Avakarikas/Opening Cup I

Stardiprotokoll

A0 1.rada - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 1 BG Papillon Sirli Kivimets
2 2 Mona Kääbuspinšer Kati Banhard
3 3 Shanja Papillon Karen Dunaway
4 4 Beam Jack russell terjer Andrei Gaidunko
5 5 Buffi Jack russell terjer Sirle Kibena

A0 1.rada - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 6 Darwin beagle Birgit Piho

A0 1.rada - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 7 Suvi Vaaraokoer Laura-Liisa Heinoja
2 8 Emmi Tõuta Kristi Karindi
3 9 Raito Bordercollie Maria Kivastik
4 10 Jazz Bordercollie Helen Vilu
5 11 Christelle Pikakarvaline collie Aila Laht
6 12 Felicity Belgia lambakoer malinois Birgit Piho

A0 2.rada - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 1 BG Papillon Sirli Kivimets
2 2 Mona Kääbuspinšer Kati Banhard
3 3 Shanja Papillon Karen Dunaway
4 4 Beam Jack russell terjer Andrei Gaidunko
5 5 Buffi Jack russell terjer Sirle Kibena

A0 2.rada - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 6 Darwin beagle Birgit Piho

A0 2.rada - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 7 Suvi Vaaraokoer Laura-Liisa Heinoja
2 8 Emmi Tõuta Kristi Karindi
3 9 Raito Bordercollie Maria Kivastik
4 10 Jazz Bordercollie Helen Vilu
5 11 Christelle Pikakarvaline collie Aila Laht
6 12 Felicity Belgia lambakoer malinois Birgit Piho

Open 1.rada - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 13 Flash Papillon Kati Klein
2 14 Janis Austraalia terjer Ingrid Sats
3 15 Lola Papillon Kätriin Kivimets
4 16 Riki Shetlandi lambakoer Tiiu Eesmaa
5 17 My Shetlandi lambakoer Keida Raamat
6 18 Saara Toypuudel Aleksandra Suits
7 19 Maru Kääbuspinšer Ivika Sootla
8 20 Zara Tõuta Maria Kivastik
9 21 Fidel Papillon Kaisa Tamm
10 22 Berke Papillon Mariann Rebane
11 23 Roosi jack russell'i terjer Katre Kandimaa

Open 1.rada - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 24 Ontario Shetlandi lambakoer Tatiana Mikhailova
2 25 Grant Shetlandi lambakoer Anton Ivaniuk
3 26 Bond Ameerika kokkerspanjel Ekaterina Korchagina
4 27 Ada Austraalia kelpie Lea Tummeleht
5 28 Jetta Romagna veekoer Karoliina Kansi
6 29 Edi Ameerika kokkerspanjel Kadi Karu
7 30 Smiley Shetlandi lambakoer Karen Dunaway
8 31 Zinni Shetlandi lambakoer Tuuli Vaino
9 32 Charlie Shetlandi lambakoer Tatiana Mikhailova

Open 1.rada - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 33 Ettie Bordercollie Stefi Praakli
2 34 Tete Bordercollie Terell Pihlak
3 35 Bruno Belgia lambakoer tervueren Taavi Vaino
4 36 Duncan Bordercollie Anton Ivaniuk
5 37 Eva Kuldne retriiver Angret Kang
6 38 Jemma Romagna veekoer Karoliina Kansi
7 39 Piki Bordercollie Stefi Praakli
8 40 Piper Chodsky Pes Merit Rahnik
9 42 Ekke Bordercollie Maria Kivastik
10 43 Clara Bordercollie Elin Sild
11 44 Dora Bordercollie Keida Raamat
12 45 Fay Bordercollie Marge Mitt
13 46 Olli Austraalia lambakoer Tuuli Vaino

Open 2.rada - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 13 Flash Papillon Kati Klein
2 14 Janis Austraalia terjer Ingrid Sats
3 15 Lola Papillon Kätriin Kivimets
4 16 Riki Shetlandi lambakoer Tiiu Eesmaa
5 17 My Shetlandi lambakoer Keida Raamat
6 18 Saara Toypuudel Aleksandra Suits
7 19 Maru Kääbuspinšer Ivika Sootla
8 20 Zara Tõuta Maria Kivastik
9 21 Fidel Papillon Kaisa Tamm
10 22 Berke Papillon Mariann Rebane
11 23 Roosi jack russell'i terjer Katre Kandimaa

Open 2.rada - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 24 Ontario Shetlandi lambakoer Tatiana Mikhailova
2 25 Grant Shetlandi lambakoer Anton Ivaniuk
3 26 Bond Ameerika kokkerspanjel Ekaterina Korchagina
4 27 Ada Austraalia kelpie Lea Tummeleht
5 28 Jetta Romagna veekoer Karoliina Kansi
6 29 Edi Ameerika kokkerspanjel Kadi Karu
7 30 Smiley Shetlandi lambakoer Karen Dunaway
8 31 Zinni Shetlandi lambakoer Tuuli Vaino
9 32 Charlie Shetlandi lambakoer Tatiana Mikhailova

Open 2.rada - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 33 Ettie Bordercollie Stefi Praakli
2 34 Tete Bordercollie Terell Pihlak
3 35 Bruno Belgia lambakoer tervueren Taavi Vaino
4 36 Duncan Bordercollie Anton Ivaniuk
5 37 Eva Kuldne retriiver Angret Kang
6 38 Jemma Romagna veekoer Karoliina Kansi
7 39 Piki Bordercollie Stefi Praakli
8 40 Piper Chodsky Pes Merit Rahnik
9 41 Jessy Bordercollie Imbi Soa
10 42 Ekke Bordercollie Maria Kivastik
11 43 Clara Bordercollie Elin Sild
12 44 Dora Bordercollie Keida Raamat
13 45 Fay Bordercollie Marge Mitt
14 46 Olli Austraalia lambakoer Tuuli Vaino

Open 3.rada - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 13 Flash Papillon Kati Klein
2 14 Janis Austraalia terjer Ingrid Sats
3 15 Lola Papillon Kätriin Kivimets
4 16 Riki Shetlandi lambakoer Tiiu Eesmaa
5 17 My Shetlandi lambakoer Keida Raamat
6 18 Saara Toypuudel Aleksandra Suits
7 19 Maru Kääbuspinšer Ivika Sootla
8 20 Zara Tõuta Maria Kivastik
9 21 Fidel Papillon Kaisa Tamm
10 22 Berke Papillon Mariann Rebane
11 23 Roosi jack russell'i terjer Katre Kandimaa

Open 3.rada - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 24 Ontario Shetlandi lambakoer Tatiana Mikhailova
2 25 Grant Shetlandi lambakoer Anton Ivaniuk
3 26 Bond Ameerika kokkerspanjel Ekaterina Korchagina
4 28 Jetta Romagna veekoer Karoliina Kansi
5 29 Edi Ameerika kokkerspanjel Kadi Karu
6 30 Smiley Shetlandi lambakoer Karen Dunaway
7 31 Zinni Shetlandi lambakoer Tuuli Vaino
8 32 Charlie Shetlandi lambakoer Tatiana Mikhailova

Open 3.rada - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 33 Ettie Bordercollie Stefi Praakli
2 34 Tete Bordercollie Terell Pihlak
3 35 Bruno Belgia lambakoer tervueren Taavi Vaino
4 36 Duncan Bordercollie Anton Ivaniuk
5 37 Eva Kuldne retriiver Angret Kang
6 38 Jemma Romagna veekoer Karoliina Kansi
7 39 Piki Bordercollie Stefi Praakli
8 40 Piper Chodsky Pes Merit Rahnik
9 42 Ekke Bordercollie Maria Kivastik
10 43 Clara Bordercollie Elin Sild
11 44 Dora Bordercollie Keida Raamat
12 45 Fay Bordercollie Marge Mitt
13 46 Olli Austraalia lambakoer Tuuli Vaino
14 41 Jessy Bordercollie Imbi Soa