 11 Echo Pürenee lambakoer Piret Kannike

V3 - A3 Agilityrada - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 17 Danger Sveitsi valge lambakoer Mari Mangusson
2 18 Mõsh Bordercollie Olga Uleksina
3 19 Sass Bordercollie Tiina Jürjo
4 20 Lisa Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova
5 21 Tezzi Bordercollie Aleksandr Drozdov
6 22 Riin Belgia lambakoer malinois Reet Volt
7 24 Trygg Bordercollie Alar Kivilo
8 27 Hacker Bordercollie Sirje Tammsalu
9 78 Nullah Austraalia kelpie Tiina Kurs
10 79 Dints Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja

V3 - A3 Agilityrada - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

V3 - A3 Agilityrada - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 28 Pirru Tõuta Marika Samlik
2 80 Chess Bordercollie Irina Ostrovskaja
3 29 Fiona Tõuta Jaana Järsk

V4 - A2 Agilityrada - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 83 Pepe Kääbussnautser Märt Raidalu
2 84 Herbert Jack russell terjer Ragne Larin
3 85 Lily Welsh terjer Tiina Jürjo
4 86 Stenley Shetlandi lambakoer Taissia Kargina
5 87 Nora Kääbuspinšer Kairi Timusk
6 88 Benji Jack russell terjer Margit Pulk
7 89 Mona Cavalier king charles spaniel Egor Suhhanov
8 90 Kratt Shetlandi lambakoer Greete Tammsalu

V4 - A2 Agilityrada - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 91 Tsha Tsha Shetlandi lambakoer Birgit Killandi

V4 - A2 Agilityrada - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 92 Tju Bordercollie Margit Luts

V4 - A2 Agilityrada - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 93 Lime Yorkshire'i terjer Viktoria Baranova
2 94 Džon kääbusspits Jelena Voronova
3 95 Loore Bologna bichon Piret Reinsalu

V4 - A2 Agilityrada - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 96 Bosu Entlebuchi Alpi karjakoer Hedi Peterson
2 97 Elli Tõuta Relika Järveots
3 98 Freya Welshi Springerspanjel Kati Elvelt

V5 - A2 Agilityrada - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 84 Herbert Jack russell terjer Ragne Larin
2 85 Lily Welsh terjer Tiina Jürjo
3 86 Stenley Shetlandi lambakoer Taissia Kargina
4 87 Nora Kääbuspinšer Kairi Timusk
5 88 Benji Jack russell terjer Margit Pulk
6 89 Mona Cavalier king charles spaniel Egor Suhhanov
7 90 Kratt Shetlandi lambakoer Greete Tammsalu
8 99 Brem Väike brabandi grifoon Elen Koiduste
9 34 Smokey Welsh Corgi Pembroke Merike Kodanipork

V5 - A2 Agilityrada - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 91 Tsha Tsha Shetlandi lambakoer Birgit Killandi

V5 - A2 Agilityrada - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 92 Tju Bordercollie Margit Luts

V5 - A2 Agilityrada - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 93 Lime Yorkshire'i terjer Viktoria Baranova
2 94 Džon kääbusspits Jelena Voronova
3 95 Loore Bologna bichon Piret Reinsalu

V5 - A2 Agilityrada - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 96 Bosu Entlebuchi Alpi karjakoer Hedi Peterson
2 97 Elli Tõuta Relika Järveots
3 98 Freya Welshi Springerspanjel Kati Elvelt

V6 - A2 Hüpperada - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 84 Herbert Jack russell terjer Ragne Larin
2 85 Lily Welsh terjer Tiina Jürjo
3 86 Stenley Shetlandi lambakoer Taissia Kargina
4 87 Nora Kääbuspinšer Kairi Timusk
5 88 Benji Jack russell terjer Margit Pulk
6 90 Kratt Shetlandi lambakoer Greete Tammsalu
7 99 Brem Väike brabandi grifoon Elen Koiduste
8 34 Smokey Welsh Corgi Pembroke Merike Kodanipork

V6 - A2 Hüpperada - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 91 Tsha Tsha Shetlandi lambakoer Birgit Killandi

V6 - A2 Hüpperada - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 92 Tju Bordercollie Margit Luts

V6 - A2 Hüpperada - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 93 Lime Yorkshire'i terjer Viktoria Baranova
2 94 Džon kääbusspits Jelena Voronova

V6 - A2 Hüpperada - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 96 Bosu Entlebuchi Alpi karjakoer Hedi Peterson
2 97 Elli Tõuta Relika Järveots
3 98 Freya Welshi Springerspanjel Kati Elvelt

V7 - A2 Hüpperada - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 84 Herbert Jack russell terjer Ragne Larin
2 85 Lily Welsh terjer Tiina Jürjo
3 86 Stenley Shetlandi lambakoer Taissia Kargina
4 87 Nora Kääbuspinšer Kairi Timusk
5 90 Kratt Shetlandi lambakoer Greete Tammsalu

V7 - A2 Hüpperada - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 91 Tsha Tsha Shetlandi lambakoer Birgit Killandi

V7 - A2 Hüpperada - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 92 Tju Bordercollie Margit Luts

V7 - A2 Hüpperada - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 93 Lime Yorkshire'i terjer Viktoria Baranova
2 94 Džon kääbusspits Jelena Voronova

V7 - A2 Hüpperada - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 96 Bosu Entlebuchi Alpi karjakoer Hedi Peterson
2 98 Freya Welshi Springerspanjel Kati Elvelt

V8 - A0 Hüpperada - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 100 Bulka Jack russell terjer Nikolai Bogdanov
2 101 Nika Borderterjer Marina Laaneväli
3 102 Bossi jack russell'i terjer Tiina Ehavald
4 103 Woody Cavalier king charles spaniel Marika Kulbach
5 104 Kiki Brüsseli grifoon Elen Koiduste
6 57 Flux Shetlandi lambakoer Anna-Maria Mikaberidze
7 59 Nella Shetlandi lambakoer Maarika Kikas
8 60 Klara Bostoni terjer Andres Tuule
9 61 Sudo Welsh Corgi Pembroke Helen Utšenikov
10 63 Piiksu Papillon Greete Tammsalu

V8 - A0 Hüpperada - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 64 Chi Shetlandi lambakoer Meiri Soon
2 65 Vanie Pürenee lambakoer Piret Kannike
3 105 Neeva Hollandi väike veelinnukoer Anna-Maria Melts

V8 - A0 Hüpperada - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 66 Wia Bordercollie Katariina Mengel
2 67 Barnie Bordercollie Alina-Aili Kovaljova
3 68 Innu Bordercollie Jaana Järsk
4 69 Nico Belgia lambakoer tervueren Janeli Tikk
5 70 Nell Bordercollie Marika Samlik
6 72 Bran Bordercollie Sirje Tammsalu

V8 - A0 Hüpperada - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 106 Nils Lühikarvaline kääbustaks Aleksander Heinla

V8 - A0 Hüpperada - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

V9 - A0 Hüpperada - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 100 Bulka Jack russell terjer Nikolai Bogdanov
2 101 Nika Borderterjer Marina Laaneväli
3 102 Bossi jack russell'i terjer Tiina Ehavald
4 103 Woody Cavalier king charles spaniel Marika Kulbach
5 104 Kiki Brüsseli grifoon Elen Koiduste
6 57 Flux Shetlandi lambakoer Anna-Maria Mikaberidze
7 59 Nella Shetlandi lambakoer Maarika Kikas
8 60 Klara Bostoni terjer Andres Tuule
9 61 Sudo Welsh Corgi Pembroke Helen Utšenikov
10 63 Piiksu Papillon Greete Tammsalu

V9 - A0 Hüpperada - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 64 Chi Shetlandi lambakoer Meiri Soon
2 65 Vanie Pürenee lambakoer Piret Kannike
3 105 Neeva Hollandi väike veelinnukoer Anna-Maria Melts

V9 - A0 Hüpperada - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 66 Wia Bordercollie Katariina Mengel
2 67 Barnie Bordercollie Alina-Aili Kovaljova
3 68 Innu Bordercollie Jaana Järsk
4 69 Nico Belgia lambakoer tervueren Janeli Tikk
5 70 Nell Bordercollie Marika Samlik
6 72 Bran Bordercollie Sirje Tammsalu

V9 - A0 Hüpperada - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 106 Nils Lühikarvaline kääbustaks Aleksander Heinla

V9 - A0 Hüpperada - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht