Aktiivi agility kevadkarika III etapp

Võistluse algus 2017-07-09 11:00:00
Asukoht Koerteklubi Aktiiv väliplats, Marientali tee 4, Kuressaare
Korraldaja Koerteklubi Aktiiv
Kohtunik Keida Raamat
Registreerimise lõpp 2017-07-07

Aktiivi 2017 agility kevadkarika III etapp toimub 9. juunil algusega kell 11:00 Aktiivi uuel väliplatsil, Marientali tee 4 Kuressaares. Võistluse rajad teeb Keida Raamat.

Võisteldakse kahes klassis: algajad ja edasijõudnud.

Algajate klassis joostakse 1 tunnelirada ja 2 hüpperada.

Edasijõudnute klassis joostakse 1 hüpperada ja 2 agilityrada.

Algajate klassis on oodatud osalema kõik vähemalt 10 kuu vanused koerad, kes ei ole osalenud ametlikel võistlustel ametlikes klassides. Tunnelirajal on kasutusel ainult tunnelid ja hüpperadadel ei ole kasutusel kontaktpindasid, slaalomit, rõngast, müüri, kotti ja pikkust. Tõkete kõrgused on mini klassis kuni 20cm, midi klassis kuni 30cm ja maksi klassis kuni 45cm. Raja pikkuseks kuni 15 takistust.

Edasijõudnute klassi on oodatud osalema kõik koerad, kes on üle 18 kuu vanad ja kellele on see jõukohane. Edasijõudnute rajad on A2 raja tasemel ja kehtivad kõik ametliku võistluse reeglid.

NB! Veterani ikka jõudnud koerale (alates 8 aastat) võib koerajuht võistlustel valida ise tõkete kõrguse. Palume tõkete kõrgused anda korraldajatele teada koera registreerimisel.

Iga etappi auhinnatakse eraldi kolme raja tulemuste kokkuvõttes, algajad ühes suurusklassis ja edasijõudnud mini-midi klassis kokku ja maksi klassis eraldi.

Karikas antakse välja kolme etapi tulemuste põhjal võitnud Aktiivi klubi koerale.
Registreerimine kuni 07.07.2017. Maksmine võistluspäeval kohapeal sularahas.

Saaremaa klubide liikmed üks rada 3.-/ teistele 5.-.

EST ENG
Tulemused Autasustamine