Terjerite Meistrivõistlused

Võistluse algus 2017-05-01 16:00:00
Asukoht Kiviaia tee 11C Tallinn
Korraldaja -
Kohtunik Elika Lass
Registreerimise lõpp 2017-04-26

Võistlusklassid

  • Debüütklass koertele, kes ei ole varem osalenud ametlikel ega mitteametlikel agilityvõistlustel . Rada koosneb ainult tunnelitest, stardis lubatud kasutada abilist, rajal maksimaalselt 8 tunnelit. Võitja selgub kahe raja kokkuvõttes.
  • A0 klass koertele, kes ei ole varem osalenud ametlikel agility võistlustel, võistlus koosneb kahest hüpperajast , kus kasutusel on tunnelid ja hüppetakistused. Hüppekõrgused 20, 30 ja 45cm. Võitja selgub kahe raja kokkuvõttes, autasustamine kõik suurusklassid eraldi. Kui klassi registreerub 3 või vähem osalejat, on korraldajal õigus suurusklasse kokku panna.
  • Open klass - osaleda võivad kõik koerad alates 18 elukuust, kasutusel kõik takistused.Võitja selgub hüppe ja agilityraja kokkuvõttes, autasustamine kõik suurusklassid eraldi.
  • Veteranklass koertele, vanuses alates 8 aastat või koertele, kes tunnevad end vanana. Veteranid jooksevad A0 radu. Autasustamine kõik suurusklassid koos.
  • Eksperimentaalne open tunnelirada- osaleda võivad kõik koerad, võistlus koosneb ühest tunnelirajast ja üllatusülesandest, autasustamine kõik suurusklassid koos. Rada avatakse kui registreerub vähemalt kolm võistluspaari.

A0 ja Open klassi parima tulemuse kõigi turjakõrguste arvestuses saavutanud võistluspaar saab rändkarika omanikuks.

Võistluste kohtunikuks on Elika Lass.

Osalustasu- Open ja A0 klassis 10€ kaks rada, debüütklassis 8€ kaks rada, Eksperinataalne Open Tunnelirada 5€. Sama koerajuhi iga järgmine koer -2€. Osalustasu maksta  EE732200221057156278 Tiina Jürjo

Info: tiina.jyrjo@gmail.com

Orienteeruv ajakava

kell 16 Debüütklass

kell 16.30 Ekspermentaalne tunnelirada

kell 17 A0 ja veteran

kell 18.15 Open klass

 

EST ENG
Tulemused Autasustamine