10.11.18 Säde Sügiskarikas II etapp

Stardiprotokoll

A0 hüpperada (1. rada) - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 1 Rosin Inglise kokkerspanjel Kadi Saviauk
2 2 Saara Toypuudel Aleksandra Suits
3 3 Louie cavalier king charles spanjel Kadi Kallsvus
4 4 Toto Jack russell terjer Kaido Männi
5 5 Mickey Papillon Kätriin Kivimets
6 6 Jimmy Cavalier king charles spaniel Piia Uibopuu
7 7 Remy Cavalier king charles spaniel Anne-Ly Kaarama
8 8 Zoe Cavalier king charles spaniel Kristiina Mäesepp
9 9 Hagrid Welsh Corgi Pembroke Liidia Unt
10 10 Candy Papillon Mia Marta Miller
11 23 Chelsy Papillon Laura Karolina Gradickaite

A0 hüpperada (1. rada) - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 12 Sabby Basset hound Maarja Kalma
2 13 Buddy Inglise kokkerspanjel Liisi Pärn

A0 hüpperada (1. rada) - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 14 Pippa Austraalia lambakoer Sille Vaiksaar
2 15 Tyron Bordercollie Kadi Karu
3 16 Pähkel Saksa bokser Mari Nõmmemaa
4 17 Maiki Tõuta Helen Vaaks
5 18 Faya Saksa lambakoer Raili Mägi
6 19 Sella Bordercollie Monika Kiho
7 20 Shelby Kuldne retriiver Viktor Vorobets
8 21 Sipsik Nova Scotia retriiver Pille Pullonen

A0 hüpperada (1. rada) - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 Sunny Austraalia terjer Katrina Tammistu

A0 hüpperada (1. rada) - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

A0 hüpperada (2. rada) - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 1 Rosin Inglise kokkerspanjel Kadi Saviauk
2 2 Saara Toypuudel Aleksandra Suits
3 3 Louie cavalier king charles spanjel Kadi Kallsvus
4 4 Toto Jack russell terjer Kaido Männi
5 5 Mickey Papillon Kätriin Kivimets
6 6 Jimmy Cavalier king charles spaniel Piia Uibopuu
7 7 Remy Cavalier king charles spaniel Anne-Ly Kaarama
8 8 Zoe Cavalier king charles spaniel Kristiina Mäesepp
9 9 Hagrid Welsh Corgi Pembroke Liidia Unt
10 10 Candy Papillon Mia Marta Miller
11 23 Chelsy Papillon Laura Karolina Gradickaite

A0 hüpperada (2. rada) - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 12 Sabby Basset hound Maarja Kalma
2 13 Buddy Inglise kokkerspanjel Kaia Pärn

A0 hüpperada (2. rada) - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 14 Pippa Austraalia lambakoer Sille Vaiksaar
2 15 Tyron Bordercollie Kadi Karu
3 16 Pähkel Saksa bokser Mari Nõmmemaa
4 17 Maiki Tõuta Helen Vaaks
5 18 Faya Saksa lambakoer Raili Mägi
6 19 Sella Bordercollie Monika Kiho
7 20 Shelby Kuldne retriiver Viktor Vorobets
8 21 Sipsik Nova Scotia retriiver Pille Pullonen

A0 hüpperada (2. rada) - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 Sunny Austraalia terjer Katrina Tammistu

A0 hüpperada (2. rada) - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

Tunnelirada A0-A1 (1. rada) - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 1 Rosin Inglise kokkerspanjel Kadi Saviauk
2 2 Saara Toypuudel Aleksandra Suits
3 3 Louie cavalier king charles spanjel Kadi Kallsvus
4 4 Toto Jack russell terjer Kaido Männi
5 5 Mickey Papillon Kätriin Kivimets
6 6 Jimmy Cavalier king charles spaniel Piia Uibopuu
7 8 Zoe Cavalier king charles spaniel Kristiina Mäesepp
8 9 Hagrid Welsh Corgi Pembroke Liidia Unt
9 10 Candy Papillon Mia Marta Miller
10 22 Wifi Jack russell terjer Ingrid Vaas
11 23 Chelsy Papillon Laura Karolina Gradickaite
12 24 Maru Kääbuspinšer Ivika Sootla

Tunnelirada A0-A1 (1. rada) - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 12 Sabby Basset hound Maarja Kalma
2 13 Buddy Inglise kokkerspanjel Kaia Pärn
3 25 Mega Shetlandi lambakoer Katariina Põder

Tunnelirada A0-A1 (1. rada) - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 15 Tyron Bordercollie Kadi Karu
2 16 Pähkel Saksa bokser Mari Nõmmemaa
3 20 Shelby Kuldne retriiver Viktor Vorobets
4 21 Sipsik Nova Scotia retriiver Pille Pullonen
5 26 Christelle Pikakarvaline collie Aila Laht
6 27 Vincent Tõuta Kristi Sisask
7 28 Emmi Tõuta Kristi Karindi
8 29 Sophie Labradori retriiver Regina Rošik
9 Jessy Bordercollie Imbi Soa
10 17 Maiki Tõuta Helen Vaaks

Tunnelirada A0-A1 (1. rada) - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 30 Janis Austraalia terjer Ingrid Sats
2 Sunny Austraalia terjer Katrina Tammistu

Tunnelirada A0-A1 (1. rada) - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

Tunnelirada A0-A1 (2. rada) - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 1 Rosin Inglise kokkerspanjel Kadi Saviauk
2 2 Saara Toypuudel Aleksandra Suits
3 3 Louie cavalier king charles spanjel Kadi Kallsvus
4 4 Toto Jack russell terjer Kaido Männi
5 5 Mickey Papillon Kätriin Kivimets
6 6 Jimmy Cavalier king charles spaniel Piia Uibopuu
7 8 Zoe Cavalier king charles spaniel Kristiina Mäesepp
8 9 Hagrid Welsh Corgi Pembroke Liidia Unt
9 10 Candy Papillon Mia Marta Miller
10 22 Wifi Jack russell terjer Ingrid Vaas
11 23 Chelsy Papillon Laura Karolina Gradickaite
12 24 Maru Kääbuspinšer Ivika Sootla

Tunnelirada A0-A1 (2. rada) - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 12 Sabby Basset hound Maarja Kalma
2 13 Buddy Inglise kokkerspanjel Kaia Pärn
3 25 Mega Shetlandi lambakoer Katariina Põder

Tunnelirada A0-A1 (2. rada) - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 15 Tyron Bordercollie Marge Mitt
2 16 Pähkel Saksa bokser Mari Nõmmemaa
3 20 Shelby Kuldne retriiver Viktor Vorobets
4 21 Sipsik Nova Scotia retriiver Pille Pullonen
5 26 Christelle Pikakarvaline collie Aila Laht
6 27 Vincent Tõuta Kristi Sisask
7 28 Emmi Tõuta Kristi Karindi
8 29 Sophie Labradori retriiver Regina Rošik
9 Jessy Bordercollie Imbi Soa
10 17 Maiki Tõuta Helen Vaaks

Tunnelirada A0-A1 (2. rada) - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 30 Janis Austraalia terjer Ingrid Sats
2 Sunny Austraalia terjer Katrina Tammistu

Tunnelirada A0-A1 (2. rada) - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

Tunnelirada A2-A3 (1. rada) - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 31 Lola Papillon Sirli Kivimets
2 32 Mirka Kääbuspuudel Liivika Pärg
3 33 Riki Shetlandi lambakoer Miiu Liivamägi
4 34 Shanja Papillon Karen Dunaway

Tunnelirada A2-A3 (1. rada) - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 35 Smiley Shetlandi lambakoer Karen Dunaway
2 36 Kusti Shetlandi lambakoer Eliise Põder
3 37 Edi Ameerika kokkerspanjel Kadi Karu
4 38 Sofia Kääbuspuudel LY PÄLL

Tunnelirada A2-A3 (1. rada) - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 39 Fay Bordercollie Marge Mitt
2 40 Micky Austraalia lambakoer Iris Paarop
3 41 Bruno Belgia lambakoer tervueren Taavi Vaino
4 45 Arishi Bordercollie Vambola Eesmaa
5 Piki Bordercollie Kaisa Tamm

Tunnelirada A2-A3 (1. rada) - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

Tunnelirada A2-A3 (1. rada) - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 48 Piper Chodsky Pes Merit Rahnik

Tunnelirada A2-A3 (2. rada) - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 31 Lola Papillon Sirli Kivimets
2 32 Mirka Kääbuspuudel Liivika Pärg
3 33 Riki Shetlandi lambakoer Miiu Liivamägi
4 34 Shanja Papillon Karen Dunaway

Tunnelirada A2-A3 (2. rada) - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 35 Smiley Shetlandi lambakoer Karen Dunaway
2 36 Kusti Shetlandi lambakoer Eliise Põder
3 37 Edi Ameerika kokkerspanjel Kadi Karu
4 38 Sofia Kääbuspuudel LY PÄLL

Tunnelirada A2-A3 (2. rada) - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 39 Fay Bordercollie Marge Mitt
2 40 Micky Austraalia lambakoer Iris Paarop
3 41 Bruno Belgia lambakoer tervueren Taavi Vaino
4 45 Arishi Bordercollie Vambola Eesmaa
5 Piki Bordercollie Kaisa Tamm

Tunnelirada A2-A3 (2. rada) - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

Tunnelirada A2-A3 (2. rada) - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 48 Piper Chodsky Pes Merit Rahnik

Open (1. rada) - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 24 Maru Kääbuspinšer Ivika Sootla
2 31 Lola Papillon Sirli Kivimets
3 32 Mirka Kääbuspuudel Liivika Pärg
4 33 Riki Shetlandi lambakoer Miiu Liivamägi
5 34 Shanja Papillon Karen Dunaway
6 42 Beam Jack russell terjer Andrei Gaidunko
7 43 Roosi jack russell'i terjer Katre Kandimaa
8 44 Fidel Papillon Kaisa Tamm

Open (1. rada) - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 25 Mega Shetlandi lambakoer Katariina Põder
2 36 Kusti Shetlandi lambakoer Eliise Põder
3 37 Edi Ameerika kokkerspanjel Kadi Karu
4 38 Sofia Kääbuspuudel LY PÄLL

Open (1. rada) - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 39 Fay Bordercollie Marge Mitt
2 40 Micky Austraalia lambakoer Iris Paarop
3 41 Bruno Belgia lambakoer tervueren Taavi Vaino
4 45 Arishi Bordercollie Vambola Eesmaa
5 46 Pippin Austraalia lambakoer Triin Jaaniste
6 Piki Bordercollie Kaisa Tamm

Open (1. rada) - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 30 Janis Austraalia terjer Ingrid Sats
2 47 Henna Austraalia terjer Rita Annus
3 Sunny Austraalia terjer Katrina Tammistu

Open (1. rada) - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 48 Piper Chodsky Pes Merit Rahnik
2 49 Jazz Tõuta Helen Vaaks

Open (2. rada) - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 24 Maru Kääbuspinšer Ivika Sootla
2 31 Lola Papillon Sirli Kivimets
3 32 Mirka Kääbuspuudel Liivika Pärg
4 33 Riki Shetlandi lambakoer Miiu Liivamägi
5 34 Shanja Papillon Karen Dunaway
6 42 Beam Jack russell terjer Andrei Gaidunko
7 43 Roosi jack russell'i terjer Katre Kandimaa
8 44 Fidel Papillon Kaisa Tamm

Open (2. rada) - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 25 Mega Shetlandi lambakoer Katariina Põder
2 36 Kusti Shetlandi lambakoer Eliise Põder
3 37 Edi Ameerika kokkerspanjel Kadi Karu
4 38 Sofia Kääbuspuudel LY PÄLL

Open (2. rada) - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 39 Fay Bordercollie Marge Mitt
2 40 Micky Austraalia lambakoer Iris Paarop
3 41 Bruno Belgia lambakoer tervueren Taavi Vaino
4 45 Arishi Bordercollie Vambola Eesmaa
5 46 Pippin Austraalia lambakoer Triin Jaaniste
6 Piki Bordercollie Kaisa Tamm

Open (2. rada) - XS - väike mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 30 Janis Austraalia terjer Ingrid Sats
2 47 Henna Austraalia terjer Rita Annus
3 Sunny Austraalia terjer Katrina Tammistu

Open (2. rada) - SL - väike maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 48 Piper Chodsky Pes Merit Rahnik
2 49 Jazz Tõuta Helen Vaaks