16.09.2017 Agility eksam ja mitteametlik võistlus OPEN ja A0 Pärnus

Stardiprotokoll

V1- A0 hüpperada - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 1 Pixie Cavalier king charles spaniel Alexandra Lisete Kiir
2 2 Lotte Tõuta Elis Kaas
3 3 Jacky väike spits (kleinspitz) Johanna Kivimäe
4 4 Kelly Cairni terjer Rena Lahtvee
5 5 Mia Tõuta Liina Siirus

V1- A0 hüpperada - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 6 Elli Hollandi väike veelinnukoer Piia Liisa Künnapas

V1- A0 hüpperada - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 7 Race Bordercollie Eve Lepik
2 8 Nullah Austraalia kelpie Tiina Kurs
3 9 Zoey Austraalia lambakoer Triin Vasli

V2 - A0 hüpperada - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 1 Pixie Cavalier king charles spaniel Alexandra Lisete Kiir
2 2 Lotte Tõuta Elis Kaas
3 3 Jacky väike spits (kleinspitz) Johanna Kivimäe
4 4 Kelly Cairni terjer Rena Lahtvee
5 5 Mia Tõuta Liina Siirus

V2 - A0 hüpperada - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 6 Elli Hollandi väike veelinnukoer Piia Liisa Künnapas

V2 - A0 hüpperada - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 7 Race Bordercollie Eve Lepik
2 8 Nullah Austraalia kelpie Tiina Kurs
3 9 Zoey Austraalia lambakoer Triin Vasli

V3- A2 agilityrada - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 10 Mocca Jack russell terjer Berit Eriste
2 11 Sandy Tõuta Elis Kaas
3 12 Emil Papillon Külli Ragel
4 13 Roxy Kääbuspinšer Triine Piirsalu

V3- A2 agilityrada - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

V3- A2 agilityrada - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 14 Sandy Austraalia lambakoer Triin Vasli

V4- A2 agilityrada - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 10 Mocca Jack russell terjer Berit Eriste
2 11 Sandy Tõuta Elis Kaas
3 12 Emil Papillon Külli Ragel
4 13 Roxy Kääbuspinšer Triine Piirsalu

V4- A2 agilityrada - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht

V4- A2 agilityrada - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 14 Sandy Austraalia lambakoer Triin Vasli

V5- A1 agilityrada - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 15 Pähkel Bostoni terjer Maarja Padari
2 16 Janis Austraalia terjer Ingrid Sats
3 17 Maru Kääbuspinšer Ivika Sootla
4 18 Vudy Yorkshire'i terjer Kaie Laas

V5- A1 agilityrada - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 19 Bella beagle Imbi Viikberg

V5- A1 agilityrada - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 20 Buffy Bordercollie Sandra Leppik
2 21 Nero Dalmaatsia koer Eve Aavik
3 22 Lissu Saksa lambakoer Jaanika Hein
4 23 Glämm Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg

V6- A1 agilityrada - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 15 Pähkel Bostoni terjer Maarja Padari
2 16 Janis Austraalia terjer Ingrid Sats
3 17 Maru Kääbuspinšer Ivika Sootla
4 18 Vudy Yorkshire'i terjer Kaie Laas

V6- A1 agilityrada - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 19 Bella beagle Imbi Viikberg

V6- A1 agilityrada - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 20 Buffy Bordercollie Sandra Leppik
2 21 Nero Dalmaatsia koer Eve Aavik
3 22 Lissu Saksa lambakoer Jaanika Hein
4 23 Glämm Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg

V7- OPEN agilityrada 1 - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 24 Willi Kääbuspinšer Toomas Pent
2 11 Sandy Tõuta Elis Kaas
3 25 Jesse Shetlandi lambakoer Ede Brand
4 12 Emil Papillon Külli Ragel
5 13 Roxy Kääbuspinšer Triine Piirsalu
6 15 Pähkel Bostoni terjer Maarja Padari
7 16 Janis Austraalia terjer Ingrid Sats
8 17 Maru Kääbuspinšer Ivika Sootla
9 18 Vudy Yorkshire'i terjer Kaie Laas
10 26 Piksel Kääbuspinšer Genno Aug
11 27 Grummi West highland white terjer Anu Helemäe
12 28 Chika Shetlandi lambakoer Ede Brand
13 29 Jessie Kääbuspuudel Marietta Madisson

V7- OPEN agilityrada 1 - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 30 Edi Ameerika kokkerspanjel Kadi Karu

V7- OPEN agilityrada 1 - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 31 Dints Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja
2 21 Nero Dalmaatsia koer Eve Aavik
3 23 Glämm Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg
4 32 Triimu Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo
5 33 Bella Kuldne retriiver Genno Aug
6 34 Kusti Tõuta Reigo Raal
7 35 Lisa Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova
8 36 Bond Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva
9 37 Süsi Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja
10 38 Dream Bordercollie Edgar Lepik

V8 - OPEN agilityrada 2 - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 24 Willi Kääbuspinšer Toomas Pent
2 11 Sandy Tõuta Elis Kaas
3 25 Jesse Shetlandi lambakoer Ede Brand
4 12 Emil Papillon Külli Ragel
5 13 Roxy Kääbuspinšer Triine Piirsalu
6 15 Pähkel Bostoni terjer Maarja Padari
7 16 Janis Austraalia terjer Ingrid Sats
8 17 Maru Kääbuspinšer Ivika Sootla
9 18 Vudy Yorkshire'i terjer Kaie Laas
10 26 Piksel Kääbuspinšer Genno Aug
11 27 Grummi West highland white terjer Anu Helemäe
12 28 Chika Shetlandi lambakoer Ede Brand
13 29 Jessie Kääbuspuudel Marietta Madisson

V8 - OPEN agilityrada 2 - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 30 Edi Ameerika kokkerspanjel Kadi Karu

V8 - OPEN agilityrada 2 - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 31 Dints Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja
2 21 Nero Dalmaatsia koer Eve Aavik
3 23 Glämm Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg
4 32 Triimu Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo
5 33 Bella Kuldne retriiver Genno Aug
6 34 Kusti Tõuta Reigo Raal
7 35 Lisa Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova
8 36 Bond Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva
9 37 Süsi Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja
10 38 Dream Bordercollie Edgar Lepik

V9- OPEN agilityrada 3 - mini

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 24 Willi Kääbuspinšer Toomas Pent
2 11 Sandy Tõuta Elis Kaas
3 25 Jesse Shetlandi lambakoer Ede Brand
4 12 Emil Papillon Külli Ragel
5 13 Roxy Kääbuspinšer Triine Piirsalu
6 15 Pähkel Bostoni terjer Maarja Padari
7 16 Janis Austraalia terjer Ingrid Sats
8 17 Maru Kääbuspinšer Ivika Sootla
9 18 Vudy Yorkshire'i terjer Kaie Laas
10 26 Piksel Kääbuspinšer Genno Aug
11 27 Grummi West highland white terjer Anu Helemäe
12 28 Chika Shetlandi lambakoer Ede Brand
13 29 Jessie Kääbuspuudel Marietta Madisson

V9- OPEN agilityrada 3 - midi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 30 Edi Ameerika kokkerspanjel Kadi Karu

V9- OPEN agilityrada 3 - maksi

Jrk. Koer Tõug Koerajuht
1 31 Dints Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja
2 21 Nero Dalmaatsia koer Eve Aavik
3 23 Glämm Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg
4 32 Triimu Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo
5 33 Bella Kuldne retriiver Genno Aug
6 34 Kusti Tõuta Reigo Raal
7 35 Lisa Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova
8 36 Bond Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva
9 37 Süsi Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja
10 38 Dream Bordercollie Edgar Lepik