Karikaetapp 3 Aktiivi takistuste ostmise toetuseks

Võistluse algus 2020-06-14 12:00:00
Asukoht Koerteklubi Aktiiv välisplats
Korraldaja Koerteklubi Aktiiv
Kohtunik Kairi Raamat
Registreerimise lõpp 2020-06-12

Aktiivi Agility Karikaetapp 3 toimub 14. juunil algusega kell 12:00 Aktiivi väliplatsil. 

Võisteldakse kahes klassis: algajad ja edasijõudnud. Algajate klassis joostakse 1 tunnelirada ja 2 hüpperada. Edasijõudnute klassis joostakse 1 hüpperada ja 2 agilityrada. 

Algajate klassis on oodatud osalema kõik vähemalt 10 kuu vanused koerad, kes ei ole osalenud ametlikel võistlustel ametlikes klassides. Tunnelirajal on kasutusel ainult tunnelid ja hüpperadadel ei ole kasutusel kontaktpindasid, slaalomit, rõngast, müüri, kotti ja pikkust. Tõkete kõrgused on mini klassis kuni 20cm, midi klassis kuni 30cm ja maksi klassis kuni 45cm. Raja pikkuseks kuni 15 takistust. 

Edasijõudnute klassi on oodatud osalema kõik koerad, kes on üle 18 kuu vanad ja kellele on see jõukohane. Edasijõudnute rajad on A2 raja tasemel ja kehtivad kõik ametliku võistluse reeglid. NB! Veterani ikka jõudnud koerale (alates 8 aastat) võib koerajuht võistlustel valida ise tõkete kõrguse. Palume tõkete kõrgused anda korraldajatele teada koera registreerimisel. 

Auhinnatakse eraldi iga rada, algajad ühes suurusklassis ja edasijõudnud väikemini-mini-midi klassis kokku ja väikemaksi-maksi klassis kokku. Karikas antakse välja nelja etapi tulemuste põhjal võitnud Aktiivi klubi koerale. 

Registreerimine kuni 12.06.2020 Maksmine võistluspäeval kohapeal sularahas.

Kogu võistluse tulu läheb Aktiivi agility inventaari uuendamiseks! 

Saaremaa klubide liikmed üks rada 3.-/ teistele 5.-. 

EST ENG
Tulemused Autasustamine