VI Jack Russelli terjerite mitteametlikud agility meistrivõistlused

Võistluse algus 2019-10-06 15:00:00
Asukoht TAKO sisehall, Tiigi 5a, Maardu, Harjumaa
Korraldaja -
Kohtunik Jelena Marzaljuk
Registreerimise lõpp 2019-10-01

VÄLJAANTAVAD TIITLID:

- JRT noorte agility meister 

- JRT agility meister 

- JRT veteranide agility meister 

OSALEMISÕIGUS

Võistlus on mõeldud vaid Jack Russelli terjeritele. Osaleda võivad ka tõupaberiteta koerad, kes end Jack Russelli terjerina tunnevad, kuid nemad ei saa võistelda meistritiitlile. 

VÕISTLUSKLASSID JA RAJAD

Noorteklass on koertele, kes ei ole varem osalenud ametlikel agility võistlustel ja kes on saanud võistluste päevaks vähemalt 12-kuuseks. Noorte võistlus koosneb kahest hüpperajast, kus on kasutusel tunnelid, kott ja erinevad hüppetakistused. Hüppekõrgused on väikemini klassis 15 cm, mini klassis 20 cm, midi klassis 30cm. Võitja selgub kahe hüpperaja kokkuvõttes. 

Meistriklass on koertele, kes võistlevad A1-A3 klassis. Meistriklassi koerad võistlevad open-klassi tasemel radadel, kus on kasutusel kõik takistused. Hüppekõrgused on väikemini klassis 20 cm, mini klassis 25 cm, midi klassis 35 cm. Võitja selgub kahe raja kokkuvõttes. 

Veteranide klass on üle 8-aastastele koertele. Veteranid jooksevad noorteklassi rada ning omanikel palume registreerimisel märkuste lahtrisse kirjutada neile sobiv hüppetakistuste kõrgus. Võitja selgub kahe hüpperaja kokkuvõttes. 

Lisaks on veel kaks algajate tunnelirada kus võivad osaleda kõik, kes ei ole varem ametlikel võistlustel võistelnud ja kus ei ole vanuse alampiiri. Siin ei võistelda meistritiitlile. 

OSALUSTASU

  • 10 eurot EJRTÜ liikmele

  • 12 eurot mitteliikmele

Maksmine toimub kohapeal sularahas. Palume võtta kaasa täpne raha.

Võistluste eeskirjad leiad siit: http://www.jackrussellterjer.ee/content/agility-meistriv%C3%B5istluste-eeskirjad

Koerad peavad olema nõuetekohaselt vaktsineeritud ja märgistatud.  Kaasa palume võtta vet.pass

Info: info@jackrussellterjer.ee 

EST ENG

JRT agility meistrivõistlused toimuvad juba sel pühapäeval. 

Siinkohal mõned meeldetuletused ja infokillud. Maksmine toimub kohapeal sularahas. Palume varuda võimalikult täpne sularaha. 

Kaasa võtta vet. pass! 

Vajame abilisi ajavõtuks ja platsile. 

Kui sul on võimalik mingis etapis abiks olla, siis palun anna kohapeal registreerimise ajal teada, milliste jooksude ajal sa saad abiks olla. Neil, kel on võimalik olla abiks tunneliradadel, palume tulla juba kella 14:15´ks

Et võistlus oleks kõigile osalejatele ühtmoodi meeleolukas, oleks tore, kui kõik osalejad saaksid kohale jääda kogu võistluse ajaks ja ka teiste klasside võistluspaaridele kaasa elades sportlikku atmosfääri luua. Et kaasaelamine oleks mugavam, soovitame kaasa varuda soojemaid riideid ja võimalusel matkatool, sest hallis võib olla ootamatult jahe ja jalad võivad vajada puhkust. TÜ pakub kohvi ja teed. Loodushoiule mõeldes julgustame kaasa võtma oma joogitopsi, mis sobib sooja joogi jaoks ja lusika, millega suhkrule hoogu anda. 

Teeme sellest koos tujuküllase sündmuse! 

Kohtumiseni pühapäeval Tako hallis! 

EJRTÜ juhatus ja korraldustiim. 

Tulemused Autasustamine