Terjerite Meistrivõistlused

Võistluse algus 2018-06-23 10:00:00
Asukoht Kiviaia tee 11C Tallinn
Korraldaja -
Kohtunik Kristi Vaidla
Natalja Garaštsenko
Registreerimise lõpp 2018-06-20

Võistlusklassid

  • Debüütklass koertele, kes ei ole varem osalenud ametlikel ega mitteametlikel agilityvõistlustel . Rada koosneb ainult tunnelitest, stardis lubatud kasutada abilist, rajal maksimaalselt 8 tunnelit. Võitja selgub kahe raja kokkuvõttes. Autasustamine kõik suurusklassid koos.
  • Tunnelid- osaleda võivad koerad, kes ei osale teistes võistlusklassides ja A0-s osalevad koerad. Võistlus koosneb kahest tunnelirajast. Autasustamine kõik suurusklassid koos. Rada avatakse kui registreerub vähemalt kolm võistluspaari.
  • A0 klass koertele, kes ei ole varem osalenud ametlikel agility võistlustel, võistlus koosneb kahest hüpperajast , kus kasutusel on tunnelid ja hüppetakistused. Hüppekõrgused 20, 30 ja 45cm. Võitja selgub kahe raja kokkuvõttes, autasustamine kõik suurusklassid eraldi. Kui klassi registreerub 3 või vähem osalejat, on korraldajal õigus suurusklasse kokku panna.
  • Open klass - osaleda võivad kõik koerad alates 18 elukuust, kasutusel kõik takistused.Võitja selgub hüppe ja agilityraja kokkuvõttes, autasustamine kõik suurusklassid eraldi.
  • Veteranklass koertele, vanuses alates 8 aastat või koertele, kes tunnevad end vanana. Veteranid jooksevad A0 radu. Autasustamine kõik suurusklassid koos.

A0 ja Open klassi parima tulemuse kõigi turjakõrguste arvestuses saavutanud võistluspaar saab rändkarika omanikuks.

Võistluste kohtunikukeks on Kristi Vaidla ( debüüt, tunnelid, A0 ja veteranid), Natalja Garaštsenko (open)

Osalustasu- Osalustasu kõigis klassides 10 eurot (2 rada). Sama koerajuhi iga järgmine koer 5€. Osalustasu maksta  EE732200221057156278 Tiina Jürjo

Üritust toetab PET.EE

Info: tiina.jyrjo@gmail.com

Orienteeruv ajakava:
kell 10 Debüüt ja tunnelid
kell 11 A0 ja veteran
kell 12.15 Open

EST ENG
Tulemused Autasustamine