Aktiivi mitteametlik võistlus

Võistluse algus 2022-03-19 11:00:00
Asukoht Kuresaare
Korraldaja Koerteklubi Aktiiv
Kohtunik Kairi Raamat
Registreerimise lõpp 2022-03-18

Koerteklubi Aktiiv mitteametlik võistlus toimub laupäeval 19. märtsil algusega kell 11:00 Aktiivi sisehallis. 

Võisteldakse kahes klassis: algajad ja edasijõudnud. Algajate klassis joostakse 1 tunnelirada ja 2 hüpperada. Edasijõudnute klassis joostakse 1 hüpperada ja 1 agilityrada. 

Algajate klassis on oodatud osalema kõik vähemalt 10 kuu vanused koerad, kes ei ole osalenud ametlikel võistlustel ametlikes klassides. Tunnelirajal on kasutusel ainult tunnelid (rada sobiv ka kutiskatele) ja hüpperadadel ei ole kasutusel kontaktpindasid, slaalomit, rõngast, müüri, kotti ja pikkust. Tõkete kõrgused on väikeminil 15cm, minil 20cm, midil 30cm, väikemaksil 40cm ja maksil 45cm. Raja pikkuseks kuni 15 takistust. 

Edasijõudnute klassi on oodatud osalema kõik koerad, kes on üle 18 kuu vanad ja kellele on see jõukohane. Edasijõudnute rajad on A2/A3 raja tasemel ja kehtivad kõik ametliku võistluse reeglid. NB! Veterani ikka jõudnud koerale (alates 8 aastat) võib koerajuht võistlustel valida ise tõkete kõrguse. Palume tõkete kõrgused kirjutada koera registreerimisel märkustesse. 

Auhinnatakse eraldi iga rada, algajad ühes suurusklassis ja edasijõudnud väikemini-mini-midi klassis kokku ja väikemaksi-maksi klassis kokku. 

Registreerimine kuni 18.03.2022. Maksmine võistluspäeval kohapeal sularahas.

Kogu võistluse tulu läheb Aktiivi agility inventaari uuendamiseks! 

Saaremaa klubide liikmed üks rada 3.-/ teistele 5.-. 

EST ENG
Tulemused Autasustamine