Võistkondlikud Eesti meistrivõistlused Käärikul 18.06.2023

Võistluse algus 2023-06-18 11:00:00
Asukoht Kääriku, Otepää vald
Korraldaja Eesti Agilityliit
Kohtunik Anders Virtanen ja Sergio Sousa
Registreerimise lõpp 2023-06-16

Ühe võistkonnaliikme osalustasu on 15€ kaks jooksu. Kogu võistkonna osalustasu: 4 liiget - 60€, 3 liiget - 45€. OSALUSTASU KOGUME KOHAPEAL SULARAHAS!

Võistkond koosneb maksimaalselt neljast võistluspaarist, kõik koerad peavad olema osalenud ametlikul võistlustel (osaleda saavad A1, A2, A3 koerad). 

XS-S ja SL-L võivad moodustada segapaare. Segapaaride koerad hüppavad oma suurusrühma tõkkekõrgust. 

Võisteldakse hüppe- ja agilityrajal. Võitja selgitakse kahe raja koondtulemuste põhjal. Arvesse lähevad võistkonna hüpperaja kolme parema tulemus ja agilityraja tulemus. Agilityrada joostakse European Open finaalraja stiilis (ühele suurele platsile on ehitatud agilityrada, kus igale koerale on läbimiseks oma osa, iga võistkonnaliige alustab platsi eri nurgast, straditakse üksteise järel; aeg läheb käima, kui esimene võistkonnaliige stardib ja kinni, kui viimane liige lõpetab)Mitteametlik aunimetus võistkondlik Eesti meister omistatakse oma võistlusrühma võitnud võistkonnale.

Segavõistkondades (XS-S, SL-L) jooksevad võistkonna liikmed suurusrühmade kaupa. Sama suurusklassi võistkonnasisese järjekorra saab valida võistkond ja see võib olla mõlemas jooksus erinev.

AUTASUSTAMINE:

Mõlema jooksu parimatele võistkondadele on meened, raja autasustamine toimub kohe pärast jooksu. 
Koondtulemuste parimatele on rahalised auhinnad. Auhinnafond on 70% registreerimise tasudest. Esikoha saavutanud võistkodade vahel jagatakse võrdselt 50% auhinnafondist. Teise koha saavutanud võistkondade vahel jagatakse võrdselt 30% auhinnafondist. Kolmanda koha saavutanud võistkondade vahel jagatakse võrdselt 20% auhinnafondist.  

Registreerimisel kirjutada märkuste lahtrisse VÕISTKONNA NIMI! Kellel ei ole võistkonda, kuid sooviks osaled, siis kirjutage märkuste lahtrisse - otsin võistkonda.

Registreerimine läheb lukku 17.06.2022 kell 14:00

Ööbimise ja lõunasöögi broneerimine

EST ENG
Tulemused Autasustamine