Terjerite Meistrivõistlused

Võistluse algus 2019-05-01 10:00:00
Asukoht Kiviaia tee 11C Tallinn
Korraldaja -
Kohtunik Natalja Garaštsenko
Registreerimise lõpp 2019-04-28

Võistlusklassid

  • Debüütklass koertele, kes ei ole varem osalenud ametlikel ega mitteametlikel agilityvõistlustel . Rada koosneb ainult tunnelitest, stardis lubatud kasutada abilist, rajal maksimaalselt 8 tunnelit. Võitja selgub kahe raja kokkuvõttes. Autasustamine kõik suurusklassid koos.
  • A0 klass koertele, kes ei ole varem osalenud ametlikel agility võistlustel, võistlus koosneb kahest hüpperajast , kus kasutusel on tunnelid ja hüppetakistused. Võitja selgub kahe raja kokkuvõttes, autasustamine kõik suurusklassid eraldi. Kui klassi registreerub 3 või vähem osalejat, on korraldajal õigus suurusklasse kokku panna.
  • Open klass - osaleda võivad kõik koerad alates 18 elukuust, kasutusel kõik takistused.Võitja selgub hüppe ja agilityraja kokkuvõttes, autasustamine kõik suurusklassid eraldi.
  • Veteranklass koertele, vanuses alates 8 aastat või koertele, kes tunnevad end vanana. Veteranid jooksevad A0 radu. Autasustamine kõik suurusklassid koos. Palun märgi soovitud tõkkekõrgus registreerudes märkuste lahtrisse.

 

EST ENG

A0 ja Open klassi parima tulemuse kõigi turjakõrguste arvestuses saavutanud võistluspaar saab rändkarika omanikuks.

A0 ja open klasside jooksud toimuvad XS, S, M, SL ja L klassides. Korraldajal on õigus autasustamiseks klasse kokku panna.

Iga võistluspaar võib osaleda vaid ühes võistlusklassis.

Võistluste kohtunikuks on Natalja Garaštsenko.

Osalustasu kõigis klassides 10 eurot (2 rada). Sama koerajuhi iga järgmine koer 5€. Osalustasu maksta kohapeal sularahas.

Info: tiina.jyrjo@gmail.com

Ajakava:

kell 10- debüütklass

kell 10.45- A0 ja veteran

12.15 open

 

Tulemused Autasustamine