24.-25.08.2019 TAKO agility võistlused Lool

Stardiprotokoll

A3 XS/ S/ M hüpperada - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 28 Shanja Papillon Karen Dunaway
2 29 Love Jack russell terjer Liidia Ilves

A3 XS/ S/ M hüpperada - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 1 Mirka Kääbuspuudel Liivika Pärg
2 2 Des Parson russeli terrier Juri Lunjov
3 3 Redži Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva
4 4 Piksel Kääbuspinšer Genno Aug
5 5 Chika Shetlandi lambakoer Ede Brand
6 6 Freya Parson russeli terrier Jelena Marzaljuk
7 7 Roxy Kääbuspinšer Triine Piirsalu
8 8 Davis Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin
9 9 Nöps Tõuta Triin Abel
10 10 Sissi Jack russell terjer Kadi Viitmaa
11 11 Mishel Shetlandi lambakoer Irina Luchinina
12 12 My Shetlandi lambakoer Keida Raamat
13 13 Jay Shetlandi lambakoer Marta Miil
14 14 Miri Shetlandi lambakoer Jana Bekeneva

A3 XS/ S/ M hüpperada - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 15 KRlM Shetlandi lambakoer ZAKHAROVA Ekaterina
2 16 Reti Horvaatia lambakoer Inge Ringmets
3 17 Frida Manchester Terrier Vdovichenko Galina
4 18 Essie Parson russeli terrier Natali Happonen
5 19 Seva Shetlandi lambakoer Jelena Virro
6 20 Fanja Inglise kokkerspanjel Marite Jashko
7 21 Charlie Shetlandi lambakoer Tatiana Mikhailova
8 22 Smiley Shetlandi lambakoer Karen Dunaway
9 23 Echo Pürenee lambakoer Piret Kannike
10 24 Karo Shetlandi lambakoer Mia-Kärt Kaas
11 25 Maggy Shetlandi lambakoer Elena Belozerova
12 26 Nèra Mudi Külliki Vain
13 27 Funny Shetlandi lambakoer Meiri Soon

A3 XS/ S/ M hüpperada - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

A3 XS/ S/ M hüpperada - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

A3 XS/ S/ M agilityrada 1 - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 28 Shanja Papillon Karen Dunaway
2 29 Love Jack russell terjer Liidia Ilves
3 30 Lore Jack russell terjer Kadi Kivi

A3 XS/ S/ M agilityrada 1 - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 1 Mirka Kääbuspuudel Liivika Pärg
2 2 Des Parson russeli terrier Juri Lunjov
3 3 Redži Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva
4 4 Piksel Kääbuspinšer Genno Aug
5 5 Chika Shetlandi lambakoer Ede Brand
6 6 Freya Parson russeli terrier Jelena Marzaljuk
7 7 Roxy Kääbuspinšer Triine Piirsalu
8 8 Davis Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin
9 9 Nöps Tõuta Triin Abel
10 10 Sissi Jack russell terjer Kadi Viitmaa
11 11 Mishel Shetlandi lambakoer Irina Luchinina
12 12 My Shetlandi lambakoer Keida Raamat
13 13 Jay Shetlandi lambakoer Marta Miil
14 14 Miri Shetlandi lambakoer Jana Bekeneva

A3 XS/ S/ M agilityrada 1 - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 15 KRlM Shetlandi lambakoer ZAKHAROVA Ekaterina
2 16 Reti Horvaatia lambakoer Inge Ringmets
3 17 Frida Manchester Terrier Vdovichenko Galina
4 18 Essie Parson russeli terrier Natali Happonen
5 19 Seva Shetlandi lambakoer Jelena Virro
6 20 Fanja Inglise kokkerspanjel Marite Jashko
7 21 Charlie Shetlandi lambakoer Tatiana Mikhailova
8 22 Smiley Shetlandi lambakoer Karen Dunaway
9 23 Echo Pürenee lambakoer Piret Kannike
10 24 Karo Shetlandi lambakoer Mia-Kärt Kaas
11 25 Maggy Shetlandi lambakoer Elena Belozerova
12 26 Nèra Mudi Külliki Vain

A3 XS/ S/ M agilityrada 1 - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

A3 XS/ S/ M agilityrada 1 - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

A3 XS/ S/ M agilityrada 2 - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 28 Shanja Papillon Karen Dunaway
2 30 Lore Jack russell terjer Kadi Kivi

A3 XS/ S/ M agilityrada 2 - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 1 Mirka Kääbuspuudel Liivika Pärg
2 2 Des Parson russeli terrier Juri Lunjov
3 3 Redži Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva
4 4 Piksel Kääbuspinšer Genno Aug
5 5 Chika Shetlandi lambakoer Ede Brand
6 6 Freya Parson russeli terrier Jelena Marzaljuk
7 7 Roxy Kääbuspinšer Triine Piirsalu
8 8 Davis Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin
9 9 Nöps Tõuta Triin Abel
10 10 Sissi Jack russell terjer Kadi Viitmaa
11 11 Mishel Shetlandi lambakoer Irina Luchinina
12 12 My Shetlandi lambakoer Keida Raamat
13 13 Jay Shetlandi lambakoer Marta Miil
14 14 Miri Shetlandi lambakoer Jana Bekeneva

A3 XS/ S/ M agilityrada 2 - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 15 KRlM Shetlandi lambakoer ZAKHAROVA Ekaterina
2 16 Reti Horvaatia lambakoer Inge Ringmets
3 17 Frida Manchester Terrier Vdovichenko Galina
4 18 Essie Parson russeli terrier Natali Happonen
5 19 Seva Shetlandi lambakoer Jelena Virro
6 20 Fanja Inglise kokkerspanjel Marite Jashko
7 21 Charlie Shetlandi lambakoer Tatiana Mikhailova
8 22 Smiley Shetlandi lambakoer Karen Dunaway
9 23 Echo Pürenee lambakoer Piret Kannike
10 24 Karo Shetlandi lambakoer Mia-Kärt Kaas
11 25 Maggy Shetlandi lambakoer Elena Belozerova
12 26 Nèra Mudi Külliki Vain

A3 XS/ S/ M agilityrada 2 - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

A3 XS/ S/ M agilityrada 2 - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

A3 SL/ L agilityrada 1 - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

A3 SL/ L agilityrada 1 - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

A3 SL/ L agilityrada 1 - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 31 Enzo Bordercollie Natalja Garastsenko
2 32 Gitta Bordercollie Ege Taliaru
3 33 Era Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova
4 34 Danger Sveitsi valge lambakoer Mari Mangusson
5 35 Roope Habecollie Tiina Teng-Tamme
6 36 Dints Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja
7 37 Jet Bordercollie Sergeeva Marina
8 38 Bajka Belgia lambakoer groenendael Gurina Tatiana
9 39 Riin Belgia lambakoer malinois Reet Volt
10 40 Erk Bordercollie Marko Visse
11 41 Lisa Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova
12 42 Edha Bordercollie Saara Vällik
13 43 Max Bordercollie ZAKHAROVA Ekaterina
14 44 Barocco Bordercollie Jana Bekeneva
15 45 Dex Bordercollie Marta Miil
16 46 Dora Bordercollie Keida Raamat
17 47 Race Bordercollie Eve Lepik
18 48 Mõsh Bordercollie Olga Uleksina
19 49 Fay Bordercollie Marge Mitt
20 50 Tezzi Bordercollie Aleksandr Drozdov
21 51 Ärri hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson
22 52 Uma Bordercollie Natalja Garastsenko
23 53 Trygg Bordercollie Alar Kivilo
24 54 Süsi Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja
25 55 Flint Bordercollie Tatjana Vanderflit

A3 SL/ L agilityrada 1 - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 56 Pirru Tõuta Marika Samlik
2 57 Fiona Tõuta Jaana Järsk
3 58 Chess Bordercollie Irina Ostrovskaja

A3 SL/ L agilityrada 1 - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

A3 SL/ L agilityrada 2 - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

A3 SL/ L agilityrada 2 - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

A3 SL/ L agilityrada 2 - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 31 Enzo Bordercollie Natalja Garastsenko
2 32 Gitta Bordercollie Ege Taliaru
3 33 Era Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova
4 34 Danger Sveitsi valge lambakoer Mari Mangusson
5 35 Roope Habecollie Tiina Teng-Tamme
6 36 Dints Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja
7 37 Jet Bordercollie Sergeeva Marina
8 38 Bajka Belgia lambakoer groenendael Gurina Tatiana
9 39 Riin Belgia lambakoer malinois Reet Volt
10 40 Erk Bordercollie Marko Visse
11 41 Lisa Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova
12 42 Edha Bordercollie Saara Vällik
13 43 Max Bordercollie ZAKHAROVA Ekaterina
14 44 Barocco Bordercollie Jana Bekeneva
15 45 Dex Bordercollie Marta Miil
16 46 Dora Bordercollie Keida Raamat
17 47 Race Bordercollie Eve Lepik
18 48 Mõsh Bordercollie Olga Uleksina
19 49 Fay Bordercollie Marge Mitt
20 50 Tezzi Bordercollie Aleksandr Drozdov
21 51 Ärri hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson
22 52 Uma Bordercollie Natalja Garastsenko
23 53 Trygg Bordercollie Alar Kivilo
24 54 Süsi Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja
25 55 Flint Bordercollie Tatjana Vanderflit
26 59 Leo Habecollie Tiina Teng-Tamme

A3 SL/ L agilityrada 2 - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 56 Pirru Tõuta Marika Samlik
2 57 Fiona Tõuta Jaana Järsk
3 58 Chess Bordercollie Irina Ostrovskaja

A3 SL/ L agilityrada 2 - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

A3 SL/ L hüpperada - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

A3 SL/ L hüpperada - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

A3 SL/ L hüpperada - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 31 Enzo Bordercollie Natalja Garastsenko
2 32 Gitta Bordercollie Ege Taliaru
3 33 Era Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova
4 34 Danger Sveitsi valge lambakoer Mari Mangusson
5 35 Roope Habecollie Tiina Teng-Tamme
6 36 Dints Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja
7 37 Jet Bordercollie Sergeeva Marina
8 38 Bajka Belgia lambakoer groenendael Gurina Tatiana
9 39 Riin Belgia lambakoer malinois Reet Volt
10 40 Erk Bordercollie Marko Visse
11 41 Lisa Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova
12 42 Edha Bordercollie Saara Vällik
13 43 Max Bordercollie ZAKHAROVA Ekaterina
14 44 Barocco Bordercollie Jana Bekeneva
15 45 Dex Bordercollie Marta Miil
16 46 Dora Bordercollie Keida Raamat
17 47 Race Bordercollie Eve Lepik
18 48 Mõsh Bordercollie Olga Uleksina
19 49 Fay Bordercollie Marge Mitt
20 50 Tezzi Bordercollie Aleksandr Drozdov
21 51 Ärri hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson
22 52 Uma Bordercollie Natalja Garastsenko
23 53 Trygg Bordercollie Alar Kivilo
24 54 Süsi Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja
25 55 Flint Bordercollie Tatjana Vanderflit
26 59 Leo Habecollie Tiina Teng-Tamme
27 60 Bond Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva

A3 SL/ L hüpperada - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 56 Pirru Tõuta Marika Samlik
2 57 Fiona Tõuta Jaana Järsk
3 58 Chess Bordercollie Irina Ostrovskaja

A3 SL/ L hüpperada - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

Tiimivõistlus (lisa tiiminimi märkuste väljale) - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 12 My Shetlandi lambakoer Keida Raamat
2 1 Mirka Kääbuspuudel Liivika Pärg
3 2 Des Parson russeli terrier Juri Lunjov
4 3 Redži Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva
5 13 Jay Shetlandi lambakoer Marta Miil
6 5 Chika Shetlandi lambakoer Ede Brand
7 6 Freya Parson russeli terrier Jelena Marzaljuk
8 7 Roxy Kääbuspinšer Triine Piirsalu
9 8 Davis Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin
10 61 Lili Pumi Monika Adamson
11 62 Maru Kääbuspinšer Ivika Sootla

Tiimivõistlus (lisa tiiminimi märkuste väljale) - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

Tiimivõistlus (lisa tiiminimi märkuste väljale) - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 33 Era Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova
2 32 Gitta Bordercollie Ege Taliaru
3 35 Roope Habecollie Tiina Teng-Tamme
4 36 Dints Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja
5 38 Bajka Belgia lambakoer groenendael Gurina Tatiana
6 39 Riin Belgia lambakoer malinois Reet Volt
7 42 Edha Bordercollie Saara Vällik
8 47 Race Bordercollie Eve Lepik
9 31 Enzo Bordercollie Natalja Garastsenko
10 46 Dora Bordercollie Keida Raamat
11 49 Fay Bordercollie Marge Mitt
12 50 Tezzi Bordercollie Aleksandr Drozdov
13 52 Uma Bordercollie Natalja Garastsenko
14 55 Flint Bordercollie Tatjana Vanderflit
15 59 Leo Habecollie Tiina Teng-Tamme
16 63 Chess L Bordercollie Irina Ostrovskaja
17 64 Sass Bordercollie Tiina Jürjo
18 65 Dream Bordercollie Edgar Lepik

Tiimivõistlus (lisa tiiminimi märkuste väljale) - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 66 Wifi Jack russell terjer Ingrid Vaas

Tiimivõistlus (lisa tiiminimi märkuste väljale) - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

A2 agilityrada 1 - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 73 Džon kääbusspits Jelena Voronova

A2 agilityrada 1 - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 61 Lili Pumi Monika Adamson
2 67 Lulu Papillon Maarja Antov
3 68 Mona Cavalier king charles spaniel Egor Suhhanov
4 69 Kaplya Tõuta Elena Belozerova
5 70 Rik jack russell'i terjer Epp Keevallik

A2 agilityrada 1 - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 71 Indi Bordercollie Natalja Garastsenko

A2 agilityrada 1 - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 74 Elli Tõuta Relika Järveots
2 75 Bosu Entlebuchi Alpi karjakoer Hedi Peterson
3 76 Freya Welshi Springerspanjel Kati Elvelt

A2 agilityrada 1 - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 72 Kira Belgia lambakoer tervueren Vdovichenko Galina

A2 agilityrada 2 - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 73 Džon kääbusspits Jelena Voronova

A2 agilityrada 2 - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 61 Lili Pumi Monika Adamson
2 67 Lulu Papillon Maarja Antov
3 68 Mona Cavalier king charles spaniel Egor Suhhanov
4 69 Kaplya Tõuta Elena Belozerova
5 70 Rik jack russell'i terjer Epp Keevallik

A2 agilityrada 2 - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 71 Indi Bordercollie Natalja Garastsenko

A2 agilityrada 2 - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 74 Elli Tõuta Relika Järveots
2 75 Bosu Entlebuchi Alpi karjakoer Hedi Peterson
3 76 Freya Welshi Springerspanjel Kati Elvelt

A2 agilityrada 2 - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 72 Kira Belgia lambakoer tervueren Vdovichenko Galina

A2 hüpperada - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 73 Džon kääbusspits Jelena Voronova

A2 hüpperada - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 61 Lili Pumi Monika Adamson
2 67 Lulu Papillon Maarja Antov
3 68 Mona Cavalier king charles spaniel Egor Suhhanov
4 69 Kaplya Tõuta Elena Belozerova
5 70 Rik jack russell'i terjer Epp Keevallik

A2 hüpperada - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 71 Indi Bordercollie Natalja Garastsenko

A2 hüpperada - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 74 Elli Tõuta Relika Järveots
2 75 Bosu Entlebuchi Alpi karjakoer Hedi Peterson
3 76 Freya Welshi Springerspanjel Kati Elvelt

A2 hüpperada - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 72 Kira Belgia lambakoer tervueren Vdovichenko Galina

A1 hüpperada - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 66 Wifi Jack russell terjer Ingrid Vaas
2 88 Kasper Jack russell terjer Inna Bortnovskiy
3 89 Henna Austraalia terjer Rita Annus

A1 hüpperada - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 62 Maru Kääbuspinšer Ivika Sootla
2 77 Taavi cavalier king charles spanjel Marilin Reintamm
3 78 Smokey Welsh Corgi Pembroke Merike Kodanipork
4 79 Rio Kääbuspuudel Ekaterina Vaida
5 80 Kratt Shetlandi lambakoer Greete Tammsalu
6 81 Nika Shetlandi lambakoer Irina Luchinina
7 82 Grace Bostoni terjer Mai-Liis Sumberg

A1 hüpperada - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

A1 hüpperada - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 83 Rulish Bordercollie Jana Bekeneva
2 84 Didi Bordercollie Konstantin Dolski
3 85 Fram Bordercollie Marko Visse
4 86 Bif Bordercollie Entsi Ekaterina
5 87 Bruno Labradori retriiver Kätlin Kulm

A1 hüpperada - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

A1 agilityrada 1 - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 66 Wifi Jack russell terjer Ingrid Vaas
2 88 Kasper Jack russell terjer Inna Bortnovskiy
3 89 Henna Austraalia terjer Rita Annus
4 90 Kleopatra Lühikarvaline kääbustaks Julia Kikina

A1 agilityrada 1 - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 62 Maru Kääbuspinšer Ivika Sootla
2 77 Taavi cavalier king charles spanjel Marilin Reintamm
3 78 Smokey Welsh Corgi Pembroke Merike Kodanipork
4 79 Rio Kääbuspuudel Ekaterina Vaida
5 80 Kratt Shetlandi lambakoer Greete Tammsalu
6 81 Nika Shetlandi lambakoer Irina Luchinina
7 82 Grace Bostoni terjer Mai-Liis Sumberg

A1 agilityrada 1 - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

A1 agilityrada 1 - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 83 Rulish Bordercollie Jana Bekeneva
2 84 Didi Bordercollie Konstantin Dolski
3 85 Fram Bordercollie Marko Visse
4 86 Bif Bordercollie Entsi Ekaterina
5 87 Bruno Labradori retriiver Kätlin Kulm

A1 agilityrada 1 - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

A1 agilityrada 2 - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 66 Wifi Jack russell terjer Ingrid Vaas
2 88 Kasper Jack russell terjer Inna Bortnovskiy
3 89 Henna Austraalia terjer Rita Annus
4 90 Kleopatra Lühikarvaline kääbustaks Julia Kikina

A1 agilityrada 2 - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 62 Maru Kääbuspinšer Ivika Sootla
2 77 Taavi cavalier king charles spanjel Marilin Reintamm
3 78 Smokey Welsh Corgi Pembroke Merike Kodanipork
4 79 Rio Kääbuspuudel Ekaterina Vaida
5 80 Kratt Shetlandi lambakoer Greete Tammsalu
6 81 Nika Shetlandi lambakoer Irina Luchinina
7 82 Grace Bostoni terjer Mai-Liis Sumberg

A1 agilityrada 2 - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

A1 agilityrada 2 - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 83 Rulish Bordercollie Jana Bekeneva
2 84 Didi Bordercollie Konstantin Dolski
3 85 Fram Bordercollie Marko Visse
4 86 Bif Bordercollie Entsi Ekaterina
5 87 Bruno Labradori retriiver Kätlin Kulm

A1 agilityrada 2 - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

A0 hüpperada 1 - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 107 Jossu norwich terrier Katrin Bauman

A0 hüpperada 1 - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 91 Bulka Jack russell terjer Nikolai Bogdanov
2 92 Flux Shetlandi lambakoer Anna-Maria Mikaberidze
3 93 Partita Shetlandi lambakoer Tatiana Mikhailova
4 94 Piiksu Papillon Greete Tammsalu
5 95 Nika Borderterjer Marina Laaneväli
6 96 Nella Shetlandi lambakoer Maarika Kikas
7 97 Nana Papillon Maarja Antov
8 98 Bibi Jack russell terjer Laura Tolppa

A0 hüpperada 1 - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 99 Chi Shetlandi lambakoer Meiri Soon
2 100 Mürru Mudi Toomas Pent
3 101 Vanie Pürenee lambakoer Piret Kannike
4 102 Zizi Bordercollie Edgar Lepik

A0 hüpperada 1 - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 108 Bran Bordercollie Sirje Tammsalu

A0 hüpperada 1 - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 103 Nell Bordercollie Marika Samlik
2 104 Innu Bordercollie Jaana Järsk
3 105 Nova Austraalia lambakoer Anna Darina Kerola
4 106 Jim Bordercollie Jana Trepp

A0 hüpperada 2 - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 107 Jossu norwich terrier Katrin Bauman

A0 hüpperada 2 - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 91 Bulka Jack russell terjer Nikolai Bogdanov
2 92 Flux Shetlandi lambakoer Anna-Maria Mikaberidze
3 93 Partita Shetlandi lambakoer Tatiana Mikhailova
4 94 Piiksu Papillon Greete Tammsalu
5 95 Nika Borderterjer Marina Laaneväli
6 96 Nella Shetlandi lambakoer Maarika Kikas
7 97 Nana Papillon Maarja Antov
8 98 Bibi Jack russell terjer Laura Tolppa

A0 hüpperada 2 - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 99 Chi Shetlandi lambakoer Meiri Soon
2 100 Mürru Mudi Toomas Pent
3 101 Vanie Pürenee lambakoer Piret Kannike
4 102 Zizi Bordercollie Edgar Lepik

A0 hüpperada 2 - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 108 Bran Bordercollie Sirje Tammsalu

A0 hüpperada 2 - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 103 Nell Bordercollie Marika Samlik
2 104 Innu Bordercollie Jaana Järsk
3 105 Nova Austraalia lambakoer Anna Darina Kerola
4 106 Jim Bordercollie Jana Trepp

Veteranide hüpperada 1 - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 73 Džon kääbusspits Jelena Voronova

Veteranide hüpperada 1 - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 109 Stenley Shetlandi lambakoer Taissia Kargina

Veteranide hüpperada 1 - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 110 Mumm Kromfohrlandi koer Epp Keevallik

Veteranide hüpperada 1 - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 56 Pirru Tõuta Marika Samlik
2 57 Fiona Tõuta Jaana Järsk

Veteranide hüpperada 1 - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 111 Hacker Bordercollie Sirje Tammsalu
2 112 Keili Bordercollie Liisi Nilisk

Veteranide hüpperada 2 - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 73 Džon kääbusspits Jelena Voronova

Veteranide hüpperada 2 - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 109 Stenley Shetlandi lambakoer Taissia Kargina

Veteranide hüpperada 2 - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 110 Mumm Kromfohrlandi koer Epp Keevallik

Veteranide hüpperada 2 - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 56 Pirru Tõuta Marika Samlik
2 57 Fiona Tõuta Jaana Järsk

Veteranide hüpperada 2 - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 111 Hacker Bordercollie Sirje Tammsalu
2 112 Keili Bordercollie Liisi Nilisk

A3 SL/ L hüpperada - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

A3 SL/ L hüpperada - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

A3 SL/ L hüpperada - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

A3 SL/ L hüpperada - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 56 Pirru Tõuta Marika Samlik
2 57 Fiona Tõuta Jaana Järsk
3 58 Chess Bordercollie Irina Ostrovskaja

A3 SL/ L hüpperada - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 31 Enzo Bordercollie Natalja Garastsenko
2 32 Gitta Bordercollie Ege Taliaru
3 33 Era Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova
4 34 Danger Sveitsi valge lambakoer Mari Mangusson
5 37 Jet Bordercollie Sergeeva Marina
6 38 Bajka Belgia lambakoer groenendael Gurina Tatiana
7 39 Riin Belgia lambakoer malinois Reet Volt
8 40 Erk Bordercollie Marko Visse
9 41 Lisa Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova
10 42 Edha Bordercollie Saara Vällik
11 43 Max Bordercollie ZAKHAROVA Ekaterina
12 44 Barocco Bordercollie Jana Bekeneva
13 45 Dex Bordercollie Marta Miil
14 46 Dora Bordercollie Keida Raamat
15 48 Mõsh Bordercollie Olga Uleksina
16 49 Fay Bordercollie Marge Mitt
17 50 Tezzi Bordercollie Aleksandr Drozdov
18 51 Ärri hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson
19 52 Uma Bordercollie Natalja Garastsenko
20 53 Trygg Bordercollie Alar Kivilo
21 55 Flint Bordercollie Tatjana Vanderflit
22 60 Bond Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva
23 64 Sass Bordercollie Tiina Jürjo

A3 SL/ L agilityrada - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

A3 SL/ L agilityrada - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

A3 SL/ L agilityrada - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

A3 SL/ L agilityrada - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 56 Pirru Tõuta Marika Samlik
2 57 Fiona Tõuta Jaana Järsk
3 58 Chess Bordercollie Irina Ostrovskaja

A3 SL/ L agilityrada - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 31 Enzo Bordercollie Natalja Garastsenko
2 32 Gitta Bordercollie Ege Taliaru
3 33 Era Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova
4 34 Danger Sveitsi valge lambakoer Mari Mangusson
5 37 Jet Bordercollie Sergeeva Marina
6 38 Bajka Belgia lambakoer groenendael Gurina Tatiana
7 39 Riin Belgia lambakoer malinois Reet Volt
8 40 Erk Bordercollie Marko Visse
9 41 Lisa Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova
10 42 Edha Bordercollie Saara Vällik
11 43 Max Bordercollie ZAKHAROVA Ekaterina
12 44 Barocco Bordercollie Jana Bekeneva
13 45 Dex Bordercollie Marta Miil
14 46 Dora Bordercollie Keida Raamat
15 48 Mõsh Bordercollie Olga Uleksina
16 49 Fay Bordercollie Marge Mitt
17 50 Tezzi Bordercollie Aleksandr Drozdov
18 51 Ärri hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson
19 52 Uma Bordercollie Natalja Garastsenko
20 53 Trygg Bordercollie Alar Kivilo
21 55 Flint Bordercollie Tatjana Vanderflit
22 64 Sass Bordercollie Tiina Jürjo

A3 XS/ S/ M agilityrada - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 28 Shanja Papillon Karen Dunaway
2 115 Emil Papillon Külli Ragel

A3 XS/ S/ M agilityrada - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 1 Mirka Kääbuspuudel Liivika Pärg
2 2 Des Parson russeli terrier Juri Lunjov
3 3 Redži Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva
4 4 Piksel Kääbuspinšer Genno Aug
5 6 Freya Parson russeli terrier Jelena Marzaljuk
6 8 Davis Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin
7 9 Nöps Tõuta Triin Abel
8 11 Mishel Shetlandi lambakoer Irina Luchinina
9 12 My Shetlandi lambakoer Keida Raamat
10 13 Jay Shetlandi lambakoer Marta Miil
11 14 Miri Shetlandi lambakoer Jana Bekeneva
12 113 Nante Papillon Kamilla Alma Vilderson

A3 XS/ S/ M agilityrada - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 16 Reti Horvaatia lambakoer Inge Ringmets
2 17 Frida Manchester Terrier Vdovichenko Galina
3 15 KRlM Shetlandi lambakoer ZAKHAROVA Ekaterina
4 18 Essie Parson russeli terrier Natali Happonen
5 19 Seva Shetlandi lambakoer Jelena Virro
6 21 Charlie Shetlandi lambakoer Tatiana Mikhailova
7 22 Smiley Shetlandi lambakoer Karen Dunaway
8 23 Echo Pürenee lambakoer Piret Kannike
9 24 Karo Shetlandi lambakoer Mia-Kärt Kaas
10 25 Maggy Shetlandi lambakoer Elena Belozerova
11 114 Emil Tõuta Maia Melts

A3 XS/ S/ M agilityrada - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

A3 XS/ S/ M agilityrada - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

A3 XS/ S/ M hüpperada - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 28 Shanja Papillon Karen Dunaway
2 115 Emil Papillon Külli Ragel

A3 XS/ S/ M hüpperada - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 1 Mirka Kääbuspuudel Liivika Pärg
2 2 Des Parson russeli terrier Juri Lunjov
3 3 Redži Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva
4 4 Piksel Kääbuspinšer Genno Aug
5 6 Freya Parson russeli terrier Jelena Marzaljuk
6 8 Davis Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin
7 9 Nöps Tõuta Triin Abel
8 11 Mishel Shetlandi lambakoer Irina Luchinina
9 12 My Shetlandi lambakoer Keida Raamat
10 13 Jay Shetlandi lambakoer Marta Miil
11 14 Miri Shetlandi lambakoer Jana Bekeneva
12 113 Nante Papillon Kamilla Alma Vilderson

A3 XS/ S/ M hüpperada - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 16 Reti Horvaatia lambakoer Inge Ringmets
2 17 Frida Manchester Terrier Vdovichenko Galina
3 15 KRlM Shetlandi lambakoer ZAKHAROVA Ekaterina
4 18 Essie Parson russeli terrier Natali Happonen
5 19 Seva Shetlandi lambakoer Jelena Virro
6 21 Charlie Shetlandi lambakoer Tatiana Mikhailova
7 22 Smiley Shetlandi lambakoer Karen Dunaway
8 23 Echo Pürenee lambakoer Piret Kannike
9 24 Karo Shetlandi lambakoer Mia-Kärt Kaas
10 25 Maggy Shetlandi lambakoer Elena Belozerova
11 27 Funny Shetlandi lambakoer Meiri Soon
12 114 Emil Tõuta Maia Melts
13 116 Pipa Väike puudel Jane Tüksammel

A3 XS/ S/ M hüpperada - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

A3 XS/ S/ M hüpperada - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

A3 S/ M/ L agilityrada (CACIAG) - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

A3 S/ M/ L agilityrada (CACIAG) - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 1 Mirka Kääbuspuudel Liivika Pärg
2 2 Des Parson russeli terrier Juri Lunjov
3 3 Redži Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva
4 4 Piksel Kääbuspinšer Genno Aug
5 6 Freya Parson russeli terrier Jelena Marzaljuk
6 8 Davis Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin
7 11 Mishel Shetlandi lambakoer Irina Luchinina
8 12 My Shetlandi lambakoer Keida Raamat
9 13 Jay Shetlandi lambakoer Marta Miil
10 14 Miri Shetlandi lambakoer Jana Bekeneva
11 113 Nante Papillon Kamilla Alma Vilderson

A3 S/ M/ L agilityrada (CACIAG) - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 16 Reti Horvaatia lambakoer Inge Ringmets
2 17 Frida Manchester Terrier Vdovichenko Galina
3 15 KRlM Shetlandi lambakoer ZAKHAROVA Ekaterina
4 18 Essie Parson russeli terrier Natali Happonen
5 19 Seva Shetlandi lambakoer Jelena Virro
6 21 Charlie Shetlandi lambakoer Tatiana Mikhailova
7 22 Smiley Shetlandi lambakoer Karen Dunaway
8 23 Echo Pürenee lambakoer Piret Kannike
9 24 Karo Shetlandi lambakoer Mia-Kärt Kaas
10 25 Maggy Shetlandi lambakoer Elena Belozerova
11 116 Pipa Väike puudel Jane Tüksammel

A3 S/ M/ L agilityrada (CACIAG) - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

A3 S/ M/ L agilityrada (CACIAG) - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 31 Enzo Bordercollie Natalja Garastsenko
2 32 Gitta Bordercollie Ege Taliaru
3 33 Era Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova
4 34 Danger Sveitsi valge lambakoer Mari Mangusson
5 37 Jet Bordercollie Sergeeva Marina
6 38 Bajka Belgia lambakoer groenendael Gurina Tatiana
7 39 Riin Belgia lambakoer malinois Reet Volt
8 40 Erk Bordercollie Marko Visse
9 41 Lisa Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova
10 42 Edha Bordercollie Saara Vällik
11 43 Max Bordercollie ZAKHAROVA Ekaterina
12 44 Barocco Bordercollie Jana Bekeneva
13 45 Dex Bordercollie Marta Miil
14 46 Dora Bordercollie Keida Raamat
15 48 Mõsh Bordercollie Olga Uleksina
16 49 Fay Bordercollie Marge Mitt
17 50 Tezzi Bordercollie Aleksandr Drozdov
18 51 Ärri hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson
19 52 Uma Bordercollie Natalja Garastsenko
20 53 Trygg Bordercollie Alar Kivilo
21 55 Flint Bordercollie Tatjana Vanderflit
22 63 Chess L Bordercollie Irina Ostrovskaja
23 64 Sass Bordercollie Tiina Jürjo

A0 hüpperada 1 - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 107 Jossu norwich terrier Katrin Bauman
2 123 Fenya "Phoenix" Welsh Corgi Pembroke Jelena Rubanovits

A0 hüpperada 1 - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 92 Flux Shetlandi lambakoer Anna-Maria Mikaberidze
2 93 Partita Shetlandi lambakoer Tatiana Mikhailova
3 96 Nella Shetlandi lambakoer Maarika Kikas
4 98 Bibi Jack russell terjer Laura Tolppa
5 117 Klara Bostoni terjer Andres Tuule
6 118 Emma Jack russell terjer Reet Veski

A0 hüpperada 1 - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 99 Chi Shetlandi lambakoer Meiri Soon
2 100 Mürru Mudi Toomas Pent
3 101 Vanie Pürenee lambakoer Piret Kannike
4 119 Muri Saksa keskmine spits Külli Ragel
5 120 Neeva Hollandi väike veelinnukoer Anna-Maria Melts

A0 hüpperada 1 - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

A0 hüpperada 1 - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 103 Nell Bordercollie Marika Samlik
2 104 Innu Bordercollie Jaana Järsk
3 121 Evy Bordercollie Oksana Ignatenkova
4 122 Bimo Austraalia lambakoer Niina Haugstad

A0 hüpperada 2 - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 107 Jossu norwich terrier Katrin Bauman
2 123 Fenya "Phoenix" Welsh Corgi Pembroke Jelena Rubanovits

A0 hüpperada 2 - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 92 Flux Shetlandi lambakoer Anna-Maria Mikaberidze
2 93 Partita Shetlandi lambakoer Tatiana Mikhailova
3 96 Nella Shetlandi lambakoer Maarika Kikas
4 98 Bibi Jack russell terjer Laura Tolppa
5 117 Klara Bostoni terjer Andres Tuule
6 118 Emma Jack russell terjer Reet Veski

A0 hüpperada 2 - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 99 Chi Shetlandi lambakoer Meiri Soon
2 100 Mürru Mudi Toomas Pent
3 101 Vanie Pürenee lambakoer Piret Kannike
4 119 Muri Saksa keskmine spits Külli Ragel
5 120 Neeva Hollandi väike veelinnukoer Anna-Maria Melts

A0 hüpperada 2 - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

A0 hüpperada 2 - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 103 Nell Bordercollie Marika Samlik
2 104 Innu Bordercollie Jaana Järsk
3 121 Evy Bordercollie Oksana Ignatenkova
4 122 Bimo Austraalia lambakoer Niina Haugstad

Veteranide hüpperada 1 - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 125 Nupi Toypuudel Jane Tüksammel

Veteranide hüpperada 1 - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 109 Stenley Shetlandi lambakoer Taissia Kargina
2 124 Kusti jack russell'i terjer Ülli Saar

Veteranide hüpperada 1 - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 110 Mumm Kromfohrlandi koer Epp Keevallik

Veteranide hüpperada 1 - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 56 Pirru Tõuta Marika Samlik
2 57 Fiona Tõuta Jaana Järsk

Veteranide hüpperada 1 - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 112 Keili Bordercollie Liisi Nilisk

Veteranide hüpperada 2 - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 125 Nupi Toypuudel Jane Tüksammel

Veteranide hüpperada 2 - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 109 Stenley Shetlandi lambakoer Taissia Kargina
2 124 Kusti jack russell'i terjer Ülli Saar

Veteranide hüpperada 2 - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 110 Mumm Kromfohrlandi koer Epp Keevallik

Veteranide hüpperada 2 - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 56 Pirru Tõuta Marika Samlik
2 57 Fiona Tõuta Jaana Järsk

Veteranide hüpperada 2 - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 112 Keili Bordercollie Liisi Nilisk

A1 agilityrada 1 - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 88 Kasper Jack russell terjer Inna Bortnovskiy
2 89 Henna Austraalia terjer Rita Annus
3 129 Maru Jack russell terjer Kristin Vähi
4 130 Hanni Toypuudel Svetlana Baikova
5 131 Darcy Jack russell terjer Aleksandra Korjagin

A1 agilityrada 1 - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 62 Maru Kääbuspinšer Ivika Sootla
2 79 Rio Kääbuspuudel Ekaterina Vaida
3 81 Nika Shetlandi lambakoer Irina Luchinina
4 126 Klara Cavalier king charles spaniel Jana Naumenko

A1 agilityrada 1 - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 127 Ada Austraalia kelpie Lea Tummeleht

A1 agilityrada 1 - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 132 Kratt Pürenee lambakoer Kristina Grau

A1 agilityrada 1 - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 83 Rulish Bordercollie Jana Bekeneva
2 84 Didi Bordercollie Konstantin Dolski
3 85 Fram Bordercollie Marko Visse
4 86 Bif Bordercollie Entsi Ekaterina
5 105 Nova Austraalia lambakoer Anna Darina Kerola
6 128 Hugo Airedale'i terjer Piret Brett

A1 agilityrada 2 - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 88 Kasper Jack russell terjer Inna Bortnovskiy
2 89 Henna Austraalia terjer Rita Annus
3 129 Maru Jack russell terjer Kristin Vähi
4 130 Hanni Toypuudel Svetlana Baikova
5 131 Darcy Jack russell terjer Aleksandra Korjagin

A1 agilityrada 2 - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 62 Maru Kääbuspinšer Ivika Sootla
2 79 Rio Kääbuspuudel Ekaterina Vaida
3 81 Nika Shetlandi lambakoer Irina Luchinina
4 126 Klara Cavalier king charles spaniel Jana Naumenko

A1 agilityrada 2 - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 127 Ada Austraalia kelpie Lea Tummeleht

A1 agilityrada 2 - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 132 Kratt Pürenee lambakoer Kristina Grau

A1 agilityrada 2 - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 83 Rulish Bordercollie Jana Bekeneva
2 84 Didi Bordercollie Konstantin Dolski
3 85 Fram Bordercollie Marko Visse
4 86 Bif Bordercollie Entsi Ekaterina
5 105 Nova Austraalia lambakoer Anna Darina Kerola
6 128 Hugo Airedale'i terjer Piret Brett

A1 hüpperada - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 88 Kasper Jack russell terjer Inna Bortnovskiy
2 89 Henna Austraalia terjer Rita Annus
3 129 Maru Jack russell terjer Kristin Vähi
4 130 Hanni Toypuudel Svetlana Baikova

A1 hüpperada - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 62 Maru Kääbuspinšer Ivika Sootla
2 79 Rio Kääbuspuudel Ekaterina Vaida
3 81 Nika Shetlandi lambakoer Irina Luchinina
4 126 Klara Cavalier king charles spaniel Jana Naumenko

A1 hüpperada - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 127 Ada Austraalia kelpie Lea Tummeleht

A1 hüpperada - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

A1 hüpperada - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 83 Rulish Bordercollie Jana Bekeneva
2 84 Didi Bordercollie Konstantin Dolski
3 85 Fram Bordercollie Marko Visse
4 86 Bif Bordercollie Entsi Ekaterina
5 105 Nova Austraalia lambakoer Anna Darina Kerola
6 128 Hugo Airedale'i terjer Piret Brett

A2 hüpperada - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 73 Džon kääbusspits Jelena Voronova
2 138 Mäki Lühikarvaline taks Katrin Visk
3 66 Wifi Jack russell terjer Ingrid Vaas
4 70 Rik jack russell'i terjer Epp Keevallik

A2 hüpperada - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 61 Lili Pumi Monika Adamson
2 67 Lulu Papillon Maarja Antov
3 68 Mona Cavalier king charles spaniel Egor Suhhanov
4 133 Herbert Jack russell terjer Ragne Larin
5 134 Zeki Shetlandi lambakoer Mirjam Kivinuk
6 135 Pärli Cavalier king charles spaniel Raili Kaptein
7 136 Benji Jack russell terjer Margit Pulk

A2 hüpperada - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 71 Indi Bordercollie Natalja Garastsenko

A2 hüpperada - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 74 Elli Tõuta Relika Järveots
2 75 Bosu Entlebuchi Alpi karjakoer Hedi Peterson
3 76 Freya Welshi Springerspanjel Kati Elvelt
4 139 Killu Bordercollie Ülli Saar

A2 hüpperada - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 72 Kira Belgia lambakoer tervueren Vdovichenko Galina
2 137 Fleur Welshi Springerspanjel Veronika Drozdova

A2 agilityrada 1 - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 73 Džon kääbusspits Jelena Voronova
2 138 Mäki Lühikarvaline taks Katrin Visk
3 66 Wifi Jack russell terjer Ingrid Vaas
4 70 Rik jack russell'i terjer Epp Keevallik

A2 agilityrada 1 - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 61 Lili Pumi Monika Adamson
2 67 Lulu Papillon Maarja Antov
3 68 Mona Cavalier king charles spaniel Egor Suhhanov
4 133 Herbert Jack russell terjer Ragne Larin
5 134 Zeki Shetlandi lambakoer Mirjam Kivinuk
6 135 Pärli Cavalier king charles spaniel Raili Kaptein
7 136 Benji Jack russell terjer Margit Pulk

A2 agilityrada 1 - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 71 Indi Bordercollie Natalja Garastsenko

A2 agilityrada 1 - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 74 Elli Tõuta Relika Järveots
2 75 Bosu Entlebuchi Alpi karjakoer Hedi Peterson
3 76 Freya Welshi Springerspanjel Kati Elvelt
4 139 Killu Bordercollie Ülli Saar

A2 agilityrada 1 - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 72 Kira Belgia lambakoer tervueren Vdovichenko Galina
2 137 Fleur Welshi Springerspanjel Veronika Drozdova

A2 agilityrada 2 - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 73 Džon kääbusspits Jelena Voronova
2 138 Mäki Lühikarvaline taks Katrin Visk
3 66 Wifi Jack russell terjer Ingrid Vaas
4 70 Rik jack russell'i terjer Epp Keevallik

A2 agilityrada 2 - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 61 Lili Pumi Monika Adamson
2 67 Lulu Papillon Maarja Antov
3 68 Mona Cavalier king charles spaniel Egor Suhhanov
4 133 Herbert Jack russell terjer Ragne Larin
5 134 Zeki Shetlandi lambakoer Mirjam Kivinuk
6 135 Pärli Cavalier king charles spaniel Raili Kaptein
7 136 Benji Jack russell terjer Margit Pulk

A2 agilityrada 2 - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 71 Indi Bordercollie Natalja Garastsenko

A2 agilityrada 2 - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 74 Elli Tõuta Relika Järveots
2 75 Bosu Entlebuchi Alpi karjakoer Hedi Peterson
3 76 Freya Welshi Springerspanjel Kati Elvelt
4 139 Killu Bordercollie Ülli Saar

A2 agilityrada 2 - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 72 Kira Belgia lambakoer tervueren Vdovichenko Galina
2 137 Fleur Welshi Springerspanjel Veronika Drozdova