Aktiivi agility kevadkarika I etapp

Võistluse algus 2016-03-25 11:00:00
Asukoht Kuressaare
Korraldaja Koerteklubi Aktiiv
Kohtunik Marika Samlik
Registreerimise lõpp 2016-03-24

Aktiivi 2016 agility kevadkarika I etapp toimub 25. märtsil algusega kell 11 Aktiivi sisehallis.

Võistluste kohtunik Marika Samlik. Rajad teeb Moonika Trumm.

Võisteldakse tradistsiooniliselt kahes klassis: algajad ja edasijõudnud. Algajate klassis 2 hüpperada ja edasijõudnutel agility- ja hüpperada.

Algajate klassis on oodatud osalema kõik vähemalt 12 kuu vanused koerad, kes ei ole osalenud ametlikel võistlustel ametlikes klassides. Radadel ei ole kasutusel kontaktpindasid, slaalomit, rõngast, müüri, kotti ja pikkust. Tõkete kõrgused on mini klassis kuni 20cm, midi klassis kuni 30cm ja maksi klassis kuni 40cm. Raja pikkuseks kuni 15 takistust.

Edasijõudnute klassi on oodatud osalema kõik koerad, kes on üle 18 kuu vanad ja kellele on see jõukohane. Edasijõudnute rada on A2 raja tasemel ja kehtivad kõik ametliku võistluse reeglid.

NB! Veterani ikka jõudnud koerale (alates 8 aastat) võib koerajuht võistlustel valida ise tõkete kõrguse. Palume tõkete kõrgused anda korraldajatele teada koera registreerimisel.

Iga etappi auhinnatakse eraldi kahe raja tulemuste kokkuvõttes algajad ühes suurusklassis ja edasijõudnud mini-midi klassis kokku ja maksi klassis eraldi.

Karikas antakse välja kolme etapi tulemuste põhjal võitnud Aktiivi klubi koerale.
Registreerimine kuni 24.03.2016. Maksmine võistluspäeval kohapeal.

Saaremaa klubide liikmed üks rada 3.-/ teistele 5.-.

EST ENG
Tulemused Autasustamine