Aktiivi mitteametlik võistlus

Võistluse algus 2023-04-01 11:00:00
Asukoht Koerteklubi Aktiiv sisehall
Korraldaja Koerteklubi Aktiiv
Kohtunik Kairi Raamat
Registreerimise lõpp 2023-03-31

Koerteklubi Aktiiv mitteametlik võistlus toimub laupäeval 1. aprillil algusega kell 11:00 Aktiivi sisehallis. 

Võisteldakse kolmes klassis: kutsikad, algajad ja edasijõudnud. Algajate ja kutsikate klassis joostakse 1 tunnelirada ja 2 hüpperada. Edasijõudnute klassis joostakse 1 hüpperada ja 2 agilityrada. 

Kutsikate klassis võivad joosta kõik koerad alates 7 elukuust, kes ei ole osalenud ametlikel võistlustel ametlikes klassides. Algajate klassi on oodatud osalema kõik vähemalt 12 kuu vanused koerad, kes ei ole osalenud ametlikel võistlustel ametlikes klassides. Kutsikate ja algajate klassi rajad on osaliselt samad, kutsikate klassi rajad on aga lühemad, kuni 8 takistust. Tunnelirajal on kasutusel ainult tunnelid ja hüpperadadel ei ole kasutusel kontaktpindasid, slaalomit, rõngast, müüri, kotti ja pikkust. Tõkete kõrgused on väikeminil 15cm, minil 20cm, midil 30cm, väikemaksil 40cm ja maksil 45cm. Algajate raja pikkuseks kuni 15 takistust. 

Edasijõudnute klassi on oodatud osalema kõik koerad, kes on üle 18 kuu vanad ja kellele on see jõukohane. Edasijõudnute rajad on A2/A3 raja tasemel ja kehtivad kõik ametliku võistluse reeglid. NB! Veterani ikka jõudnud koerale (alates 8 aastat) võib koerajuht võistlustel valida ise tõkete kõrguse. Palume tõkete kõrgused kirjutada koera registreerimisel märkustesse. 

Auhinnatakse eraldi iga rada, algajad ja kutsikad ühes suurusklassis ja edasijõudnud väikemini-mini-midi klassis kokku ja väikemaksi-maksi klassis kokku. 

Registreerimine kuni 31.03.2023. Maksmine võistluspäeval kohapeal sularahas.

Kogu võistluse tulu läheb Aktiivi agility inventaari uuendamiseks! 

Üks rada 5 eur.

EST ENG
Tulemused Autasustamine