26.06.2019 TAKO mitteametlik treeningvõistlus A0 ja veteranid

Võistluse algus 2019-06-26 18:30:00
Asukoht TAKO sisehall, Tiigi 5a, Maardu, Harjumaa
Korraldaja Tarkade Koerte Klubi (TAKO)
Kohtunik A0 rajad teeb Stefi Praakli, hindab Tiina Teng-Tamme
Veteranide rajad teeb Stefi Praakli, hindab Kristina Grau
Registreerimise lõpp 2019-06-25

KORRALDUSLIK INFO

Palume kõigil võistlejatel olla kohal hiljemalt kell 18.15. Halli sissepääs on tagumisest ehk halli II poole uksest. Kui oled kohale jõudnud, siis anna endast registreerimislauas teada.

Treeningvõistlusel õpivad A0 ja veteranid ühiselt rada. Esimesena jooksevad raja kaks korda läbi A0 võistluspaarid ja seejärel veteranid. Autasustamine toimub võistluse lõpus.

Ole valmis rajatoimkonnas abistama.

 

ESIMENE VÕISTLUS TAKO SUVISTE TREENINGVÕISTLUSTE SARJAS

Info kogu sarja kohta siin.

 

VÕISTLUSKLASSID

A0– vähemalt 12 kuu vanustele koertele, kes pole võistelnud ametlikes võistlusklassides (väljaspool arvestust on lubatud osaleda ka A1-A3 võistlusklassi koertel). Võistlusel on kaks tunnelitest ja hüppetõketest koosnevat võistlusrada.

Veteranid– vähemalt 7 aasta vanustele koertele, kes jooksevad A0 võistlusklassiga samu tunnelitest ja hüppetakistustest koosnevaid võistlusradu.

 

TÕKETE KÕRGUSED

A0 võistlusklassis: väikemini 10 cmmini 20 cmmidi 30 cmväikemaksi 35 cm, maksi 45 cm.

Veteranide võistlusklassis: koerajuht valib ise tõkete kõrguse. Palume tõkete kõrgused anda korraldajatele teada registreerimisel.

 

AUTASUSTAMINE

Autasustatakse kahe võistlusraja kokkuvõttes väikemini-mini-midi suurusrühmi koos ning väikemaksi-maksi suurusrühmi koos.

Võistluspaarid, kes on osalenud mõlemal ühele võistlusklassile korraldatud võistlustreeningul (A0 ja veteranide teine võistlus toimub 24.juulil), konkureerivad peaauhinnale. Peaauhinnaga autasustatakse nelja võistlusraja kokkuvõttes. Peaauhinnaks saavad võistluspaarid tasuta võistlusrajad TAKO 24.-25. augusti võistlusel – I koht saab 3 tasuta rada, II koht 2 tasuta rada ja III koht 1 tasuta raja.

 

REEGLID

Ühte rada on õigus joosta kaks korda, paremusjärjestuse koostamisel läheb arvesse parem tulemus.

A0 klassis võib stardis kasutada abilist.

Kõigis klassides võib premeerida stardipüsivust. 

Rajal joostes võib motivatsiooniese käes olla ja kohe pärast finišit võib koera premeerida. Seejuures peab jälgima, et toitu maha ei pillata.

Võistlustel osalevad koerad peavad olema nõuetekohaselt vaktsineeritud! Palun võtke koera VET pass kaasa.

Kõik võistlusel osalejad abistavad rajatoimkonnas.

 

HIND

12 eurot/ üks võistlusõhtu (2 rada ja 4 jooksu)

Osalemistasu tasuda MTÜ Tarkade Koerte Klubi arveldusarvele EE722200221015570359, selgitusse märkida koerajuhi nimi ja valitud võistlused.

Registreerituks loetakse pärast registreerimisvormi täitmist ja osavõtutasu laekumist Tarkade Koerte Klubi arvelduskontole.

 

 

EST ENG
Tulemused Autasustamine